Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sound System CANTON - czy warto? + Pakiet Dynamic - warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sound System CANTON - czy warto? + Pakiet Dynamic - warto?

    Parę lat wstecz kiedy wchodziła ta usługa do PL to Orange się zabezpieczało załącznikiem do umowy,gdzie była mapka z zasięgiem. Poszukaj, poczytaj dokładnie umowę i podejrzewam,że łatwo nie będzie... :evil:

  • #2
    Sound System CANTON - czy warto? + Pakiet Dynamic - warto?

    Tak jak w temacie... Czy znacząca jest różnica między Bolero a Bolero + Canton?
    Czy to "tylko" dodatkowe głośniki + wzmacniacz - czy zupełnie inny sprzęt?

    Pytam bo w salonie sprzedawcy odpowiadają - nie miałem przyjemności....

    Co do Pakietu Dynamic - czy fotele z tego pakietu to te z RS? czy coś pomiędzy?
    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

    VW Jetta 1.2 TSI

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Prim
      Czy znacząca jest różnica między Bolero a Bolero + Canton?
      jest znacząca

      Zamieszczone przez Prim
      Pytam bo w salonie sprzedawcy odpowiadają - nie miałem przyjemności....
      oni nigdy nie mają przyjemności - po prostu brak podstawowej wiedzy

      Zamieszczone przez Prim
      Co do Pakietu Dynamic - czy fotele z tego pakietu to te z RS? czy coś pomiędzy?
      to nie są fotele RS

      lepiej niż seria na pewno
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez LUKI
        to nie są fotele RS
        no właśnie też wydawało mi się to niemożliwe...

        Zamieszczone przez LUKI
        jest znacząca
        - rozumiem, że oprócz logo przy trójkątach lusterka nie ma różnicy? W samym radiu jest jakaś zmiana dodatkowa opcja, ustawienia?
        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

        VW Jetta 1.2 TSI

        Komentarz


        • #5
          Prim, Przeciez odpowiedział Ci, że róznica jest znacząca, przy zestawie CANTON, masz ustawienia w radiu dla tego zestawu.
          Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

          Komentarz


          • #6
            Co do Cantona poczytaj temat : Forum - Octavia Club Polska tam masz opis głośników.

            i.... warto domówić :-)))
            Pozdrawiam,

            Bomber
            __________________
            O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
            + "Lodówka" :-)

            Komentarz


            • #7
              Ja zamówiłem i z dynamic i Canton i jeszcze kilka innych fajnych rzeczy, ale na system AUDIO to warto postawić, podobnie jak na pakiet Dynamic.
              Co do tego czy są takie same w RS to ze zdjęć widać, że tak, tylko bez skóry.
              Dobrze je widać na konfiguratorze na czeskiej stronie producenta - konfigurator 3D mają.
              Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

              Komentarz


              • #8
                czy do foteli Dynamic, mozna dolozyc ISOFIX na fotelu pasazera?

                Komentarz


                • #9
                  System Canton - na moje średnio wprawne ucho - gra bardzo przyzwoicie.

                  Ale go nie zamówiłem. Nie miałbym specjalnie okazji go w pełni wykorzystać. Na dojazdy do i z pracy - bez sensu. Dłuższe trasy robię rzadko, a z reguły moje dziewczyny śpią lub posypiają, więc nici z odsłuchu.

                  Ergo: warto dokupić, ale kiedy ktoś z niego będzie w pełni korzystał.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez yogi_at_pozen
                    czy do foteli Dynamic, mozna dolozyc ISOFIX na fotelu pasazera?
                    Tak.
                    O3 1.8 TSI Blue Race

                    Komentarz


                    • #11
                      Rok z Bagien, czyli Łódź
                      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                      VW Jetta 1.2 TSI

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Prim
                        Rok z Bagien, czyli Łódź
                        No tak... :roll:

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja mam canton mimo ze nie planowalem go kupowac ale kolega mnie namowil ktory mial okazje posluchac jak dziala. Teraz jak odebralem auto, to moge potwierdzic ze jesli ktos sie zastanawia czy to domowic to juz mowie ze WARTO. Gra poprostu super:-)
                          OCT 3 1.4 TSI CHPA ,DSG, ELEGANCE

                          Komentarz


                          • #14
                            U mnie to jest kwestia albo amazing do elegance albo canton + dynamic. Na tym etapie każdy grosz się liczy....w sumie zwykle lampy też świecą...
                            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                            VW Jetta 1.2 TSI

                            Komentarz


                            • #15
                              Albo bramka nr 3 = lepszy rabat :twisted:

                              Jak z tymi fotelami bedzie jak w O2, to zadowoleni beda tylko uzytkownicy z waskim zadkiem. Inni beda narzekac ze uwieraja boczki, a pewni jedni i drudzy ze twarde :diabelski_usmiech

                              Chociaz wygladaja bardzo zachecajaco:
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Prim
                                amazing do elegance
                                zdecydowanie

                                nagłośnienie można poprawić, wymienić itp. później

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                  Chociaz wygladaja bardzo zachecajaco:
                                  no brzydka jest ta deska.. , przyciski na panelu z tym tylnym podświetleniem też paskudne..
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Maicroft, myślisz, że to krzesła z pakietu Dynamic? Wyglądają trochę jak te standardowe Elegance tylko pokryte sk+alk...

                                    Co do rabatów - to myślę, że póki co nie bardzo się da - mam wrażenie, że wycisnąłem max...

                                    ketivv, właśnie z takiego założenia wychodziłem początkowo ale im bliżej do zamówienia tym więcej wątpliwości - to normalne...

                                    Co do Canton-a - to że gra nieźle to już wiem - dzięki wszystkim za potwierdzenie tej info.
                                    1900 pln za niby "najlepsze" fabryczne nagłośnienie to też można powiedzieć naprawdę niedużo.

                                    A jak wrażenia z użytkowania BOLERO (8 głośników) bez Cantona?
                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Na czeskim konfigu 3D sa fotele ktore tez tak wygladaja
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Na tym filmie są zwykle standardowe fotele, nie mają nic wspólnego z fotelami z pakietu dynamic, zresztą w katalogu skody na stronie też są pokazane z dynamic.
                                        strona 39 katalog skoda
                                        Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Czyli fotele Dynamic to można powiedzieć w 90% to samo co fotele z RSa. Mam Dynamic u siebie, działem w O2RS/O2RS FL i tam fotele jeżeli chodzi o opacie są identyko, jedynie boki siedziska są jakby miększe w Dynamic w porównaniu do RSa. Siedziałem w O3 RS i przyjrzałem się dokładnie fotelom i jak patrze na fotele Dynamic w O3 (z linku Festexxa) to odnoszę dokładnie takie samo wrażenie (jedne i drugie mają zagłówki zintegrowane z oparciami).
                                          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            No właśnie fotele z wersji D maja zaglowki zintegrowane z oparciem. Ale czy to te same co Rs... Pani w salonie w Radomiu odpowiedziala niepewnie.... T....a.....yyyy...k
                                            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                            VW Jetta 1.2 TSI

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Trzeba by postawić obok siebie O3 RS i O3 z Dynamic no ale jak porównywałem to w przypadku O2FL to było identyko. No i druga sprawa. Akcja serwisowa dotycząca zapadających się boczków oparć w O2FL dotyczyła jednocześnie Dynamiców i RSów (ten sam numer akcji serwisowej, na tej samej "kartce" napisane postępowanie w sprawie awarii, miałem kiedyś na dysku pdfa z SAPu) więc IMO to jest dowód, że chociaż oparcia są takie same. :P
                                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                To postawimy na jakimś zlocie i porównamy
                                                Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Na konfigu czeskim patrzylem i tam sa zdjecia, a w filmie ktory wrzucilem faktycznie to jednak nie te. :roll:
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X