Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co zamiast popielniczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co zamiast popielniczek

    qu_bek, rejczel

    [ Dodano: Sro 13 Maj, 15 11:40 ]
    eaglemirek, choćbym qrna chciał zapomnieć chwilowo o tym wytykaniu różnych pierdół przez ciebie to i tak przez cały Maj skazany jestem na widok twojej skodziny w biurze :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

    [ Dodano: Sro 13 Maj, 15 11:55 ]
    oczywiście mam nadzieje ze w obecnej sytuacji nie było to źle odbierane :-) tylko jako żart :-) :wink:
    Śmietana

  • #2
    Co zamiast popielniczek

    Zastanawiam sie co znajduje sie w miejscach przeznaczonych na popielniczki (z przodu i z tylu) jesli ich nie zamowie? Czy beda to zwykle otwory czy moze jakies male zamykane schowki?

    Czy w przypadku braku zamowienia popielniczek, samochod bedzie wyposazony w gniazdo zapalniczki?

    Komentarz


    • #3
      Będzie wyposażony w gniazdo, bo gniazdo jest niezależne od popielniczek.
      W miejscu popielniczek jest schowek i jest fajnie.
      W elegance jest gniazdo tez w bagażniku i własnie testuję samochodową lodówkę
      Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
      Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
      Moja szara myszka - Octavia 3
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

      Komentarz


      • #4
        Ten schowek jest z przodu i z tylu?

        Moge prosic o fotke poglądową? Dla potomnosci

        Komentarz


        • #5
          Bardzo proszę zdjęcia poniżej:
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mariusz123a
            Bardzo proszę zdjęcia poniżej:
            super swietnie, dzieki za zdjecia, +1 dla kazdego z Kolegow

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Amix
              W elegance jest gniazdo tez w bagażniku i własnie testuję samochodową lodówkę
              W ambition też jest gniazdo w bagażniku. Uważaj na lodówkę / akumulator bo napięcie jest tam cały czas nawet jak zgasisz / zamkniesz samochód.
              Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

              Komentarz


              • #8
                Jeszcze do tego nie doszedłem, ale myślę, że napięcie można wyłączyć w komputerze pokładowym. Lodówka sama się wyłączy po uzyskaniu odpowiedniej temperatury.
                Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                Moja szara myszka - Octavia 3
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Amix
                  Jeszcze do tego nie doszedłem, ale myślę, że napięcie można wyłączyć w komputerze pokładowym.
                  Ja nie znalazłem takiej opcji. Osobiście uważam, że raczej nie znajdziesz takiej opcji ale gdyby coś pamiętaj o kolegach z forum i napisz.
                  Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

                  Komentarz


                  • #10
                    nie wiem jak jest w OIII ale ja w swojej OIIFL zamówiłem popielniczkę, następnie ja wywaliłem a dokupiłem sobie taką nazwijmy to wyściółkę jaka jest oryginalnie montowana wtedy kiedy zamiast popielniczki jest schowek. W efekcie dostałem schowek z podświetleniem, którego bym nie miał gdybym został przy opcji zamówienia samego schowka, więc może warto zamówić popielniczkę i potem przerobić ją na schowek i będziemy mieli podświetlenie. Oczywiście jeżeli to wszystko jest możliwe w OIII.

                    Komentarz


                    • #11
                      u mnie ten odsuwany schowek z przodu jest podświetlony, nie wiem czy to seria, bo dokupowałem oświetlenie nóg, może z tym doszło?

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez mac_aaron
                        u mnie ten odsuwany schowek z przodu jest podświetlony, nie wiem czy to seria, bo dokupowałem oświetlenie nóg, może z tym doszło?
                        Raczej nie, mam podświetlany schowek z przodu, a oświetlenia nóg niestety brak
                        Jest: OIII 1.4 TSI beż cap... Elegance+Amazing+Dynamic+parę fajnych dodatów cieszących oko
                        Była: OII FL 1.8 TSI czarna Elegance+light assistant+lusterko foto...+pakiet biznes+pakiet WADLIWE AUTKO !!!

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez ManiekWWA
                          nie, mam podświetlany schowek z przodu, a oświetlenia nóg nies
                          Na pewno podświetlany schowek jest w standardzie w Ambition chyba wersja Active go nie ma.
                          Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

                          Komentarz


                          • #14
                            Popielniczka w OIII to taka okrągła puszka z tworzywa wkładana w otwory przed podłokietnikiem. Mam fabryczną. Skrajnie niewygodna w użyciu.
                            Schowek przed dźwignią zmiany biegów jest zawsze - czyli z popielniczką i bez.
                            Przy fabrycznej popielniczce jest jeszcze różnica - zamiast gniazda 12V z zaślepką, na tunelu jest gniazdo zapalniczki z zapalniczką.
                            Gniazdo 12V i gniazdo zapalniczki różnią się - to ostatnie ma bimetal zwalniający zapalniczkę po nagrzaniu.
                            Do gniazda zapalniczki nie pasują niektóre wtyczki zasilaczy -te z szerokim stykiem środkowym.
                            OIII 1,4 TSI (CHPA)
                            wcześniej OII FL 1,6 MPI

                            Komentarz


                            • #15
                              A czy zakładał ktoś dodatkowe gniazdo z tyłu tunelu? Tak, żeby pasażerowie tylnych siedzeń mogli korzystać? Wydaje się, że żadna filozofia pociągnąć napięcie od gniazda z przodu, ale może macie jakieś dobre patenty, albo uwagi
                              OCTAVIA III SCOUT 2.0 TDI

                              Komentarz


                              • #16
                                browcofil, mogles zamowic gniazdo 230V, wlozyc rozdzielacz na 2 cinkei i 2 ladowarki mozna podlaczyc Gniazdo ma ograniczenie chyba 100W czy cos kolo tego, ale do ladowania urzadzen starcza.. Najmocniejsze ladowarki USB (2.1A - Apple) to 10,5W mocy wyjsciowej, wiec dwie to pewnie nie wiecej jak 35W poboru (straty na bank sa).

                                Moja O3 RS

                                Komentarz


                                • #17
                                  A ktos bawil sie doposazenie w gniazdo 230V?
                                  Rafał

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez krzyzakp
                                    mogles zamowic gniazdo 230V, wlozyc rozdzielacz na 2 cinkei i 2 ladowarki mozna podlaczyc Gniazdo ma ograniczenie chyba 100W czy cos kolo tego, ale do ladowania urzadzen starcza.. Najmocniejsze ladowarki USB (2.1A - Apple) to 10,5W mocy wyjsciowej, wiec dwie to pewnie nie wiecej jak 35W poboru (straty na bank sa).
                                    No mogłem, ale nie zrobiłem, bo uznałem, że przetwornica, wystarczy Inna rzecz, że podobno rozwiązanie, przetwornica (pewnie fabryczne gniazdo działa na tej samej zasadzie)+ładowarka sieciowa nie jest zdrowe dla ładowanego sprzętu. Kiedyś tak wyczytałem, ale nie jestem specem
                                    OCTAVIA III SCOUT 2.0 TDI

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Milord
                                      A ktos bawil sie doposazenie w gniazdo 230V?
                                      Podpinam się pod pytanie bo jedno gniazdo w podłokietniku starcza mi jak jeżdże sam.
                                      Jak już z dzieciakami śmigam i podpinam im ekrany i inne gadżety to mi się robi rój kabli i mnie wkurza.
                                      Lukii

                                      Mój Brokuł

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Lukii, kiedys widzialem w cenniku ASO jako opcja dolozenia.. Wiec dac sie musi Podejrzewam ze kwestia dorwac przetwornice + panel do tunelu srodkowego, podlaczyc, cos przestawic w VCDS i smigasz.
                                        Moze ktorys z kolegow z ETKA wrzuci schemat + numery czesci...

                                        Moja O3 RS

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez krzyzakp
                                          browcofil, mogles zamowic gniazdo 230V, wlozyc rozdzielacz na 2 cinkei i 2 ladowarki mozna podlaczyc Gniazdo ma ograniczenie chyba 100W czy cos kolo tego, ale do ladowania urzadzen starcza.. Najmocniejsze ladowarki USB (2.1A - Apple) to 10,5W mocy wyjsciowej, wiec dwie to pewnie nie wiecej jak 35W poboru (straty na bank sa).
                                          Fabryczne gniazdo wpiete jest dokladnie pod przetwornice 150W.
                                          Nie mialem okazji zbadac jeszcze mozliwosci gniazda dokladniej poza podlaczeniem telefonu pod zwykla ladowarke. Jedyne minusy jaki narazie widze, to plaskie wejscie gniazda UE 230V i to, ze podpieta wtyczka jest dosc slabo utwierdzona w gniezdzie, co mam nadzieje, ze nie bedzie powodowalo jakichkolwiek przepiec na podlaczanym sprzecie

                                          Milord, jesli bedzie pasowalo, polecilbym Tobie skupic sie na doposazeniu O3 o taki "modul" od Superbe 3, ktory dodatkowo posiada dodatkowe gniazdo USB dla pasazerow.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Crk64
                                            "modul" od Superbe 3, ktory dodatkowo posiada dodatkowe gniazdo USB dla pasazerow.
                                            I to byłoby coś 8)
                                            OCTAVIA III SCOUT 2.0 TDI

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Crk64
                                              Milord, jesli bedzie pasowalo, polecilbym Tobie skupic sie na doposazeniu O3 o taki "modul" od Superbe 3, ktory dodatkowo posiada dodatkowe gniazdo USB dla pasazerow.
                                              Takie coś byłoby idealne Ale obawiam się, że cenowo to jakaś masakra chwilowo będzie
                                              Rafał

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Moze ktorys z magikow z forum probowal sie juz do tego dobierac?

                                                [hide:0512863de4]
                                                Error 404
                                                [/hide:0512863de4]

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Odświeżę kotleta Ktoś pochylał się nad tym tematem już?

                                                  [ Dodano: Sro 28 Wrz, 16 20:17 ]
                                                  Właśnie jestem w ASO i gniazdo 230v do O3 kosztuje 902,- :shock:
                                                  Rafał

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X