Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera Cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Enriquez, gdzie tego chincha wpiąć z zestawu wifi?

    Komentarz


    • Tam, gdzie zwykłą kamerę...
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • W columbusie nie ma wejścia na cinch..
        Może trzeba dodać jakiś pin do kostki..

        Komentarz


        • Trzeba, nawet dwa.
          403 — Доступ запрещён
          403 — Доступ запрещён
          403 — Доступ запрещён
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • Nowego Columbusa wyciąga się tak samo jak starego, ramka a potem 4 śruby?

            Zamieszczone przez Enriquez
            Trzeba, nawet dwa.
            dobry elektromechanik ogarnie wpięcie tych pinów do kostki, co?

            Komentarz


            • Nie. Kostka znajduje się za tym napędem CD w schowku. Potrzebujesz do tego specjalnych dwóch kluczyków do wyjmowania radia VW. Coś w ten deseń:



              W konsoli centralnej znajduje się tylko wyświetlacz - 3 cm grubości. Wyjmujesz go tymi samymi wyjmakami - są dwie dziurki na dole.
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • Witam.
                Zakupiłem sobie tańszą wersję kamerki i ekranu a mianowicie :
                Link
                Link tyle że normalnie czarną , troszkę otwory nie masują ale do zrobienia.

                Teraz mam problem bo lampka przy kamerze jest podłaczona pinami do wtyczki oryginalnej lampki przy tablicy rej. ale na desce pokazuje mi wypaloną żarówkę można to jakoś obejść??


                P.S.
                Przez nieuwagę - trochę nie w tym dziale Sprawa dotyczy octavii 2 fl
                MÓJ SZKODNIK

                Komentarz


                • A czy ktoś rozgryzał sprawę kamerki do radia bolero?
                  Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                  Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                  Komentarz


                  • A czy ktoś rozgryzał sprawę kamerki do radia bolero?
                    podlączam się do tematu czy do bolero da się podłączyć kamerę cofania?
                    Jest Octavia III 1.4 TSI CHPA 140 KM http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=84299
                    Była Octavia II 2.0 TDI 16V BKD 140 KM
                    Była Octavia I 1.9 TDI AGR 90 KM

                    Komentarz


                    • Temat od roku nie jest aktualizowany, więc może coś się zmieniło. Mam O3 RS z końcówki 2015 roku. Radio to Amundsen. Chciałbym dołożyć kamerę cofania. Jakie opcje są dostępne i jakie elementy muszę kupić (tylko kamerę, czy jakieś okablowanie, itp.) ?
                      S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                      Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                      -------------------------------------------------------------------------
                      O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                      O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                      O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                      Komentarz


                      • Czy ktoś z kolegów przerabiał już temat dołożenia kamery cofania???? Mam Bolero RM 2016 właśnie mija mi gwarancja i chciałbym podłubać
                        Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                        Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                        Komentarz


                        • Znalazłem dzisiaj w oryginalnym katalogu akcesoriów.
                          Ale moje ASO nie było w stanie podać mi ceny - może ktoś z was ma lepszy kontakt

                          kamera cofania.png

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez B_A_R_T Zobacz wpis
                            Czy ktoś z kolegów przerabiał już temat dołożenia kamery cofania???? Mam Bolero RM 2016 właśnie mija mi gwarancja i chciałbym podłubać
                            Właśnie od kilku dni moja Octavia jeździ z dołożoną kamerą cofania. Na grupie FB zapodałem temat i zgłosił się kolega, który wykonał kompletną usługę.
                            You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.
                            S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                            Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                            -------------------------------------------------------------------------
                            O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                            O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                            O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez _tm_ Zobacz wpis

                              Właśnie od kilku dni moja Octavia jeździ z dołożoną kamerą cofania. Na grupie FB zapodałem temat i zgłosił się kolega, który wykonał kompletną usługę.
                              Jaka cena takiej przyjemności?
                              W jakim mieście to ogarniałeś?

                              Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                              Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez B_A_R_T Zobacz wpis

                                Jaka cena takiej przyjemności?
                                W jakim mieście to ogarniałeś?
                                800 zł za całość. Warszawa.
                                S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                -------------------------------------------------------------------------
                                O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez _tm_ Zobacz wpis

                                  Na grupie FB zapodałem temat i zgłosił się kolega, który wykonał kompletną usługę.
                                  wrzucisz jakiś namiar na człowieka ?

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez yorki_man

                                    wrzucisz jakiś namiar na człowieka ?
                                    Zgłaszam się
                                    To ja montowałem u _tm_
                                    MY16 Ambition z Amazing

                                    Komentarz


                                    • miwiej a ile kamerka+montaż do amundsena?

                                      Komentarz


                                      • Nr oryginalnych kamer cofania w O3
                                        (9) 5E5827566C przycisk mechanizmu zamka elektrycznego tylnej klapy, dla pojazdów z kamerą cofania ., D - 26.05.2014>> - 02.12.2014 1 PR-KA1
                                        (9) 5E5827566D przycisk mechanizmu zamka elektrycznego tylnej klapy, dla pojazdów z kamerą cofania ., D - 03.12.2014>> - 29.05.2016 1 PR-KA1
                                        (9) 5E5827566E przycisk mechanizmu zamka elektrycznego tylnej klapy, dla pojazdów z kamerą cofania ., D - 30.05.2016>> 1 PR-KA1

                                        Rozumiem że 5E5827566C 26.05.2014>> - 02.12.2014 to mniejszy otwór
                                        5E5827566D 03.12.2014>> - 29.05.2016 to większy
                                        a czym się różni 3 wersja z literą "E" ?


                                        Dla nr "5E5827566D" jakie są kompatybilne odpowiedniki innych modelach VAG ?

                                        Komentarz


                                        • Witam

                                          Czy ktoś może polecić zestaw kamera cofania + monitorek który można zamontować w tym schowku na desce rozdzielczej ?
                                          Ma być tanio

                                          Komentarz


                                          • Info z dzisiaj z salonu w Krakowie.

                                            Oryginalna kamera - ok 1650 PLN
                                            Montaż - ok 500 PLN brutto z kodowaniem.

                                            Niestety oryginalne rozwiązanie wiąże się z podłączeniem do MIBa, więc z ciągnięcie kabli wzdłuż całej wiązki po prawych progach, wpięcie za zmieniarką.
                                            Moja Balbina

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez multimax
                                              Nr oryginalnych kamer cofania w O3
                                              (9) 5E5827566C przycisk mechanizmu zamka elektrycznego tylnej klapy, dla pojazdów z kamerą cofania ., D - 26.05.2014>> - 02.12.2014 1 PR-KA1
                                              (9) 5E5827566D przycisk mechanizmu zamka elektrycznego tylnej klapy, dla pojazdów z kamerą cofania ., D - 03.12.2014>> - 29.05.2016 1 PR-KA1
                                              (9) 5E5827566E przycisk mechanizmu zamka elektrycznego tylnej klapy, dla pojazdów z kamerą cofania ., D - 30.05.2016>> 1 PR-KA1

                                              Rozumiem że 5E5827566C 26.05.2014>> - 02.12.2014 to mniejszy otwór
                                              5E5827566D 03.12.2014>> - 29.05.2016 to większy
                                              a czym się różni 3 wersja z literą "E" ?


                                              Dla nr "5E5827566D" jakie są kompatybilne odpowiedniki innych modelach VAG ?
                                              Wydaje mi się że oryginału na małą klamkę nie ma - tylko na dużą. Pozostają ci wyroby od majfrendów. Tam znajdziesz wersję LOW na małą klamkę która po dokupieniu osłony tylnej w ASO za 10 zł będzie p&p z ori klamką (wtyczka również jest p&p).
                                              Ja stwierdziłem że nie będę rżnął blachy pod dużą kamerę i zamontowałem małą na fabryczny otwór. Jakość jest wystarczająca. Teściową od psa odróżnię.
                                              Tylko musiałem podciac ramkę rejestracji.



                                              Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

                                              Komentarz


                                              • Cześć.
                                                Potrzebuję kamerkę w czasie zapinania przyczepy ( mam dwie). Dobrze mi się wydaje? Kamerka nie widzi obszaru tuż za zderzakiem ??

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez mktr1 Zobacz wpis
                                                  Cześć.
                                                  Potrzebuję kamerkę w czasie zapinania przyczepy ( mam dwie). Dobrze mi się wydaje? Kamerka nie widzi obszaru tuż za zderzakiem ??
                                                  jeżeli przy cofaniu przeszkoda zrówna sie z dolną krawędzią ekranu to masz około 15 cm do zderzaka.... tak wg moich obserwacji wynika.... więc haka na 90% nie zobaczysz w kamerze.... ale nie sprawdzałem bo nie mam haka
                                                  podejrzewam że jakbyś z czyjąś pomocą pierwszy raz się ustawił do przyczepki i zobaczył jak wtedy widać w kamerze to później jyż byś wiedział ile podjechać...

                                                  Komentarz




                                                  • Tak się kończy chwila nieuwagi

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X