Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana żarówek na LEDy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witajcie. Żarówki do doświetlania zakrętów kupione i próbuje przeszukać internet aby znależć info na temat dostania się do tych zarówek i nie moge znależć. O3 FL ma całkiem inny zderzak jak wersja przed liftowa... nie ma żadnej informacji o tym jak ściągnąc obudowe. Jest tam tak dziurka a w niej Torx chyba T10. Ktoś próbował?

    Komentarz


    • zdjęcia podeśle jak bede miał wiećej czasu.

      Komentarz


      • Podeślij co kupiłeś jak demontować i czy to działa

        Komentarz


        • Witam. Noszę się zamiarem wymiany żarówek w5w na ledy w mojej O3 i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem:
          allegro.pl
          Zwykłe ledy z czasem mają problem z wilgocią i zaczynają wariować. Te w silikonie niby nawet w wodzie świecą. Chciał bym je zastosować w podsufitce, bagażniku, pod lusterkami oraz jako podświetlenie tablicy.
          Ktoś stosował? Co o nich sądzicie?

          Komentarz


          • Moje H8 / H11
            225898911357294446%253Faccount_id%253D0.jpg
            8451992376022640582%253Faccount_id%253D0.jpg

            A tu z tej samej serii H7 i H15





            812183054501114762%253Faccount_id%253D0.jpg

            Wszystko "Plug and Play" (obsługuje canbus)
            Jedyne co przestawiłem to czas wygaszania przy doświetlaniu zakrętów bo ledy szybciej sie wygaszały

            Czyli tu z nominalnych 50%/s
            na max czyli 127%/s

            7744919309794919593%253Faccount_id%253D0.jpg

            Załączone pliki

            Komentarz


            • H7 oryginalne żarnikowe (thunsram +120%- te o trochę barwie około 4200 kelwina) świeciły tak:


              Ledy świecą mocniej i wyżej (na razie tymczasowo obiniżyłem regulacją w kabinie z pozycji "0" na "2"-"3".... docelowo trzeba obniżyć regulacja w lampie gdybym jeździł z większym załadunkiem i chciał obniżyć w kabinie
              Foto z przed obniżenia w kabinie:


              Ps. wiem że w trakcie na przeglądzie lub kontroli policyjnej ktoś się może ciepnąć.
              Ja się staram ustawić poprawną wysokość żeby nie oślepić, a że ledy nie mają homologacji to każdy kto instaluje powinien wiedzieć.

              Komentarz


              • Machina ruszyła pierwsze zmiany w O3.
                ​Zamówione, odebrane i prawie zamontowane...
                Zmiana na LED robi na prawde dużą różnice! Zestaw zakupiony w Motohid, bardzo dziękuję Panu Tomaszowi za naprawdę dużą pomoc nie wspomnę o cierpliwości
                Wymienione praktycznie wszystko w środku + postojowe, czekam na chwilę wolnego bo mam jeszcze kornery.
                Żarówki w górnych lapkach idealne, a żarówka x8 w bagażniku jest idealna. Czerwone do drzwi wielkiej różnicy nie widać i trzeba być ostrożnym gdyż ich otulina silikonowa jest bardzo delikatna ( delikatnie się uszczerbiła )


                Wielkie podziękowania dla kolegi z Octavia.Team za pomoc w programowaniu lampek LED w tablicy rejestracyjnej. Lampki zakupione w ASO za ok.70 zł
                Załączone pliki

                Komentarz


                • Zakoduj prawy halogen p-mgielny z tyło bo łyso wygląda

                  Komentarz


                  • Założyłem dzisiaj LEDy do oświetlenia tablicy i wali mi błąd . Wiem, że trzeba coś przekodować, ale czy do tego czasu mogę jeździć z tym błędem ?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez AdiRuti Zobacz wpis
                      Machina ruszyła pierwsze zmiany w O3.
                      ​Zamówione, odebrane i prawie zamontowane...
                      Zmiana na LED robi na prawde dużą różnice! Zestaw zakupiony w Motohid, bardzo dziękuję Panu Tomaszowi za naprawdę dużą pomoc nie wspomnę o cierpliwości
                      Wymienione praktycznie wszystko w środku + postojowe, czekam na chwilę wolnego bo mam jeszcze kornery.
                      Żarówki w górnych lapkach idealne, a żarówka x8 w bagażniku jest idealna. Czerwone do drzwi wielkiej różnicy nie widać i trzeba być ostrożnym gdyż ich otulina silikonowa jest bardzo delikatna ( delikatnie się uszczerbiła )


                      Wielkie podziękowania dla kolegi z Octavia.Team za pomoc w programowaniu lampek LED w tablicy rejestracyjnej. Lampki zakupione w ASO za ok.70 zł
                      Mógłbyś dać jakieś namiary na ledy w bagażniku ?

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis
                        ale czy do tego czasu mogę jeździć z tym błędem ?
                        można
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • Kasztelan można, tylko będziesz miał komunikat.

                          Co do ledów w bagażniku są to zakupiony z Motohid , W5W / T10 LED 8xSMD 1S 2P 5500k CANBUS MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
                          Jeśli chcesz mieć jasno to naprawdę polecam, osobiście na drugi raz nie kupił bym słabszych mam na myśli 6x/4x SMD

                          dzida_ Nie zwracałem uwagi na to dziś wieczorem sprawdzę, ale wydawało mi się że to błąd przy focie Dziękuję za info.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                            można
                            Dziwna sprawa, dzisiaj błędu już nie było mimo kilkukrotnego odpalania.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis
                              Dziwna sprawa, dzisiaj błędu już nie było mimo kilkukrotnego odpalania.
                              Już nie dziwna. Po prostu tylko dzienne miałem włączone ....

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez AdiRuti Zobacz wpis
                                [USER="48555"]

                                Co do ledów w bagażniku są to zakupiony z Motohid , W5W / T10 LED 8xSMD 1S 2P 5500k CANBUS MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
                                Jeśli chcesz mieć jasno to naprawdę polecam, osobiście na drugi raz nie kupił bym słabszych mam na myśli 6x/4x SMD
                                Za cholerę nie mogę wypiąć wtyczek z tych lampek w bagażniku !! Jak miałem francuskie auto, to myślałem, że tylko oni potrafią coś takiego wymyśleć....

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis

                                  Za cholerę nie mogę wypiąć wtyczek z tych lampek w bagażniku !! Jak miałem francuskie auto, to myślałem, że tylko oni potrafią coś takiego wymyśleć....
                                  I dasz rade

                                  Komentarz


                                  • A po co wtyczki wypinać?

                                    Komentarz


                                    • Bo mi się nie chce czekać żeby zgasły, a nie chce wymieniać pod napięciem. Chyba że jest szybszy sposób niż oczekiwanie na zgaśnięcie ☺️

                                      Komentarz


                                      • Przy otwartej klapie bagażnika śrubokrętem zamknij rygiel w klapie.
                                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                        Komentarz


                                        • Jeśli chodzi o mnie szybko wyciągnąłem lampki i odpiołem wtyczkę.... Na spokojnie nie ma co się nakręcać.

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X