Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - loga stacji radiowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Barto79
    hajka
    próbowałem wgrać loga do mojego Bolero
    Ale po włożeniu pendrive'a dostałem komunikat, że nie rozpoznano urzadzenia USB.
    znaczy co? potrzebny jest jakiś dedykowany USB?
    Dodam, że pliki wrzuciłem do folderu na pendrive...
    Jakieś wskazówki? dzięki
    Pen musi mieć format plików FAT32, z NTFS nie chodzi.
    TadFi
    Breloki, logo na klapę i inne gadżety

    Komentarz


    • #52
      tak.
      sprawdziłem
      tylko fat32
      dzięki
      “It is mine, I tell you. My own. My precious. Yes, my precious.”
      ― J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring

      Komentarz


      • #53
        Proszę admina albo autora postu o zaktualizowanie instrukcji na pierwszej stronie i zaznaczenie, że format plików pendrive'a musi być FAT32.
        O3 1.4 TSI DSG Elegance + Amazing

        Komentarz


        • #54
          To jak to jest z tymi plikami .png działają Wam?

          Loga zamieszczone na: Error 404
          mają właśnie format png.

          Komentarz


          • #55
            Sweetdream, u mnie działają.
            Pobrałem ze strony vw i wgrałem do Bolero.
            Nic nie zmieniałem
            “It is mine, I tell you. My own. My precious. Yes, my precious.”
            ― J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring

            Komentarz


            • #56
              Fajne te ikonki stacji, jak będę już miał swoją Octavke na pewno sobie je wgram
              Zamówiona (19.12.2013)
              Wyprodukowana (25.03.2014)
              Odebrana (14.04.2014)
              OCTAVIA III Kombi 1.4 TSI Beż Cappuccino +Ambition+Amazing+Pakiet chrom+Sunset+inne dodatki

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Bartek77T
                Fajne te ikonki stacji, jak będę już miał swoją Octavke na pewno sobie je wgram
                ja wgrałem te ściągnięte ze strony VW - nie było żadnego problemu.
                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                Komentarz


                • #58
                  Ja też wgrywałem i te .png ze strony VW i .jpg ściągnięte z netu.
                  Jedne i drugie dało sie bez problemu zaciągnąć do bolera.

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez Bartek77T
                    Fajne te ikonki stacji, jak będę już miał swoją Octavke na pewno sobie je wgram

                    Wizualnie będziemy mieli takie same samochody

                    Też kombi, beż cappucino, ambition+amazing, chrom i sunset

                    Powiem krótko efekt super.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez Sweetdream
                      Zamieszczone przez Bartek77T
                      Fajne te ikonki stacji, jak będę już miał swoją Octavke na pewno sobie je wgram

                      Wizualnie będziemy mieli takie same samochody

                      Też kombi, beż cappucino, ambition+amazing, chrom i sunset

                      Powiem krótko efekt super.
                      Dawno zamawiałes???Tak tak, efekt będzie super, bez pakiet chrom to nie to samo
                      Zamówiona (19.12.2013)
                      Wyprodukowana (25.03.2014)
                      Odebrana (14.04.2014)
                      OCTAVIA III Kombi 1.4 TSI Beż Cappuccino +Ambition+Amazing+Pakiet chrom+Sunset+inne dodatki

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez Przem78
                        Zamieszczone przez BiDi01
                        Zamieszczone przez Przem78
                        Hej, poszedł mail do Ciebie sprawdź załącznik, u mnie wszystko śmiga
                        mogę również na maila prosić?
                        spoko ale dopiero po 03.08 bo teraz jestem na urlopie a wszystkie dane mam na stacjonarce
                        Kolego wyślij i do mnie jak możesz. Dzięki.
                        O3 1,4 TSI 140KM MY2015
                        BMW7 5,0L 367KM MY2006

                        Komentarz


                        • #62
                          Error 404

                          Error 404

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez filips
                            to wszystko co można ciekawego zrobić w BOLERO ?

                            :?:
                            Witam Was
                            Jeżeli używacie kardy SD jako nośnika do muzy to jak dobrze "otagujecie" MP3 to zamiast ikonki karty pojawi się wam okładka płyty - wygląda , postaram się w następnym poście dokleić zdjęcie.

                            [ Dodano: Pon 25 Maj, 15 20:24 ]
                            Oto fotka

                            mam nadzieje, że się podłączył bo na podglądzie nie widzę
                            Załączone pliki
                            Piękna Czeszka

                            Komentarz


                            • #64
                              Super sprawa z tymi ikonkami stacji radiowych. O dziwo nawet są dostępne dla małych, lokalnych rozgłośni radiowych.

                              Natomiast z „tagowaniem” jest trochę więcej zabawy , ale też warto jeśli ktoś ma chwile czasu. Dużo lepiej to wygląda niż kiczowate logo karty pamięci.
                              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                              Komentarz


                              • #65
                                logo stacji jest zgubione, jak stacja zmieni częstotliwość nadawania.
                                i nie chodzi tu o autostrojenie, gdy jedziesz przez Polskę, a stacja w różnych regionach najadaje na innych częstotliwościach, tylko jak musisz ręcznie przestroić i zapamiętać nową "główną" częstotliowść.
                                Na szczęście nie zdaża się to często
                                “It is mine, I tell you. My own. My precious. Yes, my precious.”
                                ― J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring

                                Komentarz


                                • #66
                                  do tagowania polecam musicbrainz picard. znajduje metadane, zaciąga okładki, przenosi otagowaną muzykę do "posprzątanego" katalogu, zmienia nazwy plików itd.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    hans2,
                                    A jak z obsługą tego programu? Jest w naszym języku? To wszystko robi się z automatu?
                                    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      jest pl ale nie uzywalem. w zasadzie obsluga sprowadza sie do kilku przyciskow:
                                      - dodaj pliki do przetwarzania
                                      - cluster (grupuj na albumy - stara sie to robic automatycznie i calkiem dobrze to mu wychodzi)
                                      - lookup lub scan (odpytuje serwery o liste utworow na plycie, okladki itd)
                                      - save

                                      w opcjach mozna wlaczyc przenoszenie do docelowego folderu, porzadkowanie tagow i pare innych przydatnych rzeczy

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez hans2
                                        jest pl ale nie uzywalem. w zasadzie obsluga sprowadza sie do kilku przyciskow:

                                        .....

                                        w opcjach mozna wlaczyc przenoszenie do docelowego folderu, porzadkowanie tagow i pare innych przydatnych rzeczy
                                        Spróbujcie ewentualnie mp3tag - prosty w obsłudze, polski interfejs i jak dodacie okładkę to każdy sprzęt typy komórka, czy wasza Octavia tudzież Windows Media Player będą to wyświetlały, sprawdzone działa w 100%. No i wygląda
                                        A dodanie okładki to tylko poszukanie w internecie grafiki (wybierajcie w rozmiarach kwadratu) i wklejenie w okienko oznaczone w programie, potem tylko kliknąć zapisz i gotowe.
                                        Piękna Czeszka

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Witam,
                                          mam pytanie czy ktoś z was aktualizował już oprogramowanie w Bolero.
                                          Ja tydzień temu dostałem maila od skody, że są aktualizacje dla mnie.
                                          Po wejściu na przesłaną stronę i wpisaniu nr VIN pojawił się komunikat, że nie ma dla tego nr Vin żadnych aktualizacji.
                                          Dodam że moja Octavia jest z sierpnia 2013r.
                                          Loga sobie sam wgrałem, a jak to wygląda teraz? Czy Octavie z tego roku już mają oprogramowanie z logami? czy są jakieś róznice w oprogramowaniu z 2013 a 2015r.
                                          Pozdrawiam

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez embi80
                                            Witam,
                                            mam pytanie czy ktoś z was aktualizował już oprogramowanie w Bolero.
                                            Ja tydzień temu dostałem maila od skody, że są aktualizacje dla mnie.
                                            Po wejściu na przesłaną stronę i wpisaniu nr VIN pojawił się komunikat, że nie ma dla tego nr Vin żadnych aktualizacji.

                                            Pozdrawiam
                                            Dziwne to, ponieważ dostałeś e-maila zapewne dlatego, że pod konkretnie Twój VIN jest dostępna aktualizacja...
                                            Zapisywałeś - podawałeś swojego e-maila na stronie z aktualizacjami+ podawałeś VIN, aby Cię informowali o aktualizacjach.
                                            Ja tak zrobiłem i póki co żadnego e-maila nie otrzymałem, a mam AMUNDSENA 1 generacji
                                            OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Tez dostalem tego maila i po wpisaniu nr vin nie ma zadnych altualizacji. Mam bolero

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                czyli wydaje mi się że ten mail który przyszedł nie tylko do mnie to zwykła spam, a nie mail do konkretnej osoby ( samochodu ).
                                                A już miałem nadzieje że będzie jakaś aktualizacja i pojawi sie np. MirroLink.
                                                Mam pytanie dla osób które niedawno odbierały samochody, czy juz mają jakieś nowe oprogranowanie np. MirroLink, loga radi, a może coś jeszcze?
                                                Pozdrawiam

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez embi80
                                                  Mam pytanie dla osób które niedawno odbierały samochody, czy juz mają jakieś nowe oprogranowanie np. MirroLink, loga radi, a może coś jeszcze?
                                                  Pozdrawiam
                                                  Moja Octavia jest z lutego 2015 i nie ma na pokładzie MirrorLink. Ostatnia aktualizacja jest z maja 2015 więc myślałem że coś będzie ale sprawdziłem z moim VIN i dla mojego auta nie ma aktualizacji . Wg strony skody auta wyprodukowane po 25 maja tego roku powinny oferować taką opcję jak MirrorLink
                                                  Logo stacji radiowych musiałem sobie sam wgrać, ale to akurat nie problem, niewątpliwie kręci mnie posiadanie nawigacji z telefonu wyświetlanej na moim Bolero, ale tu muszę jeszcze powalczyć.
                                                  Piękna Czeszka

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Podkuszony Waszymi wyczynami dziś postanowiłem zmienić loga stacji w radiu swojej O III. Tak więc wykorzystałem linki z tego tematu ze strony "VW" oraz "Zippyshare". Jako nośnik zastosowałem kartę pamięci SD, gdyż i tak muzy słucham z tego nośnika. Stworzyłem tam folder "loga", i tam wgrałem na gotowo tylko same loga z rozwiniętego folderu. Z folderu w całości radio nie wyodrębniało stacji. Brakujące stacje ściągnąłem z gogle z "loga polskich stacji radiowych". Wszystko śmiga jak trzeba. Taka mała rzecz a cieszy
                                                    O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
                                                    KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
                                                    O III czarna liftback - reaktywacja

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X