Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Numer VIN pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Numer VIN pomoc

    Czy ktoś mógł by mi sprawdzić numer VIN lub powiedzieć gdzie można to zrobić
    Pozdro

  • #2
    Raporty typu Autodna czy autobaza
    Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
    Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

    Komentarz


    • #3
      Ale tam nie ma przebiegu

      Komentarz


      • #4
        Jeśli sprowadzony to przebieg praktycznie nie do zweryfikowania
        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

        Komentarz


        • #5
          cepik.gov.pl
          właściciele/przebiegi z poprzednich przeglądów na terenie PL, zbierane od 2014 roku, mało ale za darmo

          Komentarz


          • #6
            Jeśli chodzi o auta grupy VAG możesz to zrobić poprzez stronę Sprawdzenie przebiegu po numerze VIN AUDI VW SKODA. Ostatnio korzystałem z ich usług, ponieważ moje źródło było na urlopie. Nie ma znaczenia czy auto jest krajowe, czy sprowadzone. Grupa VAG ma bazę międzynarodową. Na maila dostajesz historię serwisową z podanymi datami, przebiegami co kiedy było robione oraz informacje dotyczące wyposażenia z jakim auto wyjechało z fabryki. Oczywiście o ile taka historia jest, bo nie raz się zdarza, że nie ma jej w ogóle.
            Raporty typu autodna czy autobaza to można o kant d... potłuc, to nic innego jak wyszukiwarka historii danego ogłoszenia. Możesz co najwyżej dostać informację o starych ogłoszeniach dot. danego auta, ewentualnie zdjęcia po szkodzie z ubezpieczalni, nie ma w nich nic o historii serwisowej.
            Przykładowy raport wygląda tak

            Ostatnio edytowany przez dieselinside1900; 43793.
            Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X