Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radia w 3ce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana radia w 3ce

    Witajcie, zakupiłem Octavie 3 z 13 roku i chciałbym coś pokombinować z radiem i przyciskami na kierownicy, czy da się wymienić radio na nowsze i dołożyć klawisze, czy trzeba całą kierownicę wymieniać ?
    Załączone pliki

  • #2
    Da się przyciski bez wymiany kierownicy i da się wstawić nowsze radio wraz z ekranem z polifta. Radio zmieniałem na Amundsena + ekran i jest mega.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez dagetto; 50792.

    Komentarz


    • #3
      o kur... mega to wygląda, Ile to cali 8? do każdej 3 przed FL można takie cudo założyć??

      Komentarz


      • #4
        Tak 8"
        Model 5E0919605M
        Chyba do każdej. Ja mam z 2014, wcześniej mailem bolero z jakimś małym ekranikem.
        Tylko ekran nie będzie działał z każdym radiem. Ja musiałem wymienić też radio.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis
          Tak 8"
          Model 5E0919605M
          Chyba do każdej. Ja mam z 2014, wcześniej mailem bolero z jakimś małym ekranikem.
          Tylko ekran nie będzie działał z każdym radiem. Ja musiałem wymienić też radio.
          ile Cię taka operacja całościowo (z robocizną) wyniosła?
          posiadasz w tym pełną funkcjonalność obsługi telefonu wraz z zestawem głośnomowiącym?

          mam Bolero z 2015 bez bluetooth i brakuje mi przede wszystkim zestawu głośnomówiącego

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez marmal321 Zobacz wpis

            ile Cię taka operacja całościowo (z robocizną) wyniosła?
            posiadasz w tym pełną funkcjonalność obsługi telefonu wraz z zestawem głośnomowiącym?

            mam Bolero z 2015 bez bluetooth i brakuje mi przede wszystkim zestawu głośnomówiącego
            Ekran 900, radio 800. Instalacja darmo, bo sam sobie wymienisz. Trzeba kupić wyjmaki do radia, ale to grosze na allegro.
            Trzeba też zrobić kodowanie i adaptacje vcds pod Twoje auto, więc dobrze mieć kabel.
            Jeśli jesteś z Wwa lub Zielonej Góry mogę dać Ci namiary na gości, którzy Ci wszystko sprzedadzą i zamontują.
            Telefon w pełni obsługiwany: rozmowy, muzyka, android auto.
            Będziesz musiał jeszcze uzupełnić zestaw o antenę gps, DAB jeśli chcesz.
            Jesli nie miałeś wcześniej bluetooth to być może nie masz też mikrofonu - kolejny wydatek do listy.
            Ostatnio edytowany przez dagetto; 50792.

            Komentarz


            • #7
              miałeś już w samochodzie fabryczną instalację do zestawu głośnomówiącego - mikrofon, podłączenie do głośników itp
              czy te elementy są na wyposażeniu radia (w przypadku sprzętu z demontażu pewnie nie) czy da się je dokupić oddzielnie?

              jak wspominałem posiadam Bolero z 2015 bez bluetooth i chociaż Amundsen fajny mogłoby pozostać i Bolero

              najbardziej brakuje mi zestawu głośnomowiącego i obsługi telefonu

              w jaki sposób można to ogarnąć najniższym kosztem?
              jest ktoś na forum kto siedzi w temacie?

              Komentarz


              • #8
                marmal321 Tematem radia możesz uderzyć do pab567

                Komentarz


                • #9
                  Witam, chcialbym w swojej O3 style wymienic radio na columbus wersja od 2012r. Obecnie mam radio bolero z bluetooth z zablokowanym smartlink. Chcialem odblokowac smartlink jednak doszedlem do wniosku ze w podobnych pieniadzach moge miec columbusa. Pytania:
                  - czy jak nie mam nawigacji w aucie to przy wymianie stacji bede musial dolozyc antene gps oraz antene do dab+? Czy te anteny montowane sa seryjnie?
                  -jesli nie sa montowane seryjnie czy montaz takich anten jest skomplikowany?
                  -czy kodowanie nowej stacji pod nr vin to kosztowna operacja?
                  Znalazlem radio columbus 5E5E0919606 ekran +stacja za 800 zl stad pomysl ze lepiej wymienic radio niz odblokowywac smartlinka.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez paszczak1991 Zobacz wpis
                    marmal321 Tematem radia możesz uderzyć do pab567
                    Czy ktos moze dołożyl BT do takiego radia moze jakis wykaz czesci co potrzeba itp

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis

                      Ekran 900, radio 800. Instalacja darmo, bo sam sobie wymienisz. Trzeba kupić wyjmaki do radia, ale to grosze na allegro.
                      Trzeba też zrobić kodowanie i adaptacje vcds pod Twoje auto, więc dobrze mieć kabel.
                      Jeśli jesteś z Wwa lub Zielonej Góry mogę dać Ci namiary na gości, którzy Ci wszystko sprzedadzą i zamontują.
                      Telefon w pełni obsługiwany: rozmowy, muzyka, android auto.
                      Będziesz musiał jeszcze uzupełnić zestaw o antenę gps, DAB jeśli chcesz.
                      Jesli nie miałeś wcześniej bluetooth to być może nie masz też mikrofonu - kolejny wydatek do listy.
                      Witam czy mógłbym prosić o namiar na specjalistę na montaż takiego zestawu wspominałeś że masz kogoś w Warszawie dzięki.

                      Komentarz


                      • #12
                        Witam mam jeszcze pytanie czy do takiego zwykłego radia jak ma kolega na samej górze na zdjęciu można podłączyć kierownice z opcją multifunkcji dzięki za info Pozdraawiam.

                        Komentarz


                        • #13
                          Teranowa w Warszawie masz Pawła Brzezińskiego pab567. Możesz szukać również na FB.

                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja tez mam takie radio jak kolega u góry a co z wiązką podczas wymiana radia ?
                            z tego co pamiętam w radiu swing jest inna wiązka .
                            Ostatnio edytowany przez Daro; 46303.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis

                              Ekran 900, radio 800. Instalacja darmo, bo sam sobie wymienisz. Trzeba kupić wyjmaki do radia, ale to grosze na allegro.
                              Trzeba też zrobić kodowanie i adaptacje vcds pod Twoje auto, więc dobrze mieć kabel.
                              Jeśli jesteś z Wwa lub Zielonej Góry mogę dać Ci namiary na gości, którzy Ci wszystko sprzedadzą i zamontują.
                              Telefon w pełni obsługiwany: rozmowy, muzyka, android auto.
                              Będziesz musiał jeszcze uzupełnić zestaw o antenę gps, DAB jeśli chcesz.
                              Jesli nie miałeś wcześniej bluetooth to być może nie masz też mikrofonu - kolejny wydatek do listy.
                              Wszystko jest Plug&Play, okablowanie etc.? Kodowanie sam robiłeś ?

                              Komentarz


                              • #16
                                Idek trzeba we wtyczce do ekranu wyciąć jeden ząbek. Kodowanie sam.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X