Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Bolero i dołożenie Smart Link

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Bolero i dołożenie Smart Link

    Jak w temacie. Autko mam całkiem przyzwoicie doposażone,ale brakuje kilku pierdułek. Chociażby Smart Link. Da się to jakoś odblokować? Kod,VCDS czy innym sposobem? Jakie koszta mogą być? Octavia 3ka,wersja przedlift.
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    ASO - miliony monet
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Rybus85 W ASO cena waha się od 900 do 1200 zł zależy gdzie i które ASO za odpalanie android auto. Jest możliwość przerobienia radia tak aby było wszystko odblokowane. Trzeba radio wyjąc z auta rozebrać wylutować kość pamięci wgrać nowe oprogramowanie na tą kość troche jeszcze innych kroków i złożyć wszystko do kupy. Jest w necie instrukcja krok po korku jak to zrobić. Ale raczej nie polecam dla osób które nie mają o tym pojęcia, duże ryzyko uwalenia radia. Lepiej poszukać kogoś kto to zrobi za Ciebie. Ceny przerobienia wahają się od 400 do 700 zł za taką usługę.

      Komentarz


      • #4
        To już bliżej jakiejś normalnej ceny niż serwis. Za tyle to można kupić dedykowane radio do Octavii,z pełną obsługą wszystkiego. Ale wolałbym zostać w oryginale,bo ładnie i spójnie to wygląda
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz wpis
          To już bliżej jakiejś normalnej ceny niż serwis. Za tyle to można kupić dedykowane radio do Octavii,z pełną obsługą wszystkiego. Ale wolałbym zostać w oryginale,bo ładnie i spójnie to wygląda
          Zdecydowanie lepiej zostac na oryginalnym radiu. Na chinczykach w tej cenie 400-600 zl jakosc dzwieku bedzie gorsza no i tak jak mowisz wyglad bedzie inny. Na allegro znalazlem typa z Zielonej Gory ktory robi taka usluge. Musisz mu dostarczyc radio. Jest jeszcze jeden forumowicz z Warszawy ktory tym sie zajmuje.

          Komentarz


          • #6
            Czyli daleko. Akurat nie pisałem o chińczykach,tylko o cenie w serwisie. Bo za tyle to można już pomału szukać pioniera lub Blaupunkta. Na spokojnie. Może kiedyś coś wyskoczy i się uda
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              Ja jestem po takiej przekładce bolero - > amundsen. Koszt całości 1600 złotych - ekran 8" + radio. Działa wszystko, sterowanie głosem, android auto, gps z oryginalną mapą vw/skoda/seat. Inne auto.

              Komentarz


              • #8
                No to trochę orenów trzeba wyłożyć... Muszę pomyśleć nad tym
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  3x bombelek nie dostanie swoich 500+, a Ty masz audio jak w polifcie
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                  • #10
                    Kurła nie kuś Ale faktycznie trzeba to rozważyć. Może poczekam na premie w robocie i wtedy. Robiłeś sam czy serwis?
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Montaż samodzielnie. Ekran z allegro, radio od kolegi z forum. Namiary na Pw jak chcesz.

                      Komentarz


                      • #12
                        Też poproszę o namiary jak można Ekran wygląda bomba!

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez paszczak1991 Zobacz wpis

                          [...] Jest jeszcze jeden forumowicz z Warszawy ktory tym sie zajmuje.
                          Hej, czy możesz podesłać info do kogo się zgłoisić?

                          Komentarz


                          • #14
                            A ja mam pytanie z innej beczki kupiłem kurkę i okazało się, że od 4 lat kody aktywacyjne wraz z pinem do SmartLink'a leżą w schowku jeszcze zaplombowane czy jestem w stanie sam to uruchomić, czy tylko serwis?

                            Komentarz


                            • #15
                              Czyżby nikt nie wiedział, czy da się uruchomić tego SmartLink'a samemu posiadając kody aktywacyjne?

                              Komentarz


                              • #16
                                Napisałem do serwisu Skody i otrzymalem taką oto odpowiedź: "Do aktywacji SmartLink-a jest potrzebne urządzenie diagnostyczne i auto oraz wspomniany przez Pana kod PIN.
                                Czas trwania takiej usługi to ok 1h, koszt 250zł."
                                Tak więc pomimo posiadanej licencji i kodów aktywacyjnych do SmartLink i tak trzeba dać zarobić serwisom

                                Komentarz


                                • #17
                                  Mnie nadal korci założyć do swojego. Ale pewnie znając ich złodziejskie stawki w 1000 orenów się nie zmieszczę :/
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    No trochę przeginają z tymi cenami 1000 zeta za licencję to jest zwykłe zdzierstwo zobaczymy jak to u mnie wyjdzie

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Można to samemu zrobić jak ktoś potrafi lutować i ma pojęcie o programowaniu pamięci. Ale jest to hack a nie legalna wersja jak w ASO.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        No i wielka du...pa dziś bylem w serwisie Skody w celu aktywacji SmartLinka z moimi kodami i Pan zakomunikował mi, że te kody są już nieaktywne lub użyte w innym samochodzie
                                        Totalna żenada sam osobiście zerwałem kilka dni temu plombę, a oni twierdzą, że kody i pin mogę sobie - nie powiem gdzie wsadzić
                                        Spróbuję jeszcze interweniować u dilera, gdzie była kupiona 4 lata temu, ale znając ich podejście do klienta i parcie na kasę - pewnie nic nie zdziałam
                                        A taki byłem szczęśliwy, że mam te kody

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          A czy ktoś testował podobne rozwiązanie? Bo byłaby to rewelacja!!! Natknąłem się na coś takiego
                                          Głównie zależałoby mi na obsłudze głosowej(wiadomości,maile itp) i google maps. Reszta to tylko wielki bonus.
                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz wpis
                                            Natknąłem się na coś takiego
                                            Mam świadomość, że to trochę coś innego niż ...
                                            AAWireless - nadzieja na przyszłość czy .... ? - Octavia Club Polska
                                            Niestety, chyba nikt jeszcze tych tematów u nas nie testował.
                                            I to, co zamieściłeś naprawdę robi wrażenie ...
                                            Chętnie sam "przytuliłbym" coś takiego

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Na grupach android auto na Facebooku ludzie testowali aa wireless i sobie chwalą.
                                              Rybus85 chcesz filmy na android auto? Ściągnij fermata auto przez aastore. Możesz też odpalać youtube podczas jazdy.

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X