Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

triki sztuczki porady, tips and tricks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odpowiada napięciu na wyjściu bordnez. 127 to 12V im mniej tym niższe napięcie na danym wyjściu

    Komentarz


    • A nie da się % przyciemnić? Jakie wartości ustawić by było ciemniej?
      Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
      Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

      Komentarz


      • 127 to max napięcie, 000 to brak napięcia. U mnie poniżej wartości 25 przestają świecić więc ustaw 25 i sprawdź czy Ci odpowiada
        OzA

        O4 PHEV Szary Matt

        Komentarz


        • Ja ustawilem na 30 i tak jest wystarczająco by podswietlić ale nie ciagnać za sobą łuny światła i uprzykrzać życie tym z tyłu
          Dodatkowo w drugiej parze funkcji dla CH/LH wpisałem 127, dzięki temu jak podchodzimy do bagażnika mamy jaśniej by w nic nie wdepnąć

          Taptap XZ3C


          MY16 Ambition z Amazing

          Komentarz


          • Zamieszczone przez miwiej Zobacz wpis

            Dodatkowo w drugiej parze funkcji dla CH/LH wpisałem 127, dzięki temu jak podchodzimy do bagażnika mamy jaśniej by w nic nie wdepnąć
            Kolego mógłbyś podać opis tej funkcji?

            Wczoraj zmieniłem ledy na ori od rapida bo poprzednie mi się po 3 latach poprzepalały.

            Komentarz


            • Popatrz na adaptacje dla podświetlenia rejestracji czyli Leuchte25KZL HA59 i wszystko będzie jasne.
              Dimmwert zawsze masz dla pary ab cd itd. Nie wiem w której co masz aktualnie.
              MY16 Ambition z Amazing

              Komentarz


              • Najpewniej będzie to CD właśnie, wieczorem przetestuję i dam znać. dzięki.

                Komentarz


                • Ok zrobione, trochę mi zeszło żeby zakumać, że najpierw trzeba odpowiednio ustawić funkcje dla C i D ale ostatecznie się udało. Dzięki za naprowadzenie. Teraz jest jasno kiedy potrzeba i przygaszone podczas jazdy.

                  Komentarz


                  • Przyszedł do mnie kabelek VCDS 16.8.4 - działa. Na poczatek HHC.
                    ŠKODA OCTAVIA MY2017 1.4 TSI 150KM Liftback

                    Komentarz


                    • Witam

                      Jestem przed zmiana lampek zwyklech na LED z rapida.
                      Czytam wszystkie posty i mam troche metlik w glowie.

                      Moge prosic o skrypt zgodnie z doswiadczeniami klubowiczow - jakie najlepiej ustawic wartosci zeby Ledy swiecily przyzwicie i wszystko dzialalo jak powinno - najlepiej jak w fabrycznym rapidzie.

                      Bede wdzieczny za pomoc.

                      Pozdrawiam

                      Adam

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez adamson30 Zobacz wpis
                        Witam

                        Jestem przed zmiana lampek zwyklech na LED z rapida.
                        Czytam wszystkie posty i mam troche metlik w glowie.

                        Moge prosic o skrypt zgodnie z doswiadczeniami klubowiczow - jakie najlepiej ustawic wartosci zeby Ledy swiecily przyzwicie i wszystko dzialalo jak powinno - najlepiej jak w fabrycznym rapidzie.

                        Bede wdzieczny za pomoc.

                        Pozdrawiam

                        Adam
                        Jeśli mówisz o oświetleniu tablicy to ja mam na 40 i jest git. Chociaż nawet 100 nie daje tak mocno jak te latarki z allegro. 100 mam na CH/LH ustawione.

                        Komentarz


                        • Gdzie na terenie slaska zrobie takie programowanie? I czy w roku 2016 je zrobie bo gdzies na niemieckiej stronie czytalem ze moze byc problem

                          Komentarz


                          • Koledzy, czy ktoś już robiła jakieś modyfikacje - kodowania w octavii o3 po lifice
                            Interesuje mnie co konkretnie da się zakodować.
                            Nie znalazłem na forum takiej listy, więc będę wdzięczny za informacje co da się zakodować w O3 FL

                            dzięki!
                            OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                            Komentarz



                            • Czy ktoś we Wrocławiu pomoże przy włączeniu ściemniania LED-a przy włączonym kierunkowskazie. A może ktoś z Wrocławia lub okolic mógłby mi to zrobić za dobre zimne przysłowiowe piwko ?

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Ahiasz Zobacz wpis
                                Czy ktoś we Wrocławiu pomoże przy włączeniu ściemniania LED-a przy włączonym kierunkowskazie. A może ktoś z Wrocławia lub okolic mógłby mi to zrobić za dobre zimne przysłowiowe piwko ?
                                Podepnę się - też bym to ogarnął ch/lh też bym xenony wyłączył - dorzucę coś do piwka

                                Komentarz


                                • też się podpinam ....chętnie uruchomię ukryte rzeczy

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez gruto Zobacz wpis
                                    też się podpinam ....chętnie uruchomię ukryte rzeczy
                                    Niestety chętnego do pomocy nie ma we Wrocławiu

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez GrzesWroc

                                      Niestety chętnego do pomocy nie ma we Wrocławiu
                                      Panowie mam kabelek do sprzedania. Za 90pln+kw. I później sobie wszystko zakodujecie ja chętnie bym pomógł ale jestem z Wawy.

                                      tapatalka

                                      PerfectService by DGW
                                      Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                                      Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                                      Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Adrian Zobacz wpis
                                        Panowie mam kabelek do sprzedania. Za 90pln+kw.
                                        W chinach są po 24 dolary z przesyłką
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • A kto ze Szczecina pomoże zakodować hhc w mojej o3 fl

                                          Komentarz


                                          • To może za kasę?

                                            Komentarz


                                            • Witam. bede najprawdopodobniej we Wrocławiu na weekend tj. 2 badz 3 grudnia to moge Wam cos ogarnac pytanie tylko co potrzebujecie dokladnie. Wiecej na priv [email protected]

                                              Komentarz


                                              • GrzesWroc
                                                przyjedź na spot, pogadamy ---> SPOT

                                                mam kabelek do rocznika MY2014 i w swoim ELEGANCE ogarnąłem dużo, jednak wszystko zależy od wersji

                                                gruto Twojego auta nie ogarnę, zbyt nowy i nie dam rady swoim starym kabelkiem, sprawdzałem, próbowałem i lipa

                                                Ahiasz nie znam rocznika Twojego auta ale możesz sam określić czy się mieścisz w MY2014 czy też nie

                                                wszyscy na spocie mile widziani
                                                OzA

                                                O4 PHEV Szary Matt

                                                Komentarz


                                                • Mam problem z adaptacją: Permanently Disable Start-Stop.
                                                  Używam VCDS 17.1.3 ale nie znalazłem linii – IDE08348 -Start/Stop. W VCDS 15.7 jest taka linia ale nie działa.

                                                  Znalazłem 2 sposoby:

                                                  1. Available with VCP (Vag Can Pro) as an OCF (One Click Function) Works with VCDS as below
                                                  ·Go to Module 19 (Can Gateway)
                                                  ·Adaption
                                                  ·Go to Kanaal: Start_stop_voltage_limit (każda inna nazwa ze start/ stop – IDE08348 -Start/Stop)
                                                  ·change to 12.1V ( standaard is 7.6V)
                                                  The Start-Stop will show as disabled because the energy requirement from the car is too high, which is not an error but a valid reason for SS to be disabled.

                                                  2. Znalazłem coś takiego - potrzebna zmiana wartości z -50 na 50:
                                                  image.png.ad5b5661e054894ce5ecbc44596dbe8b.png
                                                  image.png.5363c945924e67345324eacc9b905059.png
                                                  Robił ktoś już sposobem nr 2?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Gustaw78 Zobacz wpis
                                                    Koledzy, czy ktoś już robiła jakieś modyfikacje - kodowania w octavii o3 po lifice
                                                    Interesuje mnie co konkretnie da się zakodować.
                                                    Nie znalazłem na forum takiej listy, więc będę wdzięczny za informacje co da się zakodować w O3 FL

                                                    dzięki!
                                                    Czy ktoś podpowie?
                                                    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X