Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czarna ramka grilla

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Długo się zastanawiałem co zrobić i w końcu postanowiłem pomalować gumą ramkę. Za pierwszym razem nie wyszło, bo źle okleiłem. Natomiast za drugi wyszło super. Nie widziałem na żywo czarnej ramki, ale licząc koszty ramki (bez kosztów serwisu), własnego czasu, ewentualne straty postanowiłem pomalować. Koszt 38 zł, wyszło super. Niby czarny mat, ale nie odróżnia się nic od reszty grila (na białym aucie). Zdecydowanie polecam. Jak się znudzi to wystarczy ściągnąć. Żałuję, że pomalowałem znaczki zwykłym spreyem - wkurzałem się ściągając, można je pomałamać a i akcja jest nieodwracalna.
    Biały działkowóz

    Komentarz


    • #52
      Co to za guma? I pochwal się fotką jak to wyszło :-)
      Magiczny Liftback O3 4x4

      Komentarz


      • #53
        Ma ktoś jakieś sprawdzone ASO na śląsku (lub w okolicach) gdzie podjęli by się wymiany tej ramki w przyzwoitej cenie? Bo w Zabrzu i Gliwicach zaśpiewali mi 350zł. Wg nich nie ma możliwości wymiany bez ściągania zderzaka.

        Komentarz


        • #54
          ASO nie znam ale ramkę sam wymieniłem, do czego Ciebie również zachęcam. Paluchy podrapane, stara ramka w kilku częściach trafiła do kosza ale było warto.

          Komentarz


          • #55
            Trochę boje się, że połamię zaczepy. Nie te w ramce tylko te do których się je wczepia. Ale jak zrobi się cieplej troszkę to się za to zabiorę, bo 350zł im nie dam.

            Komentarz


            • #56
              Tu masz parę słów na temat wymiany ramki: wymiana ramki grilla

              Komentarz


              • #57
                To ja tylko powiem, że ostatnio w końcu zrobili dostawę do Poznania i czarna ramkę ori można mieć za 189 zł bez rabatów w każdym Aso.
                Kilka miesięcy temu ramki były totalnie niedostepne

                Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

                O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                Komentarz


                • #58
                  Ja mam zamówioną w sklepie motoplatforma za 136zł. Oczywiście oryginał.

                  Komentarz


                  • #59
                    Cena bardzo dobra. Ja podałem cenę katalogową, po rabacie spokojnie za 160 zł można mieć, ale 136 to inna liga
                    Jak dojdzie sprawdź dokładnie czy oryginał i daj znać. Sklep i tak dodałem już do ulubionych. Ciekawe ile sobie zażyczą za nakładki na pedały...
                    O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                    Komentarz


                    • #60
                      Za tydzień powinna być. Jak będzie cieplej to od razu zakładam

                      Komentarz


                      • #61
                        jakby ktoś potrzebował to chętnie odsprzedam swoją. oryginalna ramka do O3,
                        ramkę zakupiłem zanim kupiłem auto, ostatecznie odebrałem O3 FL i ramka nie pasuje...

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez tomash23
                          Za tydzień powinna być. Jak będzie cieplej to od razu zakładam
                          I jak?

                          Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

                          O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                          Komentarz


                          • #63
                            Zabieram się za to jak pies do jeża. Ramka kupiona i leży. Może w weekend się coś uda.

                            Komentarz


                            • #64
                              Czy ktoś doświadczony w wymianie z Krakowa lub Krosna mógłby pomóc? Próbowałem, podrapany cały jestem plus opuszki od palców mi odpadają. Boje się siłowo podejść do sprawy żeby nie połamać zaczepów w grillu
                              Ktoś, coś ? Pomocy...

                              Komentarz


                              • #65
                                jeśłi komuś nie zależy na starej ramce to jej wyjęcie to 10 minut i raczki tez całe

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez Zobacz wpis
                                  jeśłi komuś nie zależy na starej ramce to jej wyjęcie to 10 minut i raczki tez całe
                                  No mnie nie zalezy. Nie wiem tylko specjalnie jak się do tego wziąc. Wyciąć- czym? Żeby nie pouszkadzac reszty.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    spokojnie grill jest o wiele twardszy niż te zaczepy ramki. Odkręcasz standardowo te śrubki na górze i odchylasz plastik żeby mieć dostęp do górnych zaczepów ramki. np w lewym górnym roku wyczepiasz jeden zaczep i delikatnie odciągasz róg ramki , delikatnie ale zdecydowanie ramka pęknie i kawałek odleci, potem już z górki , wsadzasz np śrubokręt ( ramka ma profil C ) I DELIKATNIE z wyczuciem po kawałeczku odłamujesz ramkę , słychać tylko jak pękają zaczepy plastikowe od ramki, w grillu nie bardzo ma co pęknąć bo tam są otwory w które wchodzą zaczepy ramki a te są bardzo kruche. u mnie zajęło to 15 minut i gotowe. Oglądałem wcześniej na yt instrukcje jakiegoś gostka który dumnie prezentował swoja zdjęta ramkę w całości z ułamanym tylko jednym zaczepem....ale stwierdziłem że musiało mu to ze 2h zająć a ramka i tak uszkodzona wartość może z 50 zł ....
                                    Załączone pliki
                                    Ostatnio edytowany przez ; 113.

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Takie dzieło zniszczenia chętnie wykonam.

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Moja ramka po wyjęciu, wszystkie zatrzaski całe.

                                        i po pomalowaniu i zamontowaniu
                                        Załączone pliki

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          bohater......;.pokaż łapki a tak na poważnie to że nie pęknie żaden zaczep to fart bo one są bardzo kruche.....oczywiście można dać do aso.....
                                          Ostatnio edytowany przez ; 113.

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez Zobacz wpis
                                            bohater......;.pokaż łapki a tak na poważnie to że nie pęknie żaden zaczep to fart bo one są bardzo kruche.....oczywiście można dać do aso.....
                                            Łapki mam zwinne więc wyszły bez ani jednej rysy

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              czy ktoś wymieniał ramkę grilla w octavii III FL po 2017r. potrzebne sprawdzenie czy nr.ramki czarnej 5E0853761C2ZZ będzie pasował

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Zamieszczone przez MAndrzej Zobacz wpis
                                                czy nr.ramki czarnej 5E0853761C2ZZ będzie pasował
                                                To jest numer ramki chromowanej, czarnej jest taki jak w eRSce 5E0853761E041

                                                Komentarz


                                                • #74




                                                  10517D67-9133-44EC-B35B-A7B4FDADE5B6_1_201_a.jpeg



                                                  U mnie wyszło tak - okleiłem i popsikałem plasti-dip

                                                  Załączone pliki
                                                  Ostatnio edytowany przez gruto; 1235.

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    jeszcze na dole to "srebro" i będzie gitara
                                                    .....już jest czarno !! - przepraszam ,że nie umyłem czarnuli do foto
                                                    IMG_4357.jpeg
                                                    Ostatnio edytowany przez gruto; 1235.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X