Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana xenonu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana xenonu

    Witam. Dzis jeden z zarnikow zaczął swiecic słabiej i na czerwono. Moze ktos opisać wymiane zarnika w bixenonie? Czy lepiej podjechac do warsztatu?
    Pozdrawiam

  • #2
    Zrób zdjęcie lampy od tyłu, wymiana palnika pewnie jest prosta i trwa 1minutę.
    Marek

    Komentarz


    • #3
      Według zdjęć z allegro po odkręceniu dekielka przekręcisz palnik i wyjmiesz bez problemu, potem tylko zdejmnij wtyczkę. Wszelkie prace z kluczykiem w kieszeni.
      Marek

      Komentarz


      • #4
        Zarnik to chyba DS3? Dzięki za odp

        Komentarz


        • #5
          Tak, palnik / lampa wyładowcza D3S.
          algi
          O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez algi
            Tak, palnik / lampa wyładowcza D3S.
            Potwierdzam, wymiana zarnika to prosta sprawa. Mozna wykonac to samodzielnie wydajac mniej niz 800zl/szt (taka cena w serwisie). U mnie jeden xenon skonczyl sie po prawie 4 latach, 130 tys km. Ponizej filmik z yt ktory pomogl w wymianie.

            Link

            Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


            Ostatnio edytowany przez dawidan; 32315.
            O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

            Komentarz


            • #7
              U mnie jeden zaczął włączać się z opóźnieniem. Czy to pierwszy symptom nadchodzącego końca jego żywota?

              Komentarz


              • #8
                A jak wygląda kwestia ewentualnej wymiany żarnika a gwarancja. Przykładowo jeszcze na gwarancji przepala mi się żarnik - rozumiem że tego raczej gwarancja nie obejmuje - i teraz czy majstrując sam przy wymianie nie narażę się na jej utratę.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X