Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DRIVE SET UP - wybór profilu jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • DRIVE SET UP - wybór profilu jazdy

    dzięki kolego, zajrzę do nich, jak próbowałem napisać post to mi błędami wywalało serwera chyba i sam już nie wiedziałem czy wysłałem czy nie

  • #2
    DRIVE SET UP - wybór profilu jazdy

    Pytanie co magików od programowania - czy komuś udało się dokodować DRIVE SET-UP?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Do tego trzeba by chyba drutować przycisk...

      Komentarz


      • #4
        Dokodowac się da ale nie działa i sam jeszcze nie wiem dla czego

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez rrobert
          Dokodowac się da ale nie działa i sam jeszcze nie wiem dla czego
          szkoda, bo liczyłem na Ciebie w tej kwestii. No nic, pozostaje nadzieja, że ktoś to rozgryzie.

          [ Dodano: Czw 06 Lis, 14 18:54 ]
          Zamieszczone przez mac_aaron
          Do tego trzeba by chyba drutować przycisk...
          a bezpośrednio z ekranu Bolero nie da się tego obsługiwać?
          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Przycisk wywołuje menu na ekranie. Być może zrobili tak specjalnie, żeby było trudniej odblokować.

            Komentarz


            • #7
              problem jest taki ze trzeba podpiąć sygnał z klawisza do CE. ja wpoiłem sygnał tak jak w golfie7 bo tylko od tego mam schemat. po naciśnięciu klawisza zapala się dioda ale na radiu nie zapala się menu.

              wniosek - nie ten pin w CE ale po wyłączeniu funkcji MODE w CE dioda się nie zapala.
              może inna wersja CE powinna być.

              przydało byt się auto z działającym MODE dla porównania.

              radio też przekodowanie i nić.

              na razie skasowali mi auto i stoi u blacharza - wiec zabawa zawieszona

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez rrobert
                na razie skasowali mi auto i stoi u blacharza - wiec zabawa zawieszona
                bardzo? Mam nadzieję, że Tobie (ani nikomu z pasażerów) nic się nie stało?

                PS. W ten dzień kiedy się widzieliśmy wylądowaliśmy na porodówce
                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  mnie się nic nie stało tylko blachy do wymiany.

                  to jesteś tatą gratulacje. rośnie nam nowy użytkownik ocp. pozdrowienia dla małżonki i pociechy z pociechy

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez rrobert
                    mnie się nic nie stało tylko blachy do wymiany.

                    to jesteś tatą gratulacje. rośnie nam nowy użytkownik ocp. pozdrowienia dla małżonki i pociechy z pociechy
                    Dzięki!
                    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #11
                      I co są jakieś nowe wieści w temacie?
                      Ewentualnie czy da sie ustawić na stałe ciężej chodzącą kierownice?
                      Powered by R-Performance

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rrobert
                        przydało byt się auto z działającym MODE dla porównania.
                        ja mam wybór profilu i wybieram się do rrobert na odblokowanie VIM.

                        Komentarz


                        • #13
                          namo, kiedy widzicie się z Robertem? Zczytajcie przy okazji z Twojego auta ustawinia czujnika od xenonów na tylniej osi w pozycji "neutralnej", zresztą rrobrt pewno będzie pamiętał
                          Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • #14
                            co do wspomaganie da się przestawić na pracę automatyczną z płynną zmianą siły. robiłem to koledże forum - ma w jednej zmienione ustawienia a w drugiej standard i jest różnica.


                            dodi pamiętam o xenach

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez rrobert
                              co do wspomaganie da się przestawić na pracę automatyczną z płynną zmianą siły. robiłem to koledże forum - ma w jednej zmienione ustawienia a w drugiej standard i jest różnica.
                              Masz może kodowanie do tego ustawienia ? Chętnie potestowałbym w swojej.

                              Komentarz


                              • #16
                                jak pisałem w innym wątku ja używam VCP i to jest trochę inaczej.

                                ale ogólnie w adaptacjach będziesz miał ustawienie trybu pracy wspomagania.

                                przestawić trzeba na pracę automatyczną i bezstopniową zmianę siły

                                pozdrawiam

                                Komentarz


                                • #17
                                  pytanie do modujących i zorientowanych w tematach na innych forach - czy jest już jakiś pionier któremu udało się zrobić retrofit profili jazdy?
                                  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez bob_best
                                    pytanie do modujących i zorientowanych w tematach na innych forach - czy jest już jakiś pionier któremu udało się zrobić retrofit profili jazdy?
                                    A ja mam pytanie z drugiej strony - jak ktos nie ma DRIVE SET UP czy to znaczy ze ma na stale tylko tryb NORMALNY (czyli nie ma mozliwosci zmiany pracy trybu wspomagania kiery na sport, swiatel na sport, silnika na sport)? Ja mam wiec widze co daje zmiana trybu, ale ciekawi mnie co jest jak nie ma (zakladam ze jakbym kupowal nowe 1.4 to bym raczej tego nie bral, ale w 1.8/RS i w automacie to raczej must)
                                    JEST >>> O2FL by Lockin

                                    BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                    BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                    BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                    BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez lockin
                                      (zakladam ze jakbym kupowal nowe 1.4 to bym raczej tego nie bral, ale w 1.8/RS i w automacie to raczej must)
                                      W 1.4 jest spora różnica w trybie SPORT a NORMAL.
                                      Jeżdżąc codziennie na NORMAL i co jakiś czas przełączając na SPORT mam wrażenie, że zbiera się o wiele lepiej niż moje poprzednie 1.8 bez żadnego wyboru trybu.

                                      Oczywiście, nie wiem, ile w tym wpływu będą miały takie czynniki, jak podniesiona moc i moment nowego 1.4 oraz niższa masa własna, ale różnica między tymi dwoma trybami w 1.4 jest wyraźna.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ja sobie nie wyobrażam jazdy po autostradach bez kierownicy w trybie sport. Na normal chodzi za lekko i jest nieprecyzyjna... Ja zauważyłem, że jak ustawię kierownicę na sport w trybie indywidual to kierownica chodzi trochę mniej ciężko od trybu sport.


                                        Też mnie ciekawi jak to wygląda bez wyboru trybu jazdy.
                                        Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          ja nie mam wyboru trybow, ale tez nie mam porownania,
                                          jak dzialaja swiatla w trybie sport, tzn co sie zmienia?
                                          Black magic

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez greg505
                                            jak dzialaja swiatla w trybie sport, tzn co sie zmienia?
                                            SPORT - Skręcają znacznie szybciej już przy najmniejszym ruchu kierownicą
                                            NORMAL - Światła skręcają za ruchem kierownicy jakby liniowo
                                            JEST >>> O2FL by Lockin

                                            BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                            BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                            BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                            BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez bob_best
                                              pytanie do modujących i zorientowanych w tematach na innych forach - czy jest już jakiś pionier któremu udało się zrobić retrofit profili jazdy?
                                              Ponawiam zapytanie. Udało się już ?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez lockin
                                                Zamieszczone przez greg505
                                                jak dzialaja swiatla w trybie sport, tzn co sie zmienia?
                                                SPORT - Skręcają znacznie szybciej już przy najmniejszym ruchu kierownicą
                                                NORMAL - Światła skręcają za ruchem kierownicy jakby liniowo
                                                To u mnie dzialaja tak jak w trybie sport, lekki ruch i zmieniaja kierunek
                                                Black magic

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Witam

                                                  Niestety nie konfigurowałem mojej Oct, ponieważ byłem zmuszony kupił półroczną używkę. Czy wie ktoś może czy da się opcje wyboru trybów dokonfigurwać ?

                                                  pozdrawiam
                                                  Moja Skoda O3

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...541155#1541155

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X