Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek - za wysoka temperatura

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Centralny zamek - za wysoka temperatura

Witam kolegów na forum.

Auto to Octavia 3 Style 2019, rok modelowy 2020, 1.5 TSI 150KM, przebieg 1500km.

Dziś rano podjeżdżam pod budynek, gaszę silnik, wysiadam, odbieram przesyłkę, po 60 sekundach otwieram auto, wsiadam, próbuję odpalić - nie odpala.
    Przekręcam kluczyk, przytrzymuję sprzęgło, samochód nie odpala, ale wchodzę w ustwienia samochodzu przez radio Bolero. W ustawieniach napisane 'Odpal zapłon, dane niedostępne'.

Dzwonię po asistance Skody, przyjeżdża magik po 30 minutach, wsiada, odpala auto, mówi że to często się zdarza, zdarzało mu się i w Audi A8 i inne tego typu historyjki.

Podłącza komputer, jedyny błąd to 'Centralny zamek - za wysoka temperatura'.

Spotkał się ktoś z takim badziewiem? 1500km auto, stało noc w garażu, przejechało 13km tego dnia i przy 3 odpaleniu zaniemogło. Resztę dzisiejszego dnia, auto działa bez zarzutu.

Koniec końców pewnie pojadę do ASO, ale jak znam życie to powiedzą że tak się zdarza i wszystko ok.

Pozdrawiam

PS
    Dowiedziałem się od swojego sprzedawcy, że Skoda Assistance działa bezpłatnie w trakcie gwarancji auta (Assistance), tzn nie trzeba korzystać z Asistance od Ubezpieczalni w określonych przypadkach, np jeżeli nie odpala.

Nie na temat, ale odnosnie assistance Skody. Ja po dluzszej rozmowie telefonicznej dostalem info, ze nawet jak jestem po gwarancji i zrobie u nich naprawe czy przeglad to od tej czynnosci mam rok assistance.

Komentarz

Dokładnie - po każdym przeglądzie w ASO jest rok ASSISTANCE GDM (gwarancja dożywotniej mobilności) Skody. Nawet po gwarancji. Korzystałem kiedyś za granicą. Nie pamiętam tylko, czy musi być ciągłość przeglądów w ASO od końca gwarancji, czy można np. po kilku latach po gwarancji zrobić przegląd i dostać GDM.
      pozdrawiam
      Darek

Komentarz

A ten magik zrobił coś więcej że auto odpaliło?

Komentarz

Nie zrobił nic więcej, odpalił samochód i podpiał komputer.

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X