Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MirrorLink w Skodzie (Samsung galaxy s7)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez shady Zobacz wpis
    Niestety nadal nie działa, albo coś w telefonie trzeba jeszcze włączyć albo to wina kabla, jutro będę miał nowy.
    Kabel oprócz ładowania powinien obsługiwać multimedia i oczywiście w radiu aktywny SmartLink
    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

    Komentarz


    • #27
      No kupiłem nowy kabelek Zobacz ofertę: BASEUS MOCNY PŁASKI KABEL PRZEWÓD USB / USB-C 2A Link

      nadal zero reakcji po podłączeniu telefonu. Coś chyba w ustawieniach tel. Musi być nie tak. Smart link w radiu jest nieaktywny, pewnie dopiero się aktywuje jak wykryje telefon. W telefonie tez mam opcje smartlink ale nie aktywną.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez shady Zobacz wpis
        No kupiłem nowy kabelek Zobacz ofertę: BASEUS MOCNY PŁASKI KABEL PRZEWÓD USB / USB-C 2A Link

        nadal zero reakcji po podłączeniu telefonu. Coś chyba w ustawieniach tel. Musi być nie tak. Smart link w radiu jest nieaktywny, pewnie dopiero się aktywuje jak wykryje telefon. W telefonie tez mam opcje smartlink ale nie aktywną.
        SmartLink - dokument aktywacyjny 000 054 830A 404 error - OBDeleven: Interfejs diagnostyczny Audi, Volkswagen, Seat, Skoda
        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Langusta Zobacz wpis
          ale CarPlay mi działa z iphone'm więc funkcja w radiu aktywna

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez shady Zobacz wpis

            ale CarPlay mi działa z iphone'm więc funkcja w radiu aktywna
            Czyli w radiu powinna być ikona Android Auto i klikasz łączenie z telefonem po kablu, powinno działać.
            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

            Komentarz


            • #31
              shady zacznij od tego napisz dokładnie(uzupełnij profil) jaką masz octavie i który rok?
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez shady Zobacz wpis
                nadal zero reakcji po podłączeniu telefonu. Coś chyba w ustawieniach tel. Musi być nie tak. Smart link w radiu jest nieaktywny, pewnie dopiero się aktywuje jak wykryje telefon. W telefonie tez mam opcje smartlink ale nie aktywną.
                Raz mi się zdarzyło, że po kablu radio nie wykryło telefonu podpiętego.
                ALE było to jak podpinałem 2 telefony na zmiane (kablem) pamiętało pierwszy tel a 2gi tylko ładowanie było a brak komunikacji.
                zrobiłem reset radia i zadziałało. Wtedy wydawało mi się, że Bolero głupieje jak sie podpina 2 telefony na zmiane po kablu. Nigdy tego później nie sprawdzałem.
                Na pewno jak masz telefony "blufufem" parowane a podepniesz kablem inny to ten na kablu ma pierwszeństwo przed innymi.
                Opisz dokładnie co robisz krok po kroku podpinając telefon.
                Ostatnio edytowany przez Musamp; 46603.
                Mój czarnuch
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                Komentarz


                • #33
                  Sprawa się już rozwiązała. Uszkodzone jest chyba złącze USB w samochodzie bo jak się wtyczkę palcem ku górze dociśnie to łączy się a jak się puści to połączenie się zrywa. Dziwne że iphone działa bez takich zabiegów ale to jakość sama w sobie:P

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez shady Zobacz wpis
                    Sprawa się już rozwiązała. Uszkodzone jest chyba złącze USB w samochodzie bo jak się wtyczkę palcem ku górze dociśnie to łączy się a jak się puści to połączenie się zrywa. Dziwne że iphone działa bez takich zabiegów ale to jakość sama w sobie:P
                    To też dziwny zabieg z tym dociskaniem złącza USB.
                    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Langusta Zobacz wpis
                      To też dziwny zabieg z tym dociskaniem złącza USB.
                      tak...pewnie "ajfon" lepiej tłumi drgania na tym samym kablu
                      Mój czarnuch
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                      Komentarz


                      • #36
                        Android Auto 4.4
                        Just a moment...
                        Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                        Komentarz


                        • #37
                          Android Auto: nowy interfejs z ciemnym motywem dostępny u pierwszych użytkowników Android Auto: nowy interfejs z ciemnym motywem dostępny u pierwszych użytkowników
                          Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                          Komentarz


                          • #38
                            Witam,
                            Jak to jest z tym MirrorLink?
                            Moje auto to OIII z 2015 roku. Radio Bolero
                            Szukam, ale nie mogę się doszukać.
                            Na stronie Skody: Compatibility list kiedy podaję mój VIN, wyskakuje informacja, że jest możliwość połączenia z MirrorLink.
                            W Menu nie ma opcji MirrorLink tylko SmartLink, ale oczywiście informacja, żeby skontaktować się z dealerem.
                            Telefon ma możliwość MirrorLink, ale po zaznaczeniu tej opcji po kilku sekundach opcja znika i pojawia się informacja, że urządzenie nie obsługuje MirrorLink.

                            Teraz pytanie, czy jeśli w Menu jest SmartLink (a nie MirrorLink) to MirrorLink'a nie ma, czy może jednak problemem jest kabelek (używam oryginalnego od ładowarki QC).

                            Liczyłem na to, że SmartLinka nie ma, ale bez płacenia 500-700zł można mieć MirrorLink, ale wygląda na to że nie.

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez Genzo Zobacz wpis
                              że jest możliwość połączenia z MirrorLink.
                              jak zapłacisz i wtedy się pojawi
                              Dawid
                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                              Komentarz


                              • #40
                                Jak podłącze np. iphone do samochodu to odpala się CarPlay i wtedy tracę możliwość sterowania telefonem (wybieranie numerów) z poziomu kierownicy - trochę wkurzające jest wybieranie numeru z poziomu panelu dotykowego podczas jazdy. Jest na to jakaś rada?

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                  tylko ASO i kod za ok 500zeta
                                  Gdzie można tak tanio kupić kod? Obdzwoniłem ostatnio wszystkie ASO we Wrocławiu i okolicy i najtaniej znalazłem w Lubinie za 857 zł + 100 zł za "wgranie".
                                  Pozdrowionka.

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X