Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Z serii chwale sie - mam oryginalny dokladany hak holowniczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Witam. Czy uniwersalna wiązkę do haka trzeba kodować?

    Komentarz


    • #77
      Ostatnio zamontowałem ory hak razem z wiązka o modułem wszystko ładnie działa tylko mam jedno pytanie po wyciągnięciu kulki czy jest jakaś zaślepka od spodu na belkę od haka albo do zderzaka żeby bród nie lecia do środka haka?

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez ArekBinek_86 Zobacz wpis
        Ostatnio zamontowałem ory hak razem z wiązka o modułem wszystko ładnie działa tylko mam jedno pytanie po wyciągnięciu kulki czy jest jakaś zaślepka od spodu na belkę od haka albo do zderzaka żeby bród nie lecia do środka haka?
        A jaka cena tego montażu i gdzie robiłeś?
        Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
        Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez ArekBinek_86 Zobacz wpis
          Ostatnio zamontowałem ory hak razem z wiązka o modułem wszystko ładnie działa tylko mam jedno pytanie po wyciągnięciu kulki czy jest jakaś zaślepka od spodu na belkę od haka albo do zderzaka żeby bród nie lecia do środka haka?
          Zaślepka haka - 3T0803594

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez B_A_R_T Zobacz wpis

            A jaka cena tego montażu i gdzie robiłeś?
            Cena montażu podłączenia i zakodowania 400 zł. Robiłem u siebie w Bydgoszczy.

            Mez2008 dziękuję za numer

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez ArekBinek_86 Zobacz wpis

              Cena montażu podłączenia i zakodowania 400 zł. Robiłem u siebie w Bydgoszczy.

              Mez2008 dziękuję za numer
              A gdzie dokładnie? Jaki serwis?
              Jakie ceny części jeśli można wiedzieć??
              rozumiem że robiłeś na ori.

              Odgrzewam mocno temat bo dziś dzwoniłem do swojego serwisu w Dobroniu i nagle chcą dokładać także wentylatory chłodnicy i upierają się że inaczej się nie da. Cena oczywiście lekko z kosmosu czyli prawie 5 tys.
              Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
              Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

              Komentarz


              • #82
                Witajcie, wpadłem tu bo poraziło mnie dzisiaj w serwisie .. wycena haka 8500 bo chłodzenie trzeba zmienić w aucie... inna chłodnica i wentylator jak chce hak.
                Jakiś kit czy auta z papieru sa robione ? Octawia kombi 1,6 tdi 85kw marzec 2019 produkcja. Prośba jak ktoś przerabiał temat o info bo sam hak to:
                1029 -hak demotowalny
                240 -jedna wiązka
                940 -druga wiązka
                1050 montaż
                i ......... reszta jak sie okaże ... to 8500
                Kompetencje tele informacji tragedia pomimo vinu,
                gdybanie o wymianie układu chłodzenia.




                Komentarz


                • #83
                  Witam, czy ktoś może wie jak zrobić poprawne kodowanie haka z dedykowana wiązka ?

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez ZbyszekRz Zobacz wpis
                    Witajcie, wpadłem tu bo poraziło mnie dzisiaj w serwisie .. wycena haka 8500 bo chłodzenie trzeba zmienić w aucie... inna chłodnica i wentylator jak chce hak.
                    Jakiś kit czy auta z papieru sa robione ? Octawia kombi 1,6 tdi 85kw marzec 2019 produkcja. Prośba jak ktoś przerabiał temat o info bo sam hak to:
                    1029 -hak demotowalny
                    240 -jedna wiązka
                    940 -druga wiązka
                    1050 montaż
                    i ......... reszta jak sie okaże ... to 8500
                    Kompetencje tele informacji tragedia pomimo vinu,
                    gdybanie o wymianie układu chłodzenia.



                    Podobno faktycznie jest tak, że jak jest hak w fabryce montowany (ale nie wiem czy to na pewno w grupie VW) to jest wzmacniany układ chłodzenia. Zakładają, że auto będzie ciągnęło non stop maksymalnie obciążoną przyczepę no i będzie się gotowało .
                    Ja mam hak dokładany ale chlodnicy nie zmieniałem - auto jeźzi ale fakt, że przy pełnym załadunku + 4 rowery na haku to czuć, że ma już ciężko.

                    Komentarz


                    • #85
                      Przy sporadycznej jeździe z przyczepą to osobiście bym sobie darował wymianę układu chłodzenia. Jakby patrzeć na to to i hamulce trzeba by wymienić, bo z przyczepą standardowe mogą nie wydolić. Takie jest pewnie założenie nie jednego ASO. Przecież nie będziesz cały czas jeździł z campingiem, czy inną przyczepą do dopuszczalnego DMC 3,5 tony.
                      Montowałem do swojej poprzedniej O2FL hak i chłodnicy nie wymieniałem. Silnik nawet się nie zagrzał powyżej 90 oC. Cały czas mowa o jeździe z przyczepą.

                      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                      Komentarz


                      • #86
                        Siemanko,
                        właśnie kupiłem O3 Kombi 2.0 TDi z 2014. Mam instalację haka, ale brakuje kulki. Ma ktoś może nr pod ręką żeby podać? Czy szły tam różne kulki?

                        Komentarz


                        • #87
                          Kozakus jeśli dobry nr znalazłem to jest 5E0 803 902

                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
                            Kozakus jeśli dobry nr znalazłem to jest 5E0 803 902
                            Dzieki Szkoda tylko, że nigdzie na polskich portalach nie mogę jej znaleźć, a cena na zagranicznych poraża :/ Jest szansa, że coś z innych modeli będzie pasowało? Góra wygląda bardzo podobnie w tym Link .

                            Komentarz


                            • #89
                              Etka zamienia 5E0803882 na 5E0803902 od 01.09.2014, czyli generalnie mógłby być

                              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                              Komentarz


                              • #90
                                Z racji, że zabieram się do montażu haka "jak pies do jeża" postanowiłem to w końcu sfinalizować ale pojawiła się kolejna zagwozdka. Czy kupić nowy hak innej firmy czy szukać oryginału używanego lub prawie nowego? No i podstawowe pytanie jaki nr seryjny mam oryginał do O III kombi z 2015r. modelowy 2016. Może ktoś podpowiedzieć?
                                Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                                Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X