Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chlapacze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez krzyzakp
    Lukii, az taka roznica: Link ? Prawie ze nie widoczne, szczegolnie jak sie tez przybrudza...

    Myc musze, ale po czystosci tylnej szyby widze olbrzymia roznice - bez chlapaczy nawet 5km po miescie na mokrym powodowalo ze przez szybe nic nie bylo widac. Teraz na autostradzie spokojnie na paredziesiat km jest dobra widocznosc..
    Sorry ale musiałem.
    RS z chlapaczami jeszcze na 17", to jakaś profanacja. Opony fajne bo mam te same na zimę ale 18" 8)
    Co do tylnej szyby to O3 ma tak długi tylny zwis, że nie potrzeba w ogóle tylnej wycieraczki a co dopiero tych dziadkowych chlapaczy...
    Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

    Komentarz


    • Chlapacze nie sa takie zle, nie rzucaja sie w ogole w oczy, a co do obreczy 18" to seryjna Octa wyglada w na nich lekko mowiac paskudnie ... jak koza !

      Komentarz


      • sebkoch, w hatchbacku moze i nie potrzeba, ale w kombi bez tylnej wycieraczki bys umarł - serio. Szyba jest uwalona nawet w ladna pogode po paruset km, a w zimie, jak sola i jest bloto, to praktycznie po 10km juz nadaje sie tylko do mycia...

        Co do profanacji - sa gusta i gusciki, wiec mozna o tym dyskutowac tak samo jak o dystansach albo o tym ze RS powinien byc tylko bialy, bo w innym kolorze wyglada ......

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • Zamieszczone przez krzyzakp
          sebkoch, w hatchbacku moze i nie potrzeba, ale w kombi bez tylnej wycieraczki bys umarł - serio. Szyba jest uwalona nawet w ladna pogode po paruset km, a w zimie, jak sola i jest bloto, to praktycznie po 10km juz nadaje sie tylko do mycia...

          Co do profanacji - sa gusta i gusciki, wiec mozna o tym dyskutowac tak samo jak o dystansach albo o tym ze RS powinien byc tylko bialy, bo w innym kolorze wyglada ......
          Nie zauważyłem, że masz kombi więc z wycieraczką się wycofuję i zwracam rację a reszta bez zmian
          Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

          Komentarz


          • Zamieszczone przez krzyzakp
            w hatchbacku moze i nie potrzeba, ale w kombi bez tylnej wycieraczki bys umarł - serio
            Oj w htb również. Mam również htb i tam mam od nowości chlapacze i tak jest porażka.
            Teraz czekam na produkcje O3 lifta i tam ani chlapaczy ani tylnej wycieraczki nie zamawiałem

            Od rozwoju tego wątku obserwuje sobie samochody, to większość jednak nie posiada chlapaczy, zapewne ludzie nie zwracają na to uwagi przy zakupie nowego auta a później już tylko jeżdzą...
            pozdro!
            LEMUR

            Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

            Komentarz


            • LEMUR_, fabrycznie nie ma zakladanych, a w salonie kosztuja bodajze 30-40PLN za pare, wiec Skoda liczy na dodatkowa prawie stowke od tych co chca A normalni ludzie nie zwracaja uwagi na to jak by nie patrzec...

              Moja O3 RS

              Komentarz


              • Chlapacze zamontowałem na tył od seryjnej O III.
                Pasują idealnie a co do wyglądu uroku może nie dodają ale RS będzie pewnie czystsza :-)
                kriss78mlody

                Komentarz


                • Życzę wszystkim tym "zapierdalatorom" którzy gadają, "nie dla chlapaczy", by trafili na takie samego jak oni, w tak choojową pogodę jak dziś i żeby cisnęli za nim i nie mogli wyprzedzić! w pewnym momencie wycieraczki na najszybszym trybie tego gnoju nie nadążają zbierać. Powodzenia Ja osobiście uważam, że powinny być one obowiązkowe! Przynajmniej na tylną oś! i mam w dupie "dizajn", bezpieczeństwo na pierwszym planie!
                  "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                  Komentarz


                  • Ja nadal uważam, że chlapacze nie są takie złe i na 1000...00% wygląda normalnie w porównaniu z Octa z 18" felgami na seryjnym zawieszeniu !!!

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez JacekRS
                      Życzę wszystkim tym "zapierdalatorom" którzy gadają, "nie dla chlapaczy", by trafili na takie samego jak oni, w tak choojową pogodę jak dziś i żeby cisnęli za nim i nie mogli wyprzedzić! w pewnym momencie wycieraczki na najszybszym trybie tego gnoju nie nadążają zbierać.
                      Tak jest przy każdych opadach bez względu na to czy są chlacze czy ich nie ma...
                      Lukii

                      Mój Brokuł

                      Komentarz


                      • Ja zamówiłem z chlapaczami, pojutrze odbieram autko. Mam nadzieję, że przy kolorze Brązowy Topaz nie będą się tak rzucać w oczy.

                        P.S.
                        Właśnie zorientowałem się jak biało za oknem. Jak tak utrzyma się do środy to test chlapaczy już pierwszego dnia w drodze z salonu w Katowicach do Łodzi :diabelski_usmiech


                        Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X