Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lokalizator GPS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lokalizator GPS

    Zamieszczone przez Prezes52
    Zamieszczone przez rafiki
    Zalecam Tobie i innym przybycie środkami komunikacji publicznej/z zapasowym kierowcą
    Będziesz coś stawiał ? :diabelski_usmiech
    Nie, tak tylko napisałem :P Głupie pytanie, głupia odpowiedź :P

  • #2
    Lokalizator GPS

    Chodzi o najprostsze działanie ot tak dla osoby prywatnej.Bez podłączania bezpośrednio ,żeby leżał gdziekolwiek w aucie ,czas działania baterii jakieś kilka dni.Na pewno macie to ustrojstwo u siebie. Jak to działa(poproszę o tłumaczenie łopatologiczne ops: )
    Jaki polecacie?

    Komentarz


    • #3
      nikt nie ma zbudowanego lokalizatora GSM lup GPS ? podpinam sie pod temat - chętnie kupie coś takiego , żeby w razie czego dać namiar policji na gnojków . Może ktoś jest w temacie co kupić ...

      Komentarz


      • #4
        ZTCW to gnojki ładują do auta zagłuszarki GPS/GSM do czasu przeszukania pojazdu pod kątem trackingu. Proste moduły lokalizacyjne możesz znaleźć tutaj, ale moim zdaniem sprawdzą się tylko wtedy, gdy zapomnisz lokalizacji auta na parkingu (i to naziemnym), a nie przy kradzieży

        Komentarz


        • #5
          Panowie trochę bzdury piszecie skończyła się prostota zagłuszania sygnałów GPS bo są odbiorniki z sygnałem radiowym i póki nie złamiesz częstotliwości nie jesteś w stanie ani namierzyć ani zagłuszyć odbiornika (lokalizatora) .

          Polecam skorzystać z oferty i profesjonalizmu firmy GPS do samochodu, Lokalizacja GPS i monitoring pojazdów -

          Tanio nie jest i nie kosztuje to 200 zł na całe życie, płaci się opłatę początkową za urządzenie + roczny abonament.

          Wyciągają pojazdy z parkingów podziemnych -3, -4 .
          Do poszukiwań mają specjalną grupę + samolot.
          95% pojazdów odnajdują w pierwszą dobę.

          Poczytaj, popytaj, pogadaj i daj znać jeśli się zdecydujesz. Znam tam dyrektora - załatwię Ci rabat.
          Ostatnio edytowany przez oolsztyniak; 1498.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            A tam, GPS można zagłuszyć i cudów tutaj nie ma - kwestia tylko wiedzy i sprzętu jakim się dysponuje. A mowa była o lokalizatorach GPS, których skuteczność jest porównywalna do linki rowerowej. Ten GanTrack działa na innej zasadzie, najwięcej w sumie mówią opisy akcji poszukiwawczych - sonar radiowy/zagłuszeniowy + być może triangulacja + konieczność wybudzenia urządzenia (case ze Szwecji). 990 PLN/netto, bo tylko pakiet Gold ma sens - pytanie jaką zniżkę za tak uzbrojone auto da ubezpieczyciel?
            Aczkolwiek mając mazdę albo auto klasy premium jest to dobry ruch
            Ostatnio edytowany przez Karel; 36228.

            Komentarz


            • #7
              czyli co pozostaje płacić AC i pieprzyć .... , bo nic innego dobrego nie ma ! ? .

              Komentarz


              • #8
                Twoje auto, Twoja decyzja. Pewnie najlepsze byłoby jakiś indywidualne zabezpieczenie na poziomie elektryki/elektroniki, ale... albo podjadą lawetą, albo się wkurzą i uszkodzą auto. Nie wiem co lepsze. Prawdą jest, że nie ma nic lepszego niż porządne ubezpieczenie (o ile nie masz w jakiejś lewej firmie). Z drugiej strony Mazdy nie masz, a nie słyszałem aby jakoś wyjątkowo kąsali Skody.
                Postanowiłem podrążyć temat wynalazku jakim jest GanTrack, ale natrafiłem na negatywy dot. regulaminu usługi, w którym podobno jest napisane, że do zainicjowania modułu "trackingu" po kradzieży potrzebny jest zasięg GSM/GPS i jak się to uda (urządzenie zacznie nadawać) to dopiero bawią się w radiolokalizację. A jak pisałem, zagłuszenie GSM/GPS to banał, choć z drugiej strony sam stajesz się na swój sposób aktywny od tego swojego "szumu". Chciałem na własne oczy ów regulamin/umowę przejrzeć (żeby nie było, że to jakiś czarny PR), ale nikt się w końcu do mnie nie odezwał, więc...
                Ostatnio edytowany przez Karel; 36228.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X