Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana kierownicy - czy będzie pasować?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Tomek-stach Zobacz posta
    Sprzedaj i kup kierownice przed liftem. Możesz śmiało brać np od fabii. Ja właśnie zakładałem od fabii i poducha pasowała
    Tak tylko w wersji polit nie było kierownic czteroramiennych wiec nie łatwo teraz będzie znaleźć kogoś kto chce wymienić kierownice z 3ramiennej na 3ramienna. Chyba ze znajdzie się ktoś kto ma bardzo zniszczona i będzie chciał wymienić. No nic będę próbował

Komentarz

Zamieszczone przez RUDiCK Zobacz posta
      założenie poduszki przedliftowej do kierownicy z wersji polift skutkuje (patrzac od strony szyby przedniej na kierownice) powstaniem ok 1,5cm szczeliny.
      Ja teraz kombinuje co dalej z tym fantem zrobic
      No to może łatwiej będzie Ci wymienić zaślepkę poduszki?
      Ja już to robiłem w Octaviach, Fabiach i w niedawno w VW Polo. Operacja w 100% bezpieczna.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

Komentarz

Zamieszczone przez koleś Zobacz posta
        No to może łatwiej będzie Ci wymienić zaślepkę poduszki?
        Ja już to robiłem w Octaviach, Fabiach i w niedawno w VW Polo. Operacja w 100% bezpieczna.
        Juz to sprawdzałem. Problem w tym gdzie taka zaślepkę dostać w normalnych pieniądzach, dzwoniłem do jednego kolesia to mi powiedział 200zl, przy cenie kierownicy za którą dałem prawie 400zl robi sie kwota za która kupiłbym nówkę przedliftową w salonie i zero kombinowania. Poczekam jeszcze moze cos sie znajdzie a jak nie to tylko sprzedaż.

Komentarz

Pracuję...
        X