Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sound System CANTON - czy warto? + Pakiet Dynamic - warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Miałem domówić CANTONA ale żeby zamówienie się nie wydłużyło to zrezygnowałem. Teraz jestem już po odbiorze i nie żałuję. Standardowy zestaw + COLUMBUS jest wystarczająco dobry. Jeśli ktoś nie jest audiofilem to lepiej tą kasę przeznaczyć na coś bardziej przydatnego.
    O3 RS TSI DSG

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez bolo81
      Standardowy zestaw + COLUMBUS
      najważniejsze, że wziąłeś fabrycznego Columbusa, wraz z nim masz optyczne wyjście do ewentualnej dalszej rozbudowy systemu audio.
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez Nexus6
        Zamieszczone przez bolo81
        Standardowy zestaw + COLUMBUS
        najważniejsze, że wziąłeś fabrycznego Columbusa, wraz z nim masz optyczne wyjście do ewentualnej dalszej rozbudowy systemu audio.
        Nexus6 dobrze wiedzieć, dzięki
        O3 RS TSI DSG

        Komentarz


        • #54
          Canton szalu nie robi... Trzebaby wygluszenie trzasnac i obadac temat.
          "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

          Komentarz


          • #55
            bolo81, każdy rozsądny salon car audio zrobi Ci za ~ 2000 PLN (czyli koszt firmowego zestawu) super granie - nie mylić z super zestawem - mam na myśli "I STAGE" głośniki przód + gwizdki + profesjonalne wygłuszenie przednich drzwi... przy takiej klasie głośników będzie super grało - o niebo lepiej od Cantona... potem można + wzmacniacz + głośnik w bagażniku....

            Najważniejsze, że masz max jednostkę centralną... a potem... DSG + 2.0 TSI + RS... wszystko inne to dodatki... granie to akurat najmniejszy problem...
            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

            VW Jetta 1.2 TSI

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez Nexus6
              Zamieszczone przez bolo81
              Standardowy zestaw + COLUMBUS
              najważniejsze, że wziąłeś fabrycznego Columbusa, wraz z nim masz optyczne wyjście do ewentualnej dalszej rozbudowy systemu audio.
              A jak z możliwością rozbudowy audio w Bolero, nie ma tam wyjścia optycznego?

              Komentarz


              • #57
                pytanie tylko czy optyk występuje z Cantonem czy z Columbusem

                gdyż Bolero Amundsen też występuje z Cantonem

                może to Canton jest potzreby żeby była optyka

                Komentarz


                • #58
                  Optyk na pewno występuje z Columbusem i Navi która jest w schowku. Czy Canton ma coś do tego trudno mi powiedzieć.

                  Jeśli nie weźmiemy systemu z Cantonem - pytanie czy jest zewnętrzny wzmacniacz wpięty w szynę MOST. Jeśli tak to wyciągamy wzmak i wkładamy przejściówkę mOBridge M1000-M-DA2.

                  Jeśli chodzi o rozbudowę takiego systemu audio to nie da się tego zrobić za 2000 zł . Sama przejsciówka M1000-M-DA2 ze światła na rca lub Toslink z regulacją wzmocnienia w świetle kosztuje 2599 zł …..
                  [center:f683551993]>>- CAR AUDIO SYSTEM -<<
                  ****** > www.audiocar.pl < ******
                  Wyprzedaż Sprzętu Car Audio po cenach HURTOWYCH - Zainteresowani - Pytać ;]
                  [/center:f683551993]

                  Komentarz


                  • #59
                    Z tego co wiem Bolero posiada wyjście optyczne.
                    Canton na pewno jest łączony światłowodem.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez elektrykprosty
                      Z tego co wiem Bolero posiada wyjście optyczne.
                      Canton na pewno jest łączony światłowodem.
                      Bomba

                      Komentarz


                      • #61
                        Jest dobrze. Niestety przejściówki most są - drogie ;(
                        [center:f683551993]>>- CAR AUDIO SYSTEM -<<
                        ****** > www.audiocar.pl < ******
                        Wyprzedaż Sprzętu Car Audio po cenach HURTOWYCH - Zainteresowani - Pytać ;]
                        [/center:f683551993]

                        Komentarz


                        • #62
                          Wczoraj miałem okazję przetestować Cantona i faktycznie dupy nie urywa, ale trzeba przyznać, że gra naprawdę dobrze. Czyste niskie tony wyraźnie słyszalne. Jedno co mnie zastanawia to prawie niesłyszalny SB. Po otwarciu bagażnika słychać, że pracuje, ale nie słychać go gdy siedzisz za kierownicą.
                          Mimo to i tak pozostaję przy tym wyborze.
                          www.kawapelnaslonca.pl

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez trasat23
                            Wczoraj miałem okazję przetestować Cantona i faktycznie dupy nie urywa, ale trzeba przyznać, że gra naprawdę dobrze. Czyste niskie tony wyraźnie słyszalne. Jedno co mnie zastanawia to prawie niesłyszalny SB. Po otwarciu bagażnika słychać, że pracuje, ale nie słychać go gdy siedzisz za kierownicą.
                            Mimo to i tak pozostaję przy tym wyborze.
                            Dupy nie urywa, a przy mocniejszych bitach a`la techno itp słychać rezonowanie drzwi:/
                            Co do subwoofera, to jakbyś pobawił się z jego zwiększaniem i zmniejszaniem głośności to byś jego brak i obecność zauważył, co nie zmienia faktu, że Mega Yebnięcia nie masz prawa się spodziewać z racji rozmiaru głośnika w subi`e i jego mocy. On ma tylko uzupełniac pasmo i tyle
                            Jednak niektóre kawałki np Marek Dyjak - Człowiek (Złota ryba) -

                            brzmi naprawdę nieźle BRRRR ciekawe jakby to na Supremo na wysokich zabrzmiało
                            "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                            Komentarz


                            • #64
                              Co do subwoofera, to jakbyś pobawił się z jego zwiększaniem i zmniejszaniem głośności to byś jego brak i obecność zauważył
                              właśnie w salonie nie miałem zbytnio czasu na zabawę, a poza tym sprzedawca patrzył mi na ręce czy czegoś nie urywam :twisted:
                              Ale jak już odbiorę swoją to z pewnością go dostroję.

                              a przy mocniejszych bitach a`la techno itp słychać rezonowanie drzwi:
                              Dlatego pierwsze co zrobię po odebraniu O3 to wygłuszę wnętrze :lol:

                              i mimo niedostatków Cantona, wiem, że był to doskonały wybór, jak na moje pierwsze z prawdziwego zdarzenia CA.
                              Za 4 lata pojawi się pewnie coś więcej, bo człowiek przyzwyczaja się do dobrego.
                              www.kawapelnaslonca.pl

                              Komentarz


                              • #65
                                a jak na dzien dzisiejszy wasze zdania na temat cantona ? warto / nie warto ?

                                Komentarz


                                • #66
                                  ta...kupiłem auto z rynku wtórnego...cantona miało.....włączyłem....czekam ...czekam.....no i gdzie to audio??.....no dobra na radiu słabo....no to płyta.....dobra jakoś jest.....suba bardziej słychać na zewnątrz niż w środku....najlepiej wychodzi mi na razie dźwięk przez BT...no ale każdy ma inne preferencje... gra to mniej więcej tak jak seryjne audio np w A6, ale np jak sobie zapodałem w q5 z B&O to myslałem że mnie wymiecie z auta...no ale i cena inna....gdybym sam konfigurował auto......to była by ostatnia rzecz na liście...no ale to moje zdanie ja audiofilem nie jestem.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Zamieszczone przez Zobacz wpis
                                    ta...kupiłem auto z rynku wtórnego...cantona miało.....włączyłem....czekam ...czekam.....no i gdzie to audio??.....no dobra na radiu słabo....no to płyta.....dobra jakoś jest.....
                                    czy piszesz o OIII, bo jeśli tak to albo ja mam wybrakowanego Cantona albo ty coś pomyliłeś. W tym zestawie nie ma w Octavi możliwości odtwarzania płyt

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez Leszek Zobacz wpis
                                      W tym zestawie nie ma w Octavi możliwości odtwarzania płyt
                                      jeśli masz O3FL to w żadnej już nie ma płyt
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                        jeśli masz O3FL to w żadnej już nie ma płyt
                                        mam przed FL, która nie ma CD.

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          03rs 2015 r mam cantona i odtwarzacz jest w schowku, ogłądałem też inna z 2016 r z cantonem i tez miała w schowku

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            To doprecyzuje - ja mam z 2017 jeszcze przed FL - canton - w schowku jest "odtwarzacz" ale bez CD, ma tylko odczyt kart pamięci

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X