Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MirrorLink w Skodzie (Samsung galaxy s7)

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MirrorLink w Skodzie (Samsung galaxy s7)

Cześć, kupiłem Skodę Octavie III, rocznik 2018, radio Bolero. Mógłby mi ktoś pomóc jak połączyć telefon z tym radiem tak bym mógł odpalić dowolną aplikację z telefonu? Mój telefon to Samsung Galaxy S7, chodzi mi głównie o to bym mógł włączyć aplikację Yanosik na wyświetlaczu radia. Mam zainstalowane dwie aplikacje AndroidAuto i CarPlay, połączyć się potrafię i działają, ale nie mam możliwości włączenia tam aplikacji.
    Z tego co się orientuję prawdopodobnie potrzebna jest aplikacja MirrorLink, niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć w "sklepie play". Proszę o jakąś poradę.

niestety nie ma możliwości odbioru Janosika na wyświetlaczu bo Android auto nie współpracuje z tą aplikacją jedynie Waze.A ogólnie to oszustwo skody z tą współpracą radja Bolero z aplikacjami w telefonie. 1. to to że żadna aplikacja w Polsce nie współpracuje z Bolero, Android Auto nie osiągalny w Polsce - Google Play a jedynie z internetu. 2. jak już ściągniesz Android Auto to współpracują tylko dwie aplikacje Google map i Wazze. Poza tym tylko kombinacje.

Komentarz

Zamieszczone przez Kojack Zobacz posta
      Cześć, kupiłem Skodę Octavie III, rocznik 2018, radio Bolero. Mógłby mi ktoś pomóc jak połączyć telefon z tym radiem tak bym mógł odpalić dowolną aplikację z telefonu? Mój telefon to Samsung Galaxy S7, chodzi mi głównie o to bym mógł włączyć aplikację Yanosik na wyświetlaczu radia. Mam zainstalowane dwie aplikacje AndroidAuto i CarPlay, połączyć się potrafię i działają, ale nie mam możliwości włączenia tam aplikacji.
      Z tego co się orientuję prawdopodobnie potrzebna jest aplikacja MirrorLink, niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć w "sklepie play". Proszę o jakąś poradę.
      Cały temat należy opisać trochę jaśniej.
      1. Pobierasz APK Mirror z ich własnej strony, bo nie ma jeszcze w sklepie Google Play.
      To pozwala Ci używać na okranie radia Google Maps lub Waze (opiera się na Google Maps ale ma własną nakładkę wizualną i funkcje ostrzegania podobne jak w Yanosiku).
      Poza tym to kontakty i połączenia podobnie jak na zasadzie opcji standardowego połączenia bluetooth w tym Radiu.
      Jeszcze do tego muzyka np. Spotify.
      I to wszystko co możesz osiągnąć z tego radia standardowo.
      2. MirrorLink, o który pytasz to opcja wbudowana w telefon a nie radio. W Twoim S7 powinieneś mieć ale były wyjątki na niektórych rynkach.
      Link do strony MirrorLink MirrorLink.
      Więc Skoda nie ma w tym żadnej winny a wręcz przeciwnie, daje tą opcje tylko trzeba mieć odpowiedni tel.
      Ale kwestia inna to to że tak naprawde poza wyjątkami lub zhackowaniem tel lub radia nic nie działa podczas jazdy.
      Sprawdź te dwa filmiki z tych linków:

Pozostaje Ci Google Maps na ekranie i np. Yanosik odpalony i komunikaty słyszalne z głośników auta ale niestety bez wizualizacji na ekranie.
      Jak masz uchwyt na tel to tam oczywiście możesz wyświetlać Yanosika, mimo np. połączenia w tym czasie z Bolero i korzystania z Google Maps czy Spotify itd.

Mam nadzieję że pomogłem

Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz posta
      A ogólnie to oszustwo skody z tą współpracą radja Bolero z aplikacjami w telefonie. 1. to to że żadna aplikacja w Polsce nie współpracuje z Bolero, Android Auto nie osiągalny w Polsce - Google Play a jedynie z internetu. 2. jak już ściągniesz Android Auto to współpracują tylko dwie aplikacje Google map i Wazze.
      MAndrzej, jak widzisz w powyższej odpowiedzi dla Kojack, nie wszystko to wina Skody.
      Pamiętaj że telefony robią firmy Samsung, Sony, Apple a nie Skoda.
      A na niektóre rynki robią jakieś głupie ograniczenia lub czegoś nie dają

Komentarz

Poczytaj: Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube) - strona 15 - Poradniki i instrukcje - Passat Forum
        Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube) - strona 15 - Poradniki i instrukcje - Passat Forum

Jeżeli chodzi o MirrorLink to Samsung S7 posiada tą opcję, trzeba tylko zainstalować LG Mirror Driver 1.2.1.2.apk i zdjąć blokadę z radia żeby wyświetlało navi w trakcie jazdy ponieważ fabrycznie wyświetla tylko na postoju.

Ostatnio edytowany przez Langusta; [ARG:4 UNDEFINED].
        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

Komentarz

Zamieszczone przez TOMKAS Zobacz posta
          Pozostaje Ci Google Maps na ekranie i np. Yanosik odpalony i komunikaty słyszalne z głośników auta ale niestety bez wizualizacji na ekranie.
          Jak masz uchwyt na tel to tam oczywiście możesz wyświetlać Yanosika, mimo np. połączenia w tym czasie z Bolero i korzystania z Google Maps czy Spotify itd.

Mam nadzieję że pomogłem
          Owszem pomogłeś, przynajmniej wiem, że nie ma co za dużo szukać.

Jeżeli chodzi o MirrorLink to Samsung S7 posiada tą opcję, trzeba tylko zainstalować LG Mirror Driver 1.2.1.2.apk i zdjąć blokadę z radia żeby wyświetlało navi w trakcie jazdy ponieważ fabrycznie wyświetla tylko na postoju.
          Dzięki, jutro jeszcze spróbuje z tą aplikacją tak z ciekawości.

Komentarz

Zamieszczone przez Kojack Zobacz posta
            Owszem pomogłeś, przynajmniej wiem, że nie ma co za dużo szukać.

Dzięki, jutro jeszcze spróbuje z tą aplikacją tak z ciekawości.

Może ten film będzie pomocny.

Komentarz

Zamieszczone przez TOMKAS Zobacz posta

Cały temat należy opisać trochę jaśniej.
              1. Pobierasz APK Mirror z ich własnej strony, bo nie ma jeszcze w sklepie Google Play.
              To pozwala Ci używać na okranie radia Google Maps lub Waze (opiera się na Google Maps ale ma własną nakładkę wizualną i funkcje ostrzegania podobne jak w Yanosiku).
              Poza tym to kontakty i połączenia podobnie jak na zasadzie opcji standardowego połączenia bluetooth w tym Radiu.
              Jeszcze do tego muzyka np. Spotify.
              I to wszystko co możesz osiągnąć z tego radia standardowo.
              2. MirrorLink, o który pytasz to opcja wbudowana w telefon a nie radio. W Twoim S7 powinieneś mieć ale były wyjątki na niektórych rynkach.
              Link do strony MirrorLink MirrorLink.
              Więc Skoda nie ma w tym żadnej winny a wręcz przeciwnie, daje tą opcje tylko trzeba mieć odpowiedni tel.
              Ale kwestia inna to to że tak naprawde poza wyjątkami lub zhackowaniem tel lub radia nic nie działa podczas jazdy.
              Sprawdź te dwa filmiki z tych linków:

Mam nadzieję że pomogłem

MAndrzej, jak widzisz w powyższej odpowiedzi dla Kojack, nie wszystko to wina Skody.
              Pamiętaj że telefony robią firmy Samsung, Sony, Apple a nie Skoda.
              A na niektóre rynki robią jakieś głupie ograniczenia lub czegoś nie dają
              Chodziło mi bardziej o kwestuje informacji od sprzedawcy Skoda przy kupnie auta gdzie zapewniał iż po podłączeniu telefony do radia są wyświetlane wszystkie aplikacje na ekranie bolero a się okazało że jest wyświetlane wielkie G

Komentarz

Sprzedawca Škody przy zakupie auta wie tyle co przeczyta w katalogu i później przekazuje ustnie to klientowi, do szczegółów tematu niestety trzeba dojść samemu

Pierwsze uruchom smartlink Użytkownik Nazwa konta Microsoft niedostępna udostępnił element „21285”: Microsoft services
                Ostatnio edytowany przez Langusta; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Android Auto w natarciu: po widoku 3D i Waze nadszedł czas na Google Podcasts
                  Android Auto w natarciu: po widoku 3D i Waze nadszedł czas na Google Podcasts

Komentarz

Google, coca-cola, mcdonald's to współczesne chleby powszednie: od tych uzależnień ma nie być ucieczki.
                    Używane tsi nie nadaje się do zakupu, ale zaryzykowałem. No i podoba mi się. :-)

Komentarz

Pracuję...
                    X