Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

triki sztuczki porady, tips and tricks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
    Pisałem kilka postów wyżej o problemie z wycieraczkami. Wczoraj przywróciłem pierwotne kodowanie czujnika, bez efektu.

    Wychodzi na to że przekodowałem sobie wycieraczki z inteligentnych na czasowe. Jak to możliwe?
    Ogarnąłeś to ? Ja u siebie dokładnie to samo zaobserwowałem. Nie działają inteligentne wycieraczki tylko same czasowe.
    PLS help

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Lukas345 Zobacz wpis

      Ogarnąłeś to ? Ja u siebie dokładnie to samo zaobserwowałem. Nie działają inteligentne wycieraczki tylko same czasowe.
      PLS help
      Sprawdź ustawienia w radiu, u mnie to było chyba to.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis

        Sprawdź ustawienia w radiu, u mnie to było chyba to.
        Zresetowalem ustawienia w menu car odnośnie wycieraczek, dalej to samo. Wczoraj na chwilę pomogło a dziś jak uruchomiłem auto to znów wycieraczki w ruch i tryb manualny. Chyba że masz na myśli jeszcze jakieś inne ustawienia?

        Komentarz


        • Cześć. Wymieniłem lampy tylne na led. Przekodowałem zgodnie z tym OEL led rear lights Octavia III VCDS Adaptations - tried and tested - Page 2 - Diagnostics & VCDS - BRISKODA .
          Wywala mi błąd żarówek postojowych z tyłu. Czy o czymś zapomniałem??? Oczywiście wszystko świeci jak powinno.
          Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

          Komentarz


          • problem rozwiązany. Wszystko zrobione jak należy. Po godzinie od zamknięcia octavii problem ustąpił,
            Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

            Komentarz


            • Koledzy czy znajdzie się ktoś kto powie co można (może jest jakaś lista/spis) zakodować w Octavii 3 po lifcie?
              Mam wersję wersja Ambition + Pakiet amazing


              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

              Komentarz


              • Gustaw78
                VCDS-sprawdzone kodowania - Octavia Club Polska
                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz


                • Spec od kodowania potrzebny. O III RS FL.
                  DOLNOŚLĄSKIE.


                  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                  Komentarz


                  • Czy da się jakoś podnieść światła FULL LED za pomocą VCds, zeby świeciły wyżej?
                    Byłem w ASO i mówiłem im, że świecą bardzo, bardzo nisko i że momentami to aż niebezpieczne, ale mnie olali i powiedzieli, ze jest dobrze i wszystko zgodne.
                    Nie zgadzam się co mówią w serwisie. Świecą zbyt nisko
                    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                    Komentarz


                    • Da się, poszukaj na forum gdzieś ktoś o tym pisał.
                      Pozdrawiam,


                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                        poszukaj na forum gdzieś ktoś o tym pisał.
                        znaleźć nie mogę ;(
                        OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Gustaw78 Zobacz wpis
                          znaleźć nie mogę ;(
                          Przecież znalazłeś Zasięg świateł LED - Octavia Club Polska

                          Zapytaj tam w temacie kogoś kto sobie z tym poradził.
                          Pozdrawiam,


                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Gustaw78 Zobacz wpis
                            Czy da się jakoś podnieść światła FULL LED za pomocą VCds, zeby świeciły wyżej?
                            Byłem w ASO i mówiłem im, że świecą bardzo, bardzo nisko i że momentami to aż niebezpieczne, ale mnie olali i powiedzieli, ze jest dobrze i wszystko zgodne.
                            Nie zgadzam się co mówią w serwisie. Świecą zbyt nisko

                            U mnie dopiero za drugim razem w ASO zadziałało , za pierwszym mnie olali , a za drugim im powiedziałem zeby sobie jaj nie robili bo to jest niebezpieczne na drodze, i wkoncu podniesli odpowiednio i teraz jest dobrze .
                            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                              a za drugim im powiedziałem zeby sobie jaj nie robili bo to jest niebezpieczne na drodze, i wkoncu podniesli odpowiednio i teraz jest dobrze .
                              w którym ASO robili?
                              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Gustaw78 Zobacz wpis
                                w którym ASO robili?
                                Lellek Gliwice , ul. Portowa 2
                                2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                Komentarz


                                • a takie pytanie - da się ustawić intensywniejsze świecenie LEDów z przodu, ten cienki pasek wydaje mi się mało widoczny..
                                  151KM by masters tuning

                                  Komentarz


                                  • Witam. Jestem nowy na forum i mam problem odnośnie vim czyli oglądania video podczas jazdy. Nie mogę wysylac wiadomoaci do Enriquez aby skontaktować się z nim w tej sprawie. pomoże ktos? Chyba ze ktos inny w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego?

                                    Komentarz


                                    • czy ktoś już próbował tego kodowania
                                      (po germańsku niestety, ale kodowanie można zrozumieć
                                      LEDy jako dzienne zakodowane z pozycyjnymi
                                      pytanie jak uzyskał niebieskie światłom pozycyjnych, u siebie mam żółte, zmienione na LED?
                                      Ostatnio edytowany przez Pulp; 5319.
                                      151KM by masters tuning

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Pulp Zobacz wpis
                                        czy ktoś już próbował tego kodowania
                                        (po germańsku niestety, ale kodowanie można zrozumieć
                                        LEDy jako dzienne zakodowane z pozycyjnymi
                                        pytanie jak uzyskał niebieskie światłom pozycyjnych, u siebie mam żółte, zmienione na LED?
                                        Ja tam wole jak jest w standardzie. A niebieskie pozycyjne to żarówka LED. Też tak miałem ale zmieniłem na ciepłe LED bo mnie ten niebieski irytował i teraz mam dzienną biel

                                        Komentarz


                                        • i tu jeszcze ciekawostka prowadzący twierdzi, że po zakodowaniu auta jako od producenta audi (domyślnie jest od skoda/VW) jest więcej mocy.... jutro to sprawdzę
                                          151KM by masters tuning

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis

                                            Ja tam wole jak jest w standardzie. A niebieskie pozycyjne to żarówka LED. Też tak miałem ale zmieniłem na ciepłe LED bo mnie ten niebieski irytował i teraz mam dzienną biel
                                            w superbie to chyba jest w standardzie
                                            151KM by masters tuning

                                            Komentarz


                                            • Hej
                                              Dysponuje kabelkiem VCDS we Wrocławiu? Chciałbym aktywować kilka funkcji w mojej Octavce:
                                              - wyłączyć Start-Stop
                                              - Obniżanie lusterek przy cofaniu
                                              - Włączyć wyświetlanie pozostałej ilości paliwa w baku
                                              - Staging

                                              Ktoś byłby skłonny się tego podjąć? Jaki byłby koszt?
                                              Pozdrowionka.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Pulp Zobacz wpis
                                                i tu jeszcze ciekawostka prowadzący twierdzi, że po zakodowaniu auta jako od producenta audi (domyślnie jest od skoda/VW) jest więcej mocy.... jutro to sprawdzę
                                                No i jak tam, sprawdziłeś? Przybyło mocy?

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X