Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet chrom dołożenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiet chrom dołożenie

    Zamieszczone przez soulck
    Podobno urządzenie na którym pracują pozbywa się resztek z układu czynnika, sprawdza szczelność układu i nabija nowy czynnik... A i olej nowy od razu nabija do sprężarki.
    Chyba mnie nie ściemniają ?
    podobno tak

    nie ściemniają

  • #2
    Pakiet chrom dołożenie

    Wiadomo, że zamówienie pakietu wiąże się z wydłużeniem czasu oczekiwania na auto, o ile w ogóle w danym momencie jest dostępność. Pytanie więc ile kosztowałoby jego dołożenie i jaki jest stopień trudności tej operacji?

    Komentarz


    • #3
      Ja zamawiałem 31.07.2013 auto i właśnie się produkuje w tym tygodniu, więc raczej opóźnienia nie ma.
      Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

      Komentarz


      • #4
        mac_aaron, temat już był poruszany. Dołożenie jest nie opłacalne, koszt ponad 1000 zł wychodzi.
        O3 1.8 TSI Blue Race

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez wozhd
          mac_aaron, temat już był poruszany. Dołożenie jest nie opłacalne, koszt ponad 1000 zł wychodzi.
          Oj chyba sporo więcej niż 1000 zł jeśli dobrze pamiętam.
          Pozdrawiam
          Tomek

          Komentarz


          • #6
            Tez mi się wydaje że to było więcej bo wiąże się to z wymianą ramek i tylnych szyb wklejanych
            jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
            była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
            była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

            Komentarz


            • #7
              Wiadomo, że zamówienie pakietu wiąże się z wydłużeniem czasu oczekiwania na auto
              Pierwsze słyszę chyba, że ostatnio coś się pozmieniało :P (poza drobnym przestojem w czerwcu/lipcu)
              Pozdr. Przemek

              Komentarz


              • #8
                pytanie do tych co mają ten pakiet, czy listwy chromowe w dolnej części szyb odbijają sie w lusterkach bocznych? Czy tak o ile pamietam w superbie przeszkadzaja w patrzeniu w lusterka? Wiem, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale po co się męczyć.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez rafik11
                  pytanie do tych co mają ten pakiet, czy listwy chromowe w dolnej części szyb odbijają sie w lusterkach bocznych?
                  Nie, natomiast w nocy odbijają się "chromy" z nawiewów bocznych.
                  Pozdr. Przemek

                  Komentarz


                  • #10
                    rafik11,
                    Również nie zauważyłem żeby mi się zewnętrzne listwy odbijały w lusterku.
                    jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                    była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                    była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Przem78
                      Zamieszczone przez rafik11
                      pytanie do tych co mają ten pakiet, czy listwy chromowe w dolnej części szyb odbijają sie w lusterkach bocznych?
                      Nie, natomiast w nocy odbijają się "chromy" z nawiewów bocznych.
                      bedac na jezdzie probnej O3 elegance, ledwo wsiadlem do samochodu i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to wlasnie chromowane obrysy nawiewow odbite chamsko na srodku lusterek - fakt dzien byl mocno sloneczny

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez yogi_at_pozen
                        chromowane obrysy nawiewow odbite chamsko na srodku lusterek
                        Mała poprawka nie w lusterkach a w szybach bocznych :P (też myślałem, że to lusterka ale po otworzeniu szyby odblaski znikają) właśnie wróciłem z nocnej trasy i dodatkowo zauważyłem że w szybie kierowcy odbija się włącznik świateł wraz z podświetleniem i to tak gustownie, że doskonale widać piktogramy :evil:
                        Pozdr. Przemek

                        Komentarz


                        • #13
                          Trzeba zmatowić szybę papierem ściernym

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez mac_aaron
                            Trzeba zmatowić szybę papierem ściernym
                            Albo jeździć z otwartymi :P
                            Pozdr. Przemek

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Przem78
                              Zamieszczone przez yogi_at_pozen
                              chromowane obrysy nawiewow odbite chamsko na srodku lusterek
                              Mała poprawka nie w lusterkach a w szybach bocznych :P (też myślałem, że to lusterka ale po otworzeniu szyby odblaski znikają) właśnie wróciłem z nocnej trasy i dodatkowo zauważyłem że w szybie kierowcy odbija się włącznik świateł wraz z podświetleniem i to tak gustownie, że doskonale widać piktogramy :evil:
                              oczywiscie racja, chodzilo mi o odbicia w szybach bocznych ale wlasnie dokladnie na wysokosci lusterek

                              Komentarz


                              • #16
                                Chcialem troche odświeżyć temat dołożenia pakietu chrom po zakupie nowego samochodu
                                Octavia III limuzyna

                                Jak to sie przedstawia cenowo. Czy trzeba jakies elementy wymieniac, czy mozna taką operacje przeprowadzić z pominięciem serwisu.
                                Dziękuje za odpowiedzi

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja bym się na Twoim miejscu umówił z kimś, kto tego pakietu nie chce i wymienił się po prostu ramkami w drzwiach. Wymianę bym zlecił w blacharni ASO, albo zrobił samodzielnie. Chłopaki mają obcykane, co i jak sie zdejmuje.
                                  Pozdrawiam
                                  Marcin

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    W sumie też mógłbym pakiet chrom dorzucić sobię w kombi. Z tego co pamiętam to dopłata była 1500 zł.
                                    Wyszło by taniej samemu?
                                    algi
                                    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Enriquez
                                      Ja bym się na Twoim miejscu umówił z kimś, kto tego pakietu nie chce i wymienił się po prostu ramkami w drzwiach. Wymianę bym zlecił w blacharni ASO, albo zrobił samodzielnie. Chłopaki mają obcykane, co i jak sie zdejmuje.
                                      W sumie dobry pomyśl. Muszę dac ogloszenie na forum
                                      Z tego co wiem to z przodem nie ma problemu, ramka tylnich drzwi jest sklejona z szybka na końcu drzwi...

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A potem ten ktoś będzie chciał auto sprzedać i mu się nie będzie wyposażenie zgadzać z kodami w bagażniku

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          No to pojechales stary z ta zgodnoscia...w naszym ciemnogrodzie ludzie kupuja 10-o letnie diesle Niemiec z przebiegiem nie większym niż 160tys km, ktorym jezdzil albo dziadek, albo dziewica w ciąży do kościoła...

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Dodi, jak ktoś będzie kupował użykę O3 za kilkadziesiąt tysięcy PLN to raczej sobie wszystko sprawdzi, to nie jest 10 letnie paserati od dojcza.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Chcialem troche odświerzyć temat
                                              Czy zna ktos z forumowiczów koszt listw chrom do wersji liftback. Oryginały ASO.

                                              A czy macie doswiadczenie z takim "dołożeniem" pakietu chrom?
                                              allegro.pl
                                              Głównie chodzi o trwałość i zgranie się z szerokością oryginalnych już listw

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Koszt masz przecież podany wyżej - około 1000-1200zł w ASO.
                                                Z tym "chromem" za 39zł to oczywiście żartujesz? :szeroki_usmiech

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Czy ktoś ma doświadczenia z listwami z motohid.pl?
                                                  404 Nie znaleziono strony - MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X