Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - loga stacji radiowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolero - loga stacji radiowych

    Niestety nie miałem przyjemności z tyłu jechać.
    Pozdrawiam
    Pawel

  • #2
    Bolero - loga stacji radiowych

    Witam! Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą ale pomyślałem, że może się to komuś przydać. Mała rzecz a jednak cieszy oko

    Tak to wygląda u mnie, wszystkie loga pobrałem z pomocą google images.



    Prawdopodobnie takie same czynności wykonujemy dla Columbus'a.

    1. Tak jak wcześniej wspomniałem najłatwiej pobrać loga stacji radiowych z google images.
    Wgrywamy interesujące nas zdjęcia na nośnik danych. Nośnik musi mieć format plików FAT32. W moim przypadku pamięć USB.
    Zauważyłem, że BOLERO nie chce mi czytać plików o rozszerzeniu PNG, więc najlepiej szukać JPG.

    2. Wkładamy nasz nośnik do portu w samochodzie:



    3. Wybieramy zaprogramowaną stację radiową bez okładki (nie jest to konieczne) i wybieramy USTAWIENIA:



    4. Następnie klikamy przycisk "Logo stacji"



    5. W oknie "Zarządzanie logo stacji" wybieramy interesującą nas kartę ze stacją



    6. Wybieramy nośnik pamięci:



    7. Odszukujemy odpowiedni plik JPG z naszą okładką:



    - tak jak wspomniałem BOLERO nie chce mi czytać plików PNG
    - nie znam dokładnego max rozdzielczości zdjęcia. Wszystkie działające okładki mają rozmiar w okolicach 600x300 pixeli

    8. Teraz możemy cieszyć oko





    PS: Nie wiem czy nie za dużo tych zdjęć
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70887

    Komentarz


    • #3
      Hej
      A możesz wysyłać zbiór plików na maila ??

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez michalek1912
        Witam! Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą ale pomyślałem, że może się to komuś przydać. Mała rzecz a jednak cieszy oko
        SUPER ROBOTA :!: jak byś jeszcze zapodał paczkę z logami na jakiegoś FTP'a było by malinowo. Ja właśnie siedzę w wolnych chwilach i robię manuala z instalacji CB w O3 może się komuś przyda
        Pozdr. Przemek

        Komentarz


        • #5
          pierwsze mody O3 :kciukgora
          pozdrawiam Adam
          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


          Spontany Katowickie

          Komentarz


          • #6
            MEGA!!!
            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

            VW Jetta 1.2 TSI

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Przem78
              Zamieszczone przez michalek1912
              Witam! Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą ale pomyślałem, że może się to komuś przydać. Mała rzecz a jednak cieszy oko
              SUPER ROBOTA :!: jak byś jeszcze zapodał paczkę z logami na jakiegoś FTP'a było by malinowo. Ja właśnie siedzę w wolnych chwilach i robię manuala z instalacji CB w O3 może się komuś przyda
              Jakiej marki masz radio CB ??

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez serleon
                Jakiej marki masz radio CB ??
                Obecnie President Herbert I (+ mik ze wzmocnieniem Densei 2002 po modach czyli z wymienioną wkładką na Panosonic WM 61A, poprawie Echa i wzmocnienia + głośnik zewnętrzny Uniden ESP12 + Sirio Turbo 3000 na uchwycie Comet 840) bo on jako jedyny radzi sobie z zakłóceniami od zapłonu (ma pancerny filtr ANL + NB) a wcześniej President Harry III (po tuningu wymiana filtrów I i II Pośredniej na Murraty + zmiana podświetlenia pod Skodę czyli biały wyświetlacz i zielone przyciski) IMO nie dał rady z zakłóceniami był ze mną 3 dni. W poprzednich autach większość to amerykany (choć jest sporo wyjątków) bo działają najlepiej i po prostu je lubię (duże, dźwięczna modulacja, grzmią w eterze itp.) w kolejności przypadkowej :P

                - Uniden 68 (wszystkie odmiany XL, Elite)
                - Uniden 78 (wszystkie odmiany XL, Elite)
                - Cobra 29 parę szt
                - Connex 3300 HP
                - Magnum Delta force (to radio ze standardowym mikiem grzmiało tak, że wyrywało głośniki w innych radiach !!!)
                - Magnum Omegaforce - też dawał radę i wyrywał głośniki :wink:

                Do tego jeszcze pozostałe radia takie jak: President Johny I, President Walker, President Jackson I i II, President JFK I i II, Yosan Turbo (3031) - IMO świetne małe radio bez RFGain ale daje radę na siewniki !!!

                o antenach nie będę pisał za wiele bo nie testowałem tylko kilku modeli :P obecnie używam Sirio Turbo 3000 (1.7m) i Sirio Silver (90 cm) w zależności od potrzeb 8)
                Pozdr. Przemek

                Komentarz


                • #9
                  OK
                  A jakie będziesz montował w octavii ? interesuje się bo, też przymierzam się do montażu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez serleon
                    OK
                    A jakie będziesz montował w octavii ? interesuje się bo, też przymierzam się do montażu.
                    Już mam zamontowane President Herbert I (+reszta modów z postu powyżej) :P jak chcesz służę pomocą

                    opis i foty z montażu CB w O3
                    Pozdr. Przemek

                    Komentarz


                    • #11
                      Chcialem sobie wrzucic loga do bolero. ladnie przygotowalem. wszystkie maja mniej niz 100 KB, wszystkie maja rozdzielczosci nie wieksze niz 600x300 (przewaznie mniej), wszystkie to jpg - a bolero rozpoznaje tylko trzy loga z 15. why?

                      Edit:

                      wszystkie jpg maja dpi 72. te trzy ktore rozpoznaje maja min 100 dpi.
                      KLIK -> O3 1.4 TSI EL

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczam zbiór okładek z których korzystałem, niektóre nie działają.
                        Zippyshare.com - [now defunct] Free File Hosting
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70887

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Seed
                          Chcialem sobie wrzucic loga do bolero. ladnie przygotowalem. wszystkie maja mniej niz 100 KB, wszystkie maja rozdzielczosci nie wieksze niz 600x300 (przewaznie mniej), wszystkie to jpg - a bolero rozpoznaje tylko trzy loga z 15. why?

                          Edit:

                          wszystkie jpg maja dpi 72. te trzy ktore rozpoznaje maja min 100 dpi.
                          Hej, poszedł mail do Ciebie sprawdź załącznik, u mnie wszystko śmiga
                          Pozdr. Przemek

                          Komentarz


                          • #14
                            dzieki Panowie - zaraz zrobie test Waszych i Moich przerobionych na wieksze dpi.

                            [ Dodano: Sro 17 Lip, 13 20:12 ]
                            ok. michalek1912, z Twoich nie rozpoznal zadnego logo. LogaPrzem78, rozpoznal wszystkie - wszystkie masz ponizej 10KB - przerobie moje na naprawde male i sprawdze jutro.
                            KLIK -> O3 1.4 TSI EL

                            Komentarz


                            • #15
                              A to dziwne :shock:
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70887

                              Komentarz


                              • #16
                                A u mńie czytał ale tylko pliki z rozszerzeniem png????

                                Komentarz


                                • #17
                                  Po korespondencji z Przem78, okazalo sie, ze nie nalezy obrabiac w jakikolwiek sposob plikow graficznych sciagnietych z google images. rzeczywiscie moje obrobione byly wszystkie - nie czytal zadnego. Po sciagnieciu pierwotnych wersji o rozdz. max 500x300 i zapisaniu ich od razu na pena - czyta prawei wszystkie.
                                  KLIK -> O3 1.4 TSI EL

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Przem78
                                    Hej, poszedł mail do Ciebie sprawdź załącznik, u mnie wszystko śmiga
                                    mogę również na maila prosić?
                                    O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                    Błękit RACE
                                    Beżowa Alcantara
                                    Columbus
                                    Webasto

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez BiDi01
                                      Zamieszczone przez Przem78
                                      Hej, poszedł mail do Ciebie sprawdź załącznik, u mnie wszystko śmiga
                                      mogę również na maila prosić?
                                      spoko ale dopiero po 03.08 bo teraz jestem na urlopie a wszystkie dane mam na stacjonarce
                                      Pozdr. Przemek

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Przem78
                                        Zamieszczone przez BiDi01
                                        Zamieszczone przez Przem78
                                        Hej, poszedł mail do Ciebie sprawdź załącznik, u mnie wszystko śmiga
                                        mogę również na maila prosić?
                                        spoko ale dopiero po 03.08 bo teraz jestem na urlopie a wszystkie dane mam na stacjonarce
                                        Dziękuję
                                        O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                        Błękit RACE
                                        Beżowa Alcantara
                                        Columbus
                                        Webasto

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Wystarczy pobrać loga z "google images" i nie trzeba ich przerabiać bo mają po ok 8kb i spokojnie są zaczytywane przez Bolero.
                                          Sprawdzone i działa
                                          jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Oświećcie mnie, czy, żeby bolero widziało te loga to pendrive z logami musi być cały czas w usb, czy bolero ma jakaś pamięć i je sobie na stałe zassie ?
                                            o3 1.8 tsi dsg Elegance kolor niebieski "milicyjny" niemetalik

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              zassie sobie.
                                              KLIK -> O3 1.4 TSI EL

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Seed
                                                zassie sobie.
                                                Dokładnie i nie przejmujcie się tym, że po odpaleniu Bolero będą puste ikony loga po ok 1-2 sek się załadują w kolejności od prawej do lewej, przynajmniej tak jest u mnie

                                                P.S z tego adresu można pobrać większość ikonek wybieramy rozmiar ~ 500x300px i klikamy prawym przyciskiem myszki, wybieramy zapisz obrazek jako... (nazywamy dowolnie tylko tak coby się potem połapać ) reszta w/g instrukcji z pierwszego posta a i jeszcze jedno, niektórych ikonek nie ma w innej rozdzielczości niż np: 270x270 to też można sobie odpuścić bo widać je dobrze

                                                P.S 2 czy ktoś zna szybki sposób na posortowanie już zaprogramowanych stacji tzn. 1 zamienić z 5, 3 zamienić z 10 itp. (nie chce mi się wyszukiwać ich od nowa i przypisywać ikonek a instrukcja oczywiście została w domu)
                                                Pozdr. Przemek

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  to wszystko co można ciekawego zrobić w BOLERO ?

                                                  :?:
                                                  Jest: O3 2.0 TDI - amayzing znaczy belka skrętna !!!!!! szkoda, że nie resory ...

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X