Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bagażnik dachowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bagażnik dachowy

    Robi się ciepło to już się tyle na kompie nie siedzi

  • #2
    Bagażnik dachowy

    Czy ktoś już zamawiał bagażnik na dach O3, chodzi mi o same belki?
    O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

    Komentarz


    • #3
      Ja zamówiłem wraz z samochodem. Auto już mam , a bagażnika jeszcze nie. Z tego co mi mówiono , to na razie nie ma go w sprzedaży.
      Pozdrawiam
      Tomek

      Komentarz


      • #4
        W Wimarze na Modlińskiej jest dostępny od ręki, koszt około 650zł, mówię o belkach bazowych do sedana
        Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

        Komentarz


        • #5
          Aż jutro tam zadzwonię. Nie to, żebym specjalnie jechał, ale może to będzie bat na mój salon jak im powiem, że gdzie indziej można dostać bez problemów.
          Pozdrawiam
          Tomek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez padero
            W Wimarze na Modlińskiej jest dostępny od ręki, koszt około 650zł, mówię o belkach bazowych do sedana
            Zapytam w ASO w Lublinie, czy są, po ile i dlaczego tak drogo?
            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

            Komentarz


            • #7
              Poznań głogowska - auto salon

              jest promo teraz tutaj nie wiem jak indziej - jestem przejazdem i kupowalem tam sobie smietniczkę ( 38zł ) do samochodu.

              belki do skody ht 624pln, a do combi 454zl


              ogólnie promoo na belki, uchwyty rowerowe, haki, logówka samochodowa
              -----
              O3 - zamówiona...

              Komentarz


              • #8
                To ma ktoś bazowy na sedana?? Bo też się zastanawiam czy kupić oryginalny czy np. Thule bądż innej firmy.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez rathan
                  To ma ktoś bazowy na sedana?? Bo też się zastanawiam czy kupić oryginalny czy np. Thule bądż innej firmy.
                  ja kompletuję Thule - mam wszystko poza Kit'em do O3
                  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja też mam Thule. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z boxami na dach?
                    O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                    Komentarz


                    • #11
                      rathan, kylo76,

                      Forum - Octavia Club Polska

                      u mnie jest zamontowany... banalny montaż - niezły wygląd no i teraz cena atrakcyjna (sklep internetowy)
                      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                      VW Jetta 1.2 TSI

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez kylo76
                        Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z boxami na dach?
                        ja ? 8) kupiłem, założyłem, zapakowałem i jazdaaaa :wink: hałas w aucie i spalanie rośnie wprost proporcjonalnie do rozwijanych prędkości :lol: :diabelski_usmiech
                        SPOT Poznań:
                        .....
                        ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                        Error 503 Wojtas Unavailable :P

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                          kupiłem
                          A co kupiłeś?
                          O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez kylo76
                            co kupiłeś?
                            Nie pamiętam w tej chwili nazwy firmy, bo to było ze 2-3 lata temu. W każdym razie nie THULE, tylko jakiś tam tańszy plastik-fantastic :P adekwatnie do posiadanego auta... miało być dużeee i tanie... i IMO jest :szeroki_usmiech płaciłem wtedy bodajże 699 w jakiejś tam promocji w sklepie stacjonarnym (na alledrogo było jeszcze taniej) :diabelski_usmiech
                            na moje potrzeby starcza w sam raz
                            SPOT Poznań:
                            .....
                            ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                            Error 503 Wojtas Unavailable :P

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Prim
                              rathan, kylo76,

                              Forum - Octavia Club Polska

                              u mnie jest zamontowany... banalny montaż - niezły wygląd no i teraz cena atrakcyjna (sklep internetowy)
                              jest tylko jedna wada - brak uniwersalności. Ja np. kupiłem bagażnik, uchwyty na narty i rowery z Thule do poprzedniego auta, które miało relingi. Teraz wymienić muszę tylko stopy (to już mam) i kupic KIT do O3 (brakuje mi tego). Bagażniki Thule mają jeszcze jeden plus - dość dobrze się sprzedają - ja kupiłem taki ze stopami na auto bez relingów, wziąłem stopy, a belki sprzedałem ze swoimi poprzednimi stopami.

                              Ten który masz jest tylko do O3, ale z kolei, tak jak piszesz w wątku, nie wystaje poza stopy, choć mnie nie zdarzyło się w nie trafić na poprzednim aucie - zobaczymy jak będzie w O3.
                              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • #16
                                Obecnie mam box Taurusa i sprawdza się doskonale. Generalnie box powinien łatwo sie otwierać, mój jest jednostronny gdyż i tak nie zakładam go idelanie po środku a zawsze bliżej strony pasażera. Warto aby dół jego był nacięty na belki wtedy niżej leży i ładniej wygląda.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez rathan
                                  box Taurusa
                                  Jaki model?
                                  O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja się zdecydowałem na ten:

                                    Bagażniki dachowe, rowerowe, boxy, łańcuchy śniegowe, Inter Pack, Thule

                                    ale jeszcze nie kupiłem ;]
                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Prim
                                      ale jeszcze nie kupiłem ;]
                                      Ja się przymierzam do czegoś takiego (ze względu na atest CityCrash):
                                      Sklep z akcesoriami do samochodu i wypożyczalnia boksów dachowych - partner Thule - Cubik
                                      albo takiego (ze względu na niższą cenę):
                                      Sklep z akcesoriami do samochodu i wypożyczalnia boksów dachowych - partner Thule - Cubik

                                      Chociaż pod Lublinem jest sklep sprzedający boxy np. MobyDick z włókna szklanego (używane z fakturą i gwarancją) za ok. 1100zł gdzie nie polecają plastikowych boxów. Ale sama rozmowa telefoniczna z właścicielem zniechęca do jechania do nich "Bez umówienie się niech pan nie przyjeżdża, bo nikt się panem nie zajmie, tyle mamy roboty. Wyślij pan sms, że chcesz box to wyznaczymy jakiś termin w sierpniu".
                                      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        taki mam
                                        Motoautko

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Kształt ten sam:

                                          kylo76,
                                          404 Nie znaleziono strony - Cubik

                                          rathan,
                                          Motoautko

                                          :?:
                                          Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                          VW Jetta 1.2 TSI

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Prim
                                            Kształt ten sam
                                            Myślę, że producent też może być ten sam.
                                            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Wydaje mi się że większość elementów robiona jest w tej samej fabryce. Pamiętam że na wielu boxach widziałem nazwę jakiejś francuskiej firmy "E3" (czy jakoś tak). Różnice pewnie polegają na twardości plastiku czy ilości zawiasów.

                                              Ale mam inne pytanie. Ostał mi się po poprzednim aucie box dachowy norauto krono 480. Są w nim zaczepy typu U (cybanty). Czy taki box mogę śmiało montować na belki 5E5 071 126 ? W opisie jest info że z szyną montażową "T" ... ale patrząc na klawiaturę w laptopie to między U a T jest jeszcze Y
                                              O3 -> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86469

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                odświeżę temat, w najbliższym czasie muszę kupić bagażnik dachowy do mojego O3.
                                                Do tej pory zawsze miałem zestawy z firmy Thule bo wychodziły taniej niż ori.
                                                Jednak tym razem jest inaczej, obecnie Skoda ma jakąś promocję i za bagażnika dachowy do O3 (5E5071126) wołają 613zł a komplet z Thula wychodzi ok 1000zł.
                                                Teraz mam do was kilka pytań:
                                                1) kto jest producentem bagażnika dla Skody ?
                                                2) ktoś miał okazję porównać bagażnik Skody z bagażnikiem Thule ?

                                                Opłaca się dopłacić 400zł i wziąć Thule? Użytkowy jest średnio 2 razy do roku z trumną na trasie ok 1000km w jedną stronę, czyli średnio rocznie przejadę z belkami ok 4000km.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Mam oryginalne belki Skody. Moim skromnym zdaniem nie opłaca się brać Thula.
                                                  Jakość ta sama, profil alu ten sam. Sprawdź cenę u dilera Skody w Wieliczce, mieli dobrą cenę. Nie jestem pewien czy belek dla Skody nie produkuje Thule, lub kooperant Thula.
                                                  Pozdrawiam Marcin.
                                                  CZARNA O3 VRS TDI http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82482

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X