Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet dynamic O3 fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiet dynamic O3 fl

    Witam serdecznie!
    Zamówiłem ostatnio Octavię Combi w wersji style z pakietem dynamic (szare dodatki) i mam olbrzymi dylemat. Wcześniej widziałem jedynie te fotele w wersji przed liftingu i tapicerka bardzo mi się spodobała, fotele też wydawały się bardzo wygodne stąd była to praktycznie pierwsza opcja którą dodałem. Niestety ostatnio widziałem na placu Octavię z tym pakietem (miała na sobie jeszcze pokrowce transportowe) i na pierwszy rzut oka nie zrobiła dobrego wrażenia... W Internecie niestety za wyjątkiem konfiguratora nie znalazłem za bardzo zdjęć tych foteli. Czy może ktoś je już ma, bądź widział w pełnej krasie i może podzielić się swoimi wrażeniami?

  • #2
    Witaj, mam pakiet dynamic z czerwonymi dodatkami i w porównaniu do wersji przed FL moim zdaniem są o wiele ładniejsze. Zdjęcie poglądowe Dynamic Red FL.jpg

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję za to zdjęcie. Faktycznie to czerwone wygląda całkiem interesująco. Zdecydowanie lepiej niż to jasne. Czy mógłbyś zrobić i wrzucić jeszcze zdjęcie z bliska faktury tego materiału?

      Komentarz


      • #4
        Proszę bardzo, mam nadzieję że coś widac.
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Super. Zmienię też na czerwone. Dużo lepiej się prezentuje aniżeli to szare.

          Komentarz


          • #6
            szkoda, że nie ma niebieskich - do niebieskiego lakieru byłoby jak znalazł
            SewerWa

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X