Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana żarówek na LEDy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana żarówek na LEDy

    A to można było kupić pod koniec roku 2012:

  • #2
    Wymiana żarówek na LEDy

    Witam
    Noszę się z zamiarem wymiany żarówek tylnych kierunkowskazów oraz wstecznego, a także we wnętrzu auta na LEDy.
    Mam jednak pytanie, czy w przypadku przepaleni się żarnika któregoś z fabrycznych świateł LED serwis nie będzie szukał dziury w całym i tłumaczył, że straciłem gwarancję, ponieważ zmieniłem żarówki na inne niż sugeruje producent?
    www.kawapelnaslonca.pl

    Komentarz


    • #3
      Wewnątrz auta możesz modyfikować sobie oświetlenie jak chcesz. Ale na zewnątrz zastąpienie żarówek diodami LED może nie wystarczyć.
      Oprawki tych żarówek na bank mają homologację tylko dla żarówek, zatem stosowanie zamienników LED będzie nierozsądne i nielegalne.

      Komentarz


      • #4
        A czy ktoś już wymieniał zarówki podświetlajace tablice rejestracyjna na LED?
        Jest 1.4 TSI Elegance Blue Race 18' Golus
        Mój błękitny Skarb!

        Komentarz


        • #5
          Właśnie przymierzam się do zmiany całego wnętrza i tablicy na ledy, jeszcze się motam ale wybór padnie chyba na te z motohid.pl. Ważne, żeby te na tablice były boczne, bo inaczej efekt będzie kiepski.

          Np takie lub podobne:

          Komentarz


          • #6
            Jak już coś zmienisz z tymi przy tablicach dawaj znać to też zmówię.
            Jest 1.4 TSI Elegance Blue Race 18' Golus
            Mój błękitny Skarb!

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Trancer
              Właśnie przymierzam się do zmiany całego wnętrza i tablicy na ledy, jeszcze się motam ale wybór padnie chyba na te z motohid.pl. Ważne, żeby te na tablice były boczne, bo inaczej efekt będzie kiepski.

              Np takie lub podobne: Obrazek

              Wnętrze bedzie działać , sam mam takie, ale przy tablicach wywala błąd spalonej zarowki....
              Octavia III Kombi 2.0 TDI DSG Elegance+Columbus+Skóra+amizing+chromy+Front Assist i pare innych

              Komentarz


              • #8
                Podpinam się. Ja zastanawiam się nad kupnem takiego zestawy LINK Co myślicie o takim rozwiązaniu ?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez ruluss
                  Co myślicie o takim rozwiązaniu
                  Tu masz taniej LED
                  Pozdr. Przemek

                  Komentarz


                  • #10
                    ja u siebie wymieniłem cały środek tzn

                    kopertówki w drzwiach , oświetlenie podsufitówki , oświetlenie skarpetki itd.

                    polecam Link
                    pozdrawiam Adam
                    Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                    Spontany Katowickie

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Przem78
                      Zamieszczone przez ruluss
                      Co myślicie o takim rozwiązaniu
                      Tu masz taniej LED
                      Sprawdzałeś ten zestaw??

                      Komentarz


                      • #12
                        Zestaw z motoHid już do mnie jedzie - podzielę się co i jak, błędami się nie przejmuję, mam Vaga i będę kombinował w ustawieniach podświetlenia tablicy.

                        Komentarz


                        • #13
                          Czekam na opinie bo chce zastosować również u siebie LEDY.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zestaw zamontowany, w porównaniu do zwykłych w5w jest sporo jaśniej. Założyłem 4300k, bo chciałem trochę cieplejszą biel. Z montażem nie ma problemu, trochę zabawy z lampką podsufitki z przodu ale dramatu nie ma. Człowiek z motoHID.pl dołożył mi jeszcze ledy do podświetlenia tablicy ale niestety bez Vaga się nie obyło, trzeba przekodować ustawienia.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Trancer
                              Zestaw zamontowany, w porównaniu do zwykłych w5w jest sporo jaśniej. Założyłem 4300k, bo chciałem trochę cieplejszą biel. Z montażem nie ma problemu, trochę zabawy z lampką podsufitki z przodu ale dramatu nie ma. Człowiek z motoHID.pl dołożył mi jeszcze ledy do podświetlenia tablicy ale niestety bez Vaga się nie obyło, trzeba przekodować ustawienia.
                              może pokusisz się o jakieś fotki wnętrza i podświetlonej rejestracji? Czyli da się przeprogramować ośw. tablicy na LEDy? Czy trzeba wyłączyć sprawdzanie żarówek tablicy?
                              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • #16
                                Z oświetleniem tablicy niewiele zrobisz a sprawdzania żarówek raczej nie da się wyłączyć
                                Do oświetlenia tablicy zamówiłem coś takiego -
                                (none)
                                W przyszłym tygodniu dam znać co to jest warte
                                O3
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                O2
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                Komentarz


                                • #17
                                  nokius, nieźle :shock: . 45 pln za rezystor warty w detalu 3 pln!
                                  Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                  Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    W O2 FL nie ma możliwości przekodowania ustawień podświetlenia tablicy?? Oczywiście Vag'iem. W O3 nie ma problemu, trzeba zmienić z 5W na custom LED i po temacie.
                                    Foty:
                                    ]"]Photo Storage
                                    ]"]Photo Storage
                                    ]"]Photo Storage

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Trancer
                                      Foty:
                                      Daje radę, dużo czytałem o tym zestawie i w pn zamawiam do siebie, łącznie z tablicą :diabelski_usmiech zastanawiam się jeszcze nad wsadzeniem zielonego w "oświetlenie skarpetek"

                                      Enriquez kiedy masz czas ??
                                      Pozdr. Przemek

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Który dokładnie zestaw zamówić do środka i na tablice żeby obyło się bez błędów?
                                        Jest 1.4 TSI Elegance Blue Race 18' Golus
                                        Mój błękitny Skarb!

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez m4g
                                          Który dokładnie zestaw zamówić do środka i na tablice żeby obyło się bez błędów?
                                          Właśnie. Również jestem ciekawy.... :roll:

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez m4g
                                            do środka

                                            Środek nie jest sprawdzany przez komputer więc co nie założysz to i tak nie będzie błędu, wybierz sobie tylko pasujący kolor/odcień.

                                            Zamieszczone przez m4g
                                            na tablice
                                            można poszukać ori z Golfa VII i nie będzie problemu, tylko będzie drogo coś koło 80 pln
                                            Pozdr. Przemek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Lepiej wydać na programowanie niż na te chińskie gadżety...

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Trancer
                                                Lepiej wydać na programowanie niż na te chińskie gadżety...
                                                Jakie są koszty?

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Trancer
                                                  Lepiej wydać na programowanie niż na te chińskie gadżety...
                                                  Czy w serwisie, przy odbiorze auta mogą to zrobić?
                                                  ... ca 36Hz - MQB dudni, polternde hinterachse, low frequency 'boom' in cabin

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X