Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

octavia 1.4 150KM Zawieszenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
    w tylnim zawieszeniu .
    W tylnym. W aucie nie ma żadnej tylniej rzeczy.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
      W aucie nie ma żadnej tylniej rzeczy.
      a ty nadal się czepiasz....
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • #28
        Bynajmniej. Tylko zauważam to, co może się każdemu przydać. :-)

        Komentarz


        • #29
          Rzeczy to są w piwnicy albo w antykwariacie , w samochodzie są elementy
          2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

          Komentarz


          • #30
            Bry(wiecz). poczytałem - wybiórczo ale zawsze Powiem tak - od 13 (słownie trzynastu) dni katuje O3 FL 1.4/150 - na belce. Wcześniej Tour II. Odczucia (subiektywne więc nie dowód w sprawie
            1. Mój Czarnuch jest miękki...pontonowy wręcz w porównaniu z O2 - ale tam mi poszła sprężyna więc po wymianie się przód utwardził ...
            2. Belka...ciągle przyzwyczajam sie do "głuchego yebnięcia na każdej większej nierówności - nie jest to może wada ale wydaje mi się że O2 lepiej sobie radziła mimo wieku.
            3.Wracam do punktu 1- miękko pływająco - w ASO pewnie powiedzą " to dla komfortu" ale pewnie każdy z nas ma inny wyznacznik komfortu. albo że można było dokupić...
            4. nie mogę się zgodzić że wyprzedzanie na autostradzie to jakiś skok na linie z mostu...choć lepiej wychodzi przy delikatnych ruchach - to zawieszenie u mnie nie lubi gwałtownych/SPÓŹNIONYCH reakcji... - dla jednych wada dla innych zaleta - dla mnie to i to
            5. Mam wrażenie że przód jest albo za lekki albo amor+sprężyny z dodatkiem małym pawulonu - za miękkie
            6. Punkty 1-5 pisane po kilku dniach jazdy i małym przebiegu - więc traktujcie to bardziej jako "wrażenia z jazdy testowej niż raport z użytkowania

            7. wczoraj jechałem Kodżakiem TD 190 4x4 scout - uupy nie urywa - poza fotelami
            8. Lubie mojego Czarnucha - a skoro kupiłem to zalety pokocham a do wad się przyzwyczaję lub .. nauczę obejść

            Pzdr
            a.

            Mój czarnuch
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

            Komentarz


            • #31
              No, to pierwszy sprawiedliwy.

              Komentarz


              • #32
                No to już jasne po przeczytaniu tematu, u mnie nowa 2 tyg 1,4 150KM na 17kołach prowadzenie w zakrętach.... tragedia i to za 108.000tyś

                Komentarz


                • #33
                  MOSZNA przywyknąć - ALE... mój Czarnuch ma już 1.5K km stażu więc zaczynam od niego wymagać więcej....i tęsknie za O2...przez ten tył. Owszem można łatwo "nauczyć się" belki z tyłu ale...
                  Mój czarnuch
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                  Komentarz


                  • #34
                    Obecnie przejechane 8 500 km, miękkość zawieszenia mi nie przeszkadza jedynie pływanie auta na boki przy większych prędkościach. Na dniach chcę wstawić dystanse 15 przód i 17 tył tak aby koło nie wystawało poza obrys błotnika, może to trochę poprawi jazdę. Poza tym z auta jestem mega zadowolony.

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez audik Zobacz wpis
                      prowadzenie w zakrętach.... tragedia i to za 108.000tyś
                      Za ile???

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez Blaise Zobacz wpis
                        Niestety, ale tak jest w w o3. Wyprzedzanie ciężarówek na drodze szybkiego ruchu przy >130 km/h to jest jazda dająca więcej pobudzenia niż najmocniejsza kawka na stacji.
                        niezły tekst, ale ja tego nie potwierdzam. Większe prędkości miałem i jedzie jak po sznurku
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                          za wyjatkiem kiedy wieje.
                          to fakt - na wiatr jest wrażliwa
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                            tylniej

                            to jest wątek o ortografii, interpunkcji, gramatyce itp?
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                              niezły tekst, ale ja tego nie potwierdzam. Większe prędkości miałem i jedzie jak po sznurku
                              Oj bujało bujało, zwłaszcza na 205/55/16 et 46 z tego co pamiętam na zmęczonych conti. Teraz mam 225/45/17 z et35 i jest ogromna różnica Nawet wracając z nad morza "przez niemcy" idealnie jechało się 180, przy 230 odpuściłem bo na łukach kura podnosiła koła z jednej strony
                              180km / 300Nm

                              Komentarz


                              • #40
                                No wiesz, nie jest to samochód na rajdy po krętych drogach, ale jedzie całkiem przyzwoicie. Nigdy nawet przy dużych prędkościach nie trzymam kurczowo kierownicy, raczej zawsze mam poczucie pełnego bezpieczeństwa, ale bolid F1 to nie jest, wiadomo.
                                Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                  to jest wątek o ortografii, interpunkcji, gramatyce itp?
                                  Czyli nie wiesz czym to się różni...

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                    Czyli nie wiesz czym to się różni...
                                    pytam ponownie, czy to jet wątek o tym? Jeśli ja nie wiem czym to się różni, to Ty raczej nie czytasz ze zrozumieniem....

                                    1:1
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Bo nie znajduję w sobie zrozumienia dla chronicznego uwielbienia rzeczy gorszych i okłamywania siebie, że muszą być jednak lepsze, bo są nowsze. Wiesz, że nie dogadamy się (nie tylko) w tej kwestii.

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                        Wiesz, że nie dogadamy się (nie tylko) w tej kwestii.
                                        pierwszy raz się dogadaliśmy właśnie.....
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                          to jest wątek o ortografii, interpunkcji, gramatyce itp?
                                          to nasz prof.Miodek....
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                            to nasz prof.Miodek....
                                            tylko Miodek mnie nie dopada przy każdym zdaniu.......
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              ruwado spoko nie ma co gadać kto się wozi teslą o naszych kurach.....
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                                ruwado spoko nie ma co gadać kto się wozi teslą o naszych kurach.....

                                                nasza belka nie dorówna
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                                  Za ile???
                                                  Śruby do felg | Śruby do alufelg | Śruby do kół | Dystanse do felg | Akcesoria do felg | Kołpaki
                                                  wraz z śrubami 285 PLN

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X