Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mitsumi pytania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Na Alledrogo czasami się pojawiają w rozsądnych cenach ale dużo taniej nie ma.
    Pozdrawiam,

    Bomber
    __________________
    O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
    + "Lodówka" :-)

    Komentarz


    • #27
      Odświeżam kotleta, zauważyłem, że w MY2016 brak w cennikach MITSUMI... Czyżby z nową generacją BOLERO i reszty usunęli to gniazdo za dopłatą??

      Komentarz


      • #28
        Koledzy czy ktoś pomoże w rozkminieniu połączenia pinów adaptera MDI- USB



        Potrzeba mi informacji jaki pin we wtyczce MDI odpowiada jakiemu pinowi w USB .
        Domyślam się że piny w MDI 1 i 4 wg foto to napięcie + - 5V a 3 i 6 to data + i - .

        Czy ktoś kto posiada taki adapter mógłby pomierzyć miernikiem , i dokładnie podać który pin MDI odpowiada jakiemu pinowi w USB .

        Nie uwzględniłem na foto ekranu wtyczki MDI i USB ale wiem że taki jest .

        Pytam bo potrzeba mi przerobić kabel od panelu ( 1P0 035 726 A ) usb-aux z seata Leona , który wygląda tak :

        Komentarz


        • #29
          Przy 558 wyglada tak:
          1- +5V
          2- nic
          3- D-
          4- -5V
          5- nic
          6- D+

          Blaszka na wtyczce odpowiada tej blaszce gniazda.
          Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

          Seat Leon FR 1.8TSI 2013

          Komentarz


          • #30
            Pomógł dla kolegi Aka się należy ale jako że nie jestem autorem tematu więc tylko moje słowa podziękowania .

            Też się na ten temat zawziąłem i zostawiam trochę wiedzy dla potomnych może komuś się przyda .



            I schemat podłączenia USB do MDI

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X