Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O3] Siatka w kratce zderzaka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ja równie zamontowałem siatkę. Osłonę chłodnicy udało mi się całkowicie zdemontować dzięki czemu zamontowałem siatkę w jednym kawałku idealnie dopasowując do obrysu osłony. Lamelki chłodnicy w O3 są strasznie delikatne. Samochód ma dopiero ok. 13 tyś. a chłodnica w dolnej części wygląda strasznie.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez KASA
      Lamelki chłodnicy w O3 są strasznie delikatne. Samochód ma dopiero ok. 13 tyś. a chłodnica w dolnej części wygląda strasznie.
      Wszyscy wiedzą, że O3 projektował księgowy i wiele rzeczy jest "z gorszych materiałów" niż w O2 (przykładowo przecierający się słupek od pasów) lub inaczej wykonanych dla obniżenia kosztów (przykładowo belka zamiast wielowahacza)
      JEST >>> O2FL by Lockin

      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

      Komentarz


      • #28
        Temat takze dla uzytkownikow RSa - bez problemu da sie siatke zamonotwac, a wrecz łatwiej - jako ze mamy inny zderzak, wystarczy wyciagnac plastik na siłe i tyle. Nie trzeba zadnych oslonek pzry p. mgielnych demontowac jak w pozostalych O3.

        Jedynie trzeba uwazac, bo mozna dolny spojler w zderzaku lekko porysowac zatrzaskami kraty. Przy ACC i/lub kontroli odstepu nie ma problemu - radar jest montowany do belki, z kratka nie ma zadnego kontaktu, wiec mozna smialo wyciagac - sprawdzone

        Siatke zamontowałem zaginajac krawedzie w sam wyjety grill + 6opasek zaciskowych (po 2 na kazdym boku + 2 przy srodkowej dziurze na radar. Sprawdzone przy 220km/h, brak ladow by odchodzila. 2 kamyczki juz w niej sie zatrzymały, zamiast zrobic kuku chlodnicy

        Jedyny minus z sobotniej podrozy - warto rzucic okiem na grill co jakis czas, bo siatka zbiera liscie, ktore dawniej wpadały na chlodnice, co oczywiscie ograniczy dopływ powietrza.

        Moja O3 RS

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X