Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O3] Zmiana koloru podświetlenia przycisków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O3] Zmiana koloru podświetlenia przycisków

    Witajcie,
    posiadam Octavię 3 z 2016 roku w wersji Ambition. Strasznie nie podoba mi się podświetlenie przycisków na zielono i zastanawiam się nad wymianą wszystkich paneli i przełączników czy to z Superba III lub Golfa VII, które mają białe podświetlenie tym bardziej, że panel na kierownicy również mam podświetlony na biało i dopełniłoby to całości. Czy robił ktoś już takiego moda?

    Na pewno przełącznik świateł z Superba III z białym podświetleniem spasuje.
    Pytanie czy przełączniki od elektrycznych szyb z Golfa VII spasują? Tak samo panel klimatyzacji z Golfa VII, który jednak przycisk AUTO ma w innym miejscu?

    Lista części z nr OEM, które planuje podmienić:

    Włącznik świateł (Superb III) - 3V0941431
    Panel klimatyzacji (Golf VII) - 5G0907044 BC
    Przełączniki sterowania szyb (Golf VII) - 5G0959857 C
    Panel radia Bolero 8" - 5E0 919 605 N

    Pozostaje tylko temat przełącznika lusterek oraz przyciski od Start/Stop, PDC, ESP.

    Ciekawą opcją byłoby też zakodowanie tzw. dimmingu czyli ściemniania i rozjaśniania przycisków przy włączaniu/wyłączaniu, które na zielonych przyciskach nie koduje.
    Ostatnio edytowany przez chlopak; 9991557.

  • #2
    Zamieszczone przez chlopak Zobacz wpis
    Witajcie,
    posiadam Octavię 3 z 2016 roku w wersji Ambition. Strasznie nie podoba mi się podświetlenie przycisków na zielono i zastanawiam się nad wymianą wszystkich paneli i przełączników czy to z Superba III lub Golfa VII, które mają białe podświetlenie tym bardziej, że panel na kierownicy również mam podświetlony na biało i dopełniłoby to całości. Czy robił ktoś już takiego moda?

    Na pewno przełącznik świateł z Superba III z białym podświetleniem spasuje.
    Pytanie czy przełączniki od elektrycznych szyb z Golfa VII spasują? Tak samo panel klimatyzacji z Golfa VII, który jednak przycisk AUTO ma w innym miejscu?

    Lista części z nr OEM, które planuje podmienić:

    Włącznik świateł (Superb III) - 3V0941431
    Panel klimatyzacji (Golf VII) - 5G0907044 BC
    Przełączniki sterowania szyb (Golf VII) - 5G0959857 C
    Panel radia Bolero 8" - 5E0 919 605 N

    Pozostaje tylko temat przełącznika lusterek oraz przyciski od Start/Stop, PDC, ESP.

    Ciekawą opcją byłoby też zakodowanie tzw. dimmingu czyli ściemniania i rozjaśniania przycisków przy włączaniu/wyłączaniu, które na zielonych przyciskach nie koduje.
    Owszem koduje i działa bardzo dobrze. Rozjaśnia się płynnie jak załącza się światła i płynie ściemnia jak wyłączysz. Zbędny bajer, ale działa.

    Komentarz


    • #3
      Ja u siebie już od pierwszej Octavi wymieniam odrazu te szpetne zielone podświetlenie. Ja rozbieram wszystkie przełączniki i wylutowywuję diody , zamieniam na czerwone i niebieskie jak kiedyś było w golfie IV . Trochę jest z tym zabawy ale koszt jest kilka złotych - tylko za diody
      KOMAND

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X