Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 Active - schowek na okulary, multifunkcja, tempomat - retrofit

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3 Active - schowek na okulary, multifunkcja, tempomat - retrofit

    Cześć,

    chwilę mnie tutaj nie było, ale kupiłem drugą O3 - wersja Active więc bez szału w porównaniu choćby do mojego Ambition+Amazing.

    Rozważam dołożenie kilku rzeczy których szczególnie mi brakuje:

    1) schowek na okulary - sam panel w podsufitce wygląda jak w moim drugim aucie (zdjęcie poniżej), ale tutaj brak schowka - jest element nieruchomy (podejrzewam zaślepkę) - czy wystarczy wyjąć zaślepkę (podważyć??) i kupić schowek jak w linku? Czy trzeba coś więcej rozbierać?

    Link



    2) Tempomat i multifunkcja - nie wiem ile to zabawy i jakie koszty muszę liczyć - auto w wersji Active, MY16, z wyposażenia ekstra ma grzane fotele; kiere i gałę w "skórze", czujniki przód i tył; radio jakieś podstawowe (Swing?) z bluetooth, licznik Maxi-dot zwykły (sterowanie jest obecnie w prawej manetce); klima manual - może to wskaże czy trzeba wymieniać jakieś sterowniki, etc.



    Znalazłem sterowanie do kierownicy:

    Link

    Zakładam, że przy multifunkcji można kupić już normalne manetki z tempomatem, bo sterownie komputerem będzie z kiery? Na co zwracać uwagę przy szukaniu manetek?

    Co trzeba jeszcze do tego dokupić? Dużo jest cyrku z programowaniem?

    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

  • #2
    rrobert - nie ukrywam, że liczę na Twoją wypowiedź - w mojej niebieskiej umiałeś wyczarować to co chciałem (może jeszcze pamiętasz choć sporo czasu minęło ​).
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Hej

      Możesz opisać jak poszło?

      Ze schowkiem na okulary
      i multi kierownicą

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X