Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana żarówek kierunku, wstecznego na LED. TYLNA LAMPA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez darek_w
    Zamieszczone przez JacekRS
    Ja dziś założyłem wsteczne i tylne kierunki LED. Wszystko PERFECT! zero będów, kierunki walą jak wściekłe, wsteczne również 8)
    A czy mógłbyś zapodać jakieś linki, które konkretnie żarówki włożyłeś :?:
    Oczywiście!

    Tylne kierunki PY21W / BAU15s(60PLN/szt):

    BAU15s PY21W Power LED 5x1.5W pomarańcz MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

    Wsteczne - P21W / BA15s (80PLN/szt):

    BA15s (1156) 4x Cree XB-D METAL SILVER 12W biała 4500k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi


    Wsteczną żarówkę mogłem wziąć w sumie inną, np z soczewką, ale ta co zapodałem świeci conajmniej tak mocno, jak nie mocniej od standardu.
    Jak założę przednie kierunki i będzie ok, to wrzucę też link w odpowiednim temacie.
    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

    Komentarz


    • #77
      Za duzo mniejsze ceny mozna np. z Aliexpress sciagnac. Fakt, idzie dluzej, ale tu sie chyba nie spieszy... A jakosciowo nie odstaja - mam cofania i swieca duzo lepiej od seryjnych. A cena? pare $ za sztuke, przesyłka gratis.

      Moja O3 RS

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez krzyzakp
        Za duzo mniejsze ceny mozna np. z Aliexpress sciagnac. Fakt, idzie dluzej, ale tu sie chyba nie spieszy... A jakosciowo nie odstaja - mam cofania i swieca duzo lepiej od seryjnych. A cena? pare $ za sztuke, przesyłka gratis.
        Zapewne masz rację, ale ja nie mam czasu na czekanie i kupowanie na "Ali"- time i$ money . Chciałem kupić raz i być pewien, że podłączę i po temacie. Oczywiście jakbym miał kogoś w okolicy, kto zakupił na Ali i to mu działa bezbłędnie to bym tak samo kupił na Ali, ale ja należę do tych, co jak sobie coś ubzdurają to mam mieć to na drugi dzień i koniec

        BTW - zapodaj linki do tego co zakupiłeś, na pewno się przydadzą ewentualnym chętnym do "upgrade'owania" oświetlenia 8)
        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

        Komentarz


        • #79
          JacekRS, teraz sprawdzilem ze to nie na aliexpress kupowane a na Amazon.de tym razem: Link

          Choc takie same mozna na ali znalzec w nizszych cenach...

          Moja O3 RS

          Komentarz


          • #80
            Przeczytałem cały wątek i szczerze to już sie pogubilem jakie powinny byc te zarowki dla wstecznego i kierunkow w tylniej lampie. Bau15s czy ba15s ? Z asymetrycznymi bolcami czy symetrycznymi? Z gory dzieki za rozjasnienie tematu. Pozdrawiam

            Komentarz


            • #81
              ja mam takie
              48B8-8P21W | BA15s P21W Power LED 4x1.5W żółta |
              2577-910C9 | BA15s (1156) Power LED 5x1.5W biała |
              O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

              Komentarz


              • #82
                Odgrzewam kotleta - kupiłem tą samą którą podał lubek24, pomarańczowa do kierunku - może się komuś przyda info - niestety mam zakłócenia w CB
                ..... >>> JEŻELI ZA PIERWSZYM RAZEM CI SIĘ NIE POWIEDZIE, TO SKOKI SPADOCHRONOWE NIE SĄ DLA CIEBIE <<<<< ....

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez Sewerwa Zobacz wpis
                  Witam, proszę o wyrozumiałość, w kwietniu odbieram Octavkę combi Style (lampy tył LED) i mam w planach wymianę oświetlenia, proszę o porady czy wszystko będzie pasować / co sądzicie o takim zestawie (ewentualnie może jakieś alternatywne linki jeśli mój wybór jest niezbyt trafny):
                  1) wsteczny LED P21W 21 diód biały.
                  - Żarówka samochodowa LED BA15S 21 SMD 5050 | INTERLOOK - 1szt x24.99zł=24,99zł
                  2) 2szt. kierunki tył - LED PY21W 13 diód pomarańczowy
                  Żarówka samochodowa LED BA15S 13 SMD 5050 | INTERLOOK - 2sztx5,07zł=10,14zł

                  sorki, że w tym temacie ale od razu opiszę co we wnętrzu chciałbym zmienić:
                  WNĘTRZE:
                  3) 2szt. Bagażnik - LED W5W 6diód biały
                  - Żarówka samochodowa LED W5W T10 6 SMD 5050 CAN BUS jednostronna | INTERLOOK - 2sztx4,06zł=8,12zł.
                  4) 4szt Oświetlenie nóg + 2szt. drzwi + 1szt schowek - LED T10 R10 W5W 4diody biały
                  - Żarówka samochodowa LED W5W T10 4 SMD 5050 CAN BUS BOCZNA | INTERLOOK - 7sztx2,75zł = 19,25zł.
                  T10 R10 W5W canbus 4 diody LED SMD 5050 BIAŁY - 4219197255 - oficjalne archiwum Allegro - 7x3,79zł=26,53zł
                  5) 5szt podsufitka - LED LED T10 4diody biały
                  Żarówka samochodowa LED W5W T10 4 SMD 5050 CAN BUS FRONT | INTERLOOK - 5x4,17zł=20,85zł.

                  SUMA 83,35zł.

                  PS. miałbym chęć jeszcze na lusterka zewnętrzne i tablicę ale z tym więcej zachodu i chyba na przyszłość coś sobie zostawię
                  Próbuje zmienić adaptacje dla światła Stop (lampy bez LED) tak aby przeciwmgielne, pozycyjne i Stop robił ring podczas włączonego oświetlenia pozycyjnego.
                  Żarówki pozycyjne i przeciwmgielne można ładnie przyciemnić w VCDS, ale żarówka Stop świeci mocno na ustawionej wartości 10 jak i na 100. Można ja tylko zgasić przy wartości 0.

                  Jaka jest żarówka dla światła Stop (rodzaj \żarówki) i na jaka można ja zmienić aby zrobić z niej przyciemnione pozycyjne i mocny Stop?


                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez mez2008 Zobacz wpis

                    Próbuje zmienić adaptacje dla światła Stop (lampy bez LED) tak aby przeciwmgielne, pozycyjne i Stop robił ring podczas włączonego oświetlenia pozycyjnego.
                    Żarówki pozycyjne i przeciwmgielne można ładnie przyciemnić w VCDS, ale żarówka Stop świeci mocno na ustawionej wartości 10 jak i na 100. Można ja tylko zgasić przy wartości 0.

                    Jaka jest żarówka dla światła Stop (rodzaj \żarówki) i na jaka można ja zmienić aby zrobić z niej przyciemnione pozycyjne i mocny Stop?

                    Link

                    Znalazłem LED H21W - będzie można zrobić z niej przyciemnione pozycyjne i mocny STOP?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X