Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tempomat do kierownicy wielofunkcyjnej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tempomat do kierownicy wielofunkcyjnej

    co tak cicho? wszyscy świętują ?

  • #2
    Tempomat do kierownicy wielofunkcyjnej

    Witam

    Znajdzie się jakiś spec, który potwierdzi, czy tempomat 5Q0953513T będzie pasował do O3 z kierownicą wielofunkcyjną? W ASO mają inny kod ale gość twierdzi, że pod tym innym kodem jest komplet czyli manetki, instrukcja i nie wiem co jeszcze.
    Tu mam same manetki. Oczywiście wiem, że trzeba aktywować w sterowniku. W ASO montaż i adaptacja 350-400PLN z tego co mi mówili.

    Pozdro
    Seba

    Komentarz


    • #3
      seba_god, najlepiej zrób zdjęcie tych manetek co masz bo po numerze to w G pokazują się różne.

      Ty potrzebujesz z tempomatem a z prawej strony bez obsługi komputera? Jakby co to mam takie.

      Kiedyś pytałem o to w moim ASO. Mówiłem, że sam zamontuję manetki i dołożę kabelek a przyjadę tylko na aktywację. Nie chcieli się na to zgodzić.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Co do manetki możesz założyć każdą. Z obsługą komputera, tylną wycieraczka to zależy co będziesz miał i czy ci nie będzie przeszkadzało. Ja mam manetke z obsługą komputera i kierownicę MF i sterowanie komputerem odbywa się za pomocą tego i tego. Jak sam dołożysz manetke i kabelek bo brakuje tyło jeden pomiędzy sterownikiem kolumny kierownicy i wtyczka przy nogach kierowcy to ASO w Katowicach śliwka ci to uaktywni za około 300 zł ja robiłem u nich i jest ok.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez rrobert
          ASO w Katowicach śliwka ci to uaktywni
          Ech... Ja pytałem w Emidzie i Ganinexie i nie chcieli zakodować bez ich montażu.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            no to dla potomnych:

            Zestaw manetek podobno będzie pasował bez problemu. W ASO elektrykowi się pokićkało i twierdził, że potrzebna jest nowa wiązka przewodów, ale po rozeznaniu stwierdził, że faktycznie wystarczy jeden przewód zgodnie z instrukcją od rrobert-a.

            No to teraz planuję tylko rezerwować termin i montować

            Pozdrawiam
            Seba

            Komentarz


            • #7
              Mam manetki z tempomatem do O3 z dodatkowym przyciskiem Speedlimitera. Można nim ustawić maksymalną prędkość jazdy na tempomacie.


              Niestety brak auta, w którym mógłbym to wypróbować.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Witam,

                mam pytanie, orientuje się ktoś co jest potrzebne, żeby do wersji active+amazing dołożyć multifunkcyjną kierownicę oraz tempomat? czy to jest w ogóle możliwe?

                Komentarz


                • #9
                  najprawdopodobniej konieczne będzie -

                  do MF
                  1. sterownik kola kierownicy
                  2. kierownica z MF
                  3. kodowanie sterownika
                  4. kodowanie radia

                  do tempomatu
                  1. przełącznik zespolony z obsługą tempomatu
                  2. podłączenie jednego przewodu
                  3. specjalny kod do aktywacji tempomatu
                  4. kodowanie

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez rrobert
                    3. specjalny kod do aktywacji tempomatu
                    Czy taki kod do aktywacji tempomatu, kupiony w Skodzie, zadziała w Golfie VII?

                    VW sprzedaje taki kod tylko w zestawie z manetkami za około 1000 zł a ja manetki już zamontowałem i dołożyłem kabelek ze sterownika do komputera silnika.

                    Tylko z kodowaniem nie mogę sobie poradzić.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      kod kodem ale do jego użycia potrzeba odisa online. a sądzę że sam kod od skody raczej nie będzie działać z VW

                      pozdrawiam

                      Komentarz


                      • #12
                        Cześc,
                        odgrzewam temat; mam O3 active + amazing czyli biednie. Chciałbym dołożyć temopmat i kierownice multifunkcyjną. W ASO powiedzieli multifunkcja odpada całkowicie a tempomat to Ok 1200 manetki plus 250 kodowanie i montaż - jak dla mnie zbyt duży koszt. Używanej manetki zgodnej z nr z ASO brak (z racji maxi dot sterowanie komputerem w manetce wycieraczek). Jeśli dołożyłbym multifuncje to podeszlyby "zwykle" manetki z tempomatem.
                        czy ktoś może z forumowiczów dysponuje wiedza i częściami żeby zainstalować multifunkcje oraz tempomat w mojej O3?

                        bede wdzięczny za pomoc.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X