Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pęknięta szyba przednia - ile za wymianę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pęknięta szyba przednia - ile za wymianę?

    Dodam że chodzi o Octavia III z 2013. Jaki może być koszt wymiany szyby czołowej? Chodzi oczywiście o Warszawę. Nie mam AC więc tro

  • #2
    Ja Ci nie pomogę, ale polecam obdzwonić kilka pkt wymian szyb samochodowych w pasującej Ci okolicy.
    Pamiętaj powiedzieć czy masz grzaną przednią szybę, czujniki świateł, deszczu, pasy przyciemniające itp. bo to ma wpływ na cenę.. i podziel się na forum to będziemy wiedzieć - powodzenia.
    SewerWa

    Komentarz


    • #3
      Auto Szyby Samochodowe - Naprawa Wymiana Przyciemnianie

      Jak się da to naprawią, a jak się nie da to wymienią. Ceny jak wszędzie, nie powinieneś przepłacić. Z pewnością taniej niż w ASO.

      Komentarz


      • #4
        Sprawdzałem temat po oberwaniu kamieniem. Koszt z wymianą w zależności od dokładnego modelu szyby to 600-700pln. Oczywiście poza ASO.

        Komentarz


        • #5
          W ASO ok. 2200, z czego sama szyba prawie 1000, dodam że dla wersji style

          Komentarz


          • #6
            Wymieniałem (po uderzeniu kamieniem- w ramach AC, wersja Elegance) w Pikklington 650 zł.

            Komentarz


            • #7
              Też jestem świeżo po wymianie - w zależności od punktu i wyposażenia auta (solar dach, czujnik deszczu). W moim przypadku szyba akustyczna (AGC Automotive) z czujnikiem deszczu 650 zł poza ASO (1,5h wymiana)

              Komentarz


              • #8
                Polecam dokupienie ubezpieczenia szyb do OC. Różnie to wygląda, ale warto. W moim przypadku mialem 10% udziału własnego na szybę czołową. Pech chciał, że w ciągu miesiąca 2 razy poszła mi przednia szyba. Ok. 1000 zł wymiana w Lagunie (czujnik deszczu, powłoka solaryczna itp.). Kilka lat ubezpieczałem, a i tak wyszedłem na plus. Co do firm, polecam Nord Glass.

                PS. Sorki za odświeżanie starego tematu. Jakoś mi się przewinęło i myślałem że to świeży wątek.
                Ostatnio edytowany przez kamilos; 44317.
                Skoda Octavia RS 245 (III 5E) 2.0 TSI DSG

                Komentarz


                • #9
                  Ja bez udziału własnego ubezpieczyłem wszystkie szyby a nie tylko czołową za 180 zeta
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X