Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawienie inspekcji serwis/olej VCDS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ustawienie inspekcji serwis/olej VCDS

    Witam.
    Czy ktoś zna procedurę kasowania inspekcji serwisowej i olejowej za pomocą VCDS w Skodzie Octavia III?
    Zależało by mi aby ustawić inspekcję serwisową na 30 tyś i 2 lata, a inspekcję olejową na 15 tyś i 1 rok.

  • #2
    Ale po co? Możesz to ręcznie ustawić za pomocą kasowania przebiegu kilometrów. Na yt jest dilm, według którego ustawiłem i jest wszystko ok.

    Komentarz


    • #3
      Czy w OIII da się ustawić bez podpinania do komputera stały interwał 15000km/rok dla wymiany oleju i przeglądu? Szukałem już trochę w internecie i nie mogę nic znaleźć. Wszystkie znalezione informacje odsyłają do VCDS. U siebie w OIII udało mi się na podstawie filmików z youtube skasować inspekcję olejową ale ciągle wisi komunikat "Przegląd teraz" i tego nie mogę skasować.
      O1-->O3--> ?

      Komentarz


      • #4
        Miałem to samo. Olej ręcznie wykasujesz a przegląd tylko przez vcds. Musisz znaleźć kogoś z odpowiednim interfejsem.

        Komentarz


        • #5
          Czy juz ktos rozkminil temat przegladu? bo faktycznie mozna skasować olej ale przegladu nie. Moze ma ktos rozpiske krok po kroku z vcds?

          Komentarz


          • #6
            Tutaj był temat poruszany: Inspekcja serwisowa - Octavia Club Polska


            Dodatkowo opis od RossTech: VW Golf (5K) Instrument Cluster - Ross-Tech Wiki
            ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

            JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
            JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

            OCP Poznań -> Mapa Spotów

            Komentarz


            • #7
              w ASO to za darmo przestawiaja ( o dziwo , to chyba jedna z rzeczy która robia za darmo)
              2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

              Komentarz


              • #8
                Kolego za darmo to ci nic nie zrobią w ASO no chyba że na przeglądzie okresowym gdzie słono zabulisz za przegląd.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X