Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bagażnik dachowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    W O2 i S2 bagaznik ori jest naprawde bardzo ok.

    Generalnie to wlasnie tez odnosze wrazenie ze Thule go robi dla nich.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #27
      A jaka jest cena do 02 fl takiego oryginlanego wraz z belkami?

      Komentarz


      • #28
        Jakby ktos byl zainteresowany to mam do sprzedania baze + 2 uchwyty rowerowe do wersji kombi. Komplet marki Aguri, super plaskie belki aero ! Uzywane przez 1 sezon.

        Komentarz


        • #29
          Wczoraj kupiłem oryginale belki w skodzie.
          Dziś zamontowałem na próbę, montaż w pojedynkę trwał ok 2-3 min razem z przetarciem dachu)
          ]"]404 Not Found
          ]"]404 Not Found
          ]"]404 Not Found
          ]"]404 Not Found

          moim zdaniem jest OK

          Komentarz


          • #30
            gdyby ktoś przypadkiem miał na sprzedaż bagażnik dachowy do hatchbacka, jestem zainteresowany zakupem, proszę o kontakt PW, pozdr

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez ;n1898692
              odświeżę temat, w najbliższym czasie muszę kupić bagażnik dachowy do mojego O3.
              Do tej pory zawsze miałem zestawy z firmy Thule bo wychodziły taniej niż ori.
              Jednak tym razem jest inaczej, obecnie Skoda ma jakąś promocję i za bagażnika dachowy do O3 (5E5071126) wołają 613zł a komplet z Thula wychodzi ok 1000zł.
              Teraz mam do was kilka pytań:
              1) kto jest producentem bagażnika dla Skody ?
              2) ktoś miał okazję porównać bagażnik Skody z bagażnikiem Thule ?
              W sumie odgrzebię temat. Mam zamiar nabyc metodą kupna belki z łapami. Zastanawiam się nad Skodowskimi i porównując ceny z Thulami (600 vs. 1000+) . Czytając tu..Czy coś się zmieniło od tego czasu? Czy ktoś z Was posiada bagażnik 5E5071126 ? I znajdzie chwilę aby podzielić się uwagami? ten vs. Thule czy inne balnki?
              Z góry dzięki za odpowiedź.
              Mój czarnuch
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

              Komentarz


              • #32
                Ja posiadam cały komplet Thule zamykany na klucze plus 2 przystawki na rowery. Ale zestaw kupowany był do Passata B5. Wszystko prawie nowe bo używane może 3-4 razy. I tak leży sobie już parę lat. Mogę sprzedać choć nie wiem czy do Octavii podejdzie.
                Ostatnio edytowany przez Kasztelan; 48555.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X