Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera Cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja mam przy zakupie samochodu dokupioną kamerę montowaną w ASO i taki widok mam jak na załączonym zdjeciu. Czy wy też tak macie i jak ma się to do zdjęć z instrukcji?
    Załączone pliki

    Komentarz


    • znalazłem taką kamerę do octavi III FL , czy ktoś już montował, podłączenie pod wtyczkę niebieską za radiem czy dołożenie kamery trzeba programować czy wystarczy reset wyświetlacza przez dłuższe przytrzymanie gałki włączania
      Kup teraz na Allegro.pl za 170 zł - AUDI VW Skoda Kamera cofania TRAJEKTORIA 2016+ (8515943543). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

      Komentarz


      • Trzeba kodować radio jak i sterownik parkowania.
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz


        • Cześć,

          Ja zamontowałem taką:
          39.93zł 51% OFF|Dla Skoda Octavia III A7 Typ 5E MK3 2013 ~ 2018 kamera cofania HD CCD noktowizor kamera cofania kamera cofania trasera|Kamery pojazdowe| - AliExpress
          Oczywiście podpinana pod niebieską wtyczkę do radia i kodowana.
          Octavia 3 2013 rok radio Bolero.
          Obraz jest fajny, postaram się zrobić fotkę i wrzucić.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez swnuk Zobacz wpis
            Cześć,

            Ja zamontowałem taką:
            39.93zł 51% OFF|Dla Skoda Octavia III A7 Typ 5E MK3 2013 ~ 2018 kamera cofania HD CCD noktowizor kamera cofania kamera cofania trasera|Kamery pojazdowe| - AliExpress
            Oczywiście podpinana pod niebieską wtyczkę do radia i kodowana.
            Octavia 3 2013 rok radio Bolero.
            Obraz jest fajny, postaram się zrobić fotkę i wrzucić.
            A czemu nie w klamkę?

            Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


            • A czemu nie w lampkę? Taką znalazłem na ali, kupiłem i zamontowałem

              Komentarz


              • Zamieszczone przez swnuk Zobacz wpis
                A czemu nie w lampkę? Taką znalazłem na ali, kupiłem i zamontowałem
                Ok. Myślałem że jakiś konkretny powód był

                Komentarz


                • IMG_20201106_072115_resized_20201112_035021484.jpg

                  Wrzucam fotkę jak obiecałem. Jakość obrazu jak za tą cenę jest akceptowalna - dobra.
                  W nocy jest podczerwień więc też jest ok.

                  Oczywiście podłączenie pod niebieską kostkę, niestety zasilanie musi być przez przekaźnik bo podłączona bezpośrednio pod lamkę wstecznego, nie działa. Ze wstecznego podłączona cewka przekaźnika a zasilanie z zapalniczki w bagażniku.
                  Podłączenie pod niebieską kostkę i kodowanie jest na youtube.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez swnuk Zobacz wpis
                    IMG_20201106_072115_resized_20201112_035021484.jpg

                    Wrzucam fotkę jak obiecałem. Jakość obrazu jak za tą cenę jest akceptowalna - dobra.
                    W nocy jest podczerwień więc też jest ok.

                    Oczywiście podłączenie pod niebieską kostkę, niestety zasilanie musi być przez przekaźnik bo podłączona bezpośrednio pod lamkę wstecznego, nie działa. Ze wstecznego podłączona cewka przekaźnika a zasilanie z zapalniczki w bagażniku.
                    Podłączenie pod niebieską kostkę i kodowanie jest na youtube.
                    Jaka podczerwień ?
                    Masz doświetlenie diodami IR ?

                    Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz


                    • Witam.
                      W swojej O3 zamontowałem kamerę cofania z Ali. Dzisiaj pojawił się problem. Kamera działa lecz obraz jest czarno biały i mruga napis STOP. Wczoraj rozładował mi się akumulator ponieważ auto stało na wlacoznych dziennych, lecz nie wiem czy ma to coś wspólnego. Czy ktoś z was miał podobny problem?

                      Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                      • Dwie opcje. Pierwsza - sprawdź wiązki pod kątem połączenia, szczególnie na kostkach. Druga: usterka kamery.

                        Komentarz


                        • Połączenie przewodow ok. Zamówiłem nowa kamerkę i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeszcze podepnę pod Vag i zobaczymy co pokaze.

                          Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                          • Dzień dobry , potrzebuje pomocy w znalezieniu kamery cofania do octavia 3. Przejrzałem całe Ali i allegro. Octavia w kombi 2014r , długość przycisku jest na 9cm. Mocowanie mam z blaszka z jednej strony , podobnie jak przy lampkach. Nigdzie tego nie ma ,są mocowania na wystające bolce lub plastikowe zaczepy ale przy długości 11cm. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Amundsen z nawigacją.
                            Ostatnio edytowany przez Marcin08; 9994511.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                              Dzień dobry , potrzebuje pomocy w znalezieniu kamery cofania do octavia 3. Przejrzałem całe Ali i allegro. Octavia w kombi 2014r , długość przycisku jest na 9cm. Mocowanie mam z blaszka z jednej strony , podobnie jak przy lampkach. Nigdzie tego nie ma ,są mocowania na wystające bolce lub plastikowe zaczepy ale przy długości 11cm. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Amundsen z nawigacją.
                              Jeżeli masz radio MIB1 to kamery nie podłączysz.
                              Mam O3 z 04.2014 i musiałbym zmienić radio na MIB2 aby kamerę podłączyć.
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz


                              • Mam 0035864a, z tego co się już zdążyłem zorientować to powinna działać. ?

                                Komentarz




                                • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis

                                  Jeżeli masz radio MIB1 to kamery nie podłączysz.
                                  Mam O3 z 04.2014 i musiałbym zmienić radio na MIB2 aby kamerę podłączyć.
                                  Do amundsena mib1 podłączysz kamerę (albo mój amundsen o tym nie wie że nie powinien współpracować z kamerą ?? )
                                  Z mib1 będzie problem z bolero, ale amundsen i Columbus obsłużyć powinny kamerę ...


                                  Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



                                  Komentarz




                                  • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                                    Dzień dobry , potrzebuje pomocy w znalezieniu kamery cofania do octavia 3. Przejrzałem całe Ali i allegro. Octavia w kombi 2014r , długość przycisku jest na 9cm. Mocowanie mam z blaszka z jednej strony , podobnie jak przy lampkach. Nigdzie tego nie ma ,są mocowania na wystające bolce lub plastikowe zaczepy ale przy długości 11cm. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Amundsen z nawigacją.
                                    Mam amundsena mib1 w o3 z 2014.
                                    Mam małą klamkę i mam kamerkę od majfrendow. Działa już jakieś 3 lata.

                                    Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

                                    Komentarz


                                    • Tak, skrót myślowy, chodziło mi o Bolero MIB1.


                                      Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                                      Mam 0035864a, z tego co się już zdążyłem zorientować to powinna działać. ?
                                      Masz na myśli 5E0 035 864 A
                                      Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
                                      Pozdrawiam,


                                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                      Komentarz


                                      • Tak dokładnie

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                                          Tak dokładnie
                                          Zadziała. Mam ten sam nr i hula kamera (oczywiście wersja LOW)

                                          Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

                                          Komentarz


                                          • Możesz podesłać link/ model kamery? Też masz w klapie 9cm ?

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                                              Możesz podesłać link/ model kamery? Też masz w klapie 9cm ?
                                              98.74zł |GreenYi 170 ° 1080P widok z tyłu pojazdu kamera dla VW Skoda Octavia A5 A7 3 Superb szybki Yeti Fabia 2 Roomster Audi A1 A3 A4 samochód|car rear|car rear viewrear view - AliExpress
                                              Mam wersję D -170st. I faktycznie ten kat widzenia się przydaje przy wyjeżdżaniu tyłem z miejsc parkingowych.

                                              Sprawdź tylko jaka masz wtyczkę w klamce (są 2 rodzaje) i dobierz właściwy model (u mnie był 8012).

                                              Nie jest to oczywiście full HD ? ale teściową od psa odróżnisz

                                              I do tego blaszka 5J0 827 229 do zamocowania kamery (w ASO około 10 zł)

                                              Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


                                              Ostatnio edytowany przez dzida_; 46192.

                                              Komentarz


                                              • Dziękuję Ci bardzo rozumiem że podłączenie to 2 piny pod schowkiem i kodowanie? Mam taką samą wtyczkę z tym plastikiem do odryglowanie.
                                                Ostatnio edytowany przez Marcin08; 9994511.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Marcin08 Zobacz wpis
                                                  Dziękuję Ci bardzo rozumiem że podłączenie to 2 piny pod schowkiem i kodowanie? Mam taką samą wtyczkę z tym plastikiem do odryglowanie.
                                                  Podłączenie standardowe. Sygnał to 2 piny do kostki radia w schowku oraz zasilanie (ja dałem przez przekaźnik) i kodowanie standardowe

                                                  Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


                                                  Komentarz


                                                  • Przyszła do mnie kamerka , niestety wyjście idzie na 1 pin.
                                                    Error 404 - Zapodaj.net
                                                    Tak jak na zdjęciu czyli nie będzie tak łatwo?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X