Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opadnięte drzwi tylne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opadnięte drzwi tylne

    Mialem nieznacznie opadniete drzwi. Frustrowalo mnie to troszeczke wiec postanowilem odwiedzic serwis. Mimo iż gwarancja już tego nie obejmuje ustawili mi te drzwi. Wszystko bylo by fajnie gdyby nie fakt, że nie ruszyli zawiasów tylko grzebali przy zamku. Teraz przy domykaniu drzwi unosza się a przy otwieraniu wpadają w wibracje opadając. Zauważyłem że grzebali tez przy zawiasach (zdrapany lakier na srubach) ale nic chyba nie odkrecali. Teraz sie obawiam że jesli te zawiasy beda tak pracować to w końcu cos się tam posypie. Czy ktos wie jak prawidlowo ustawia się drzwi. Dodam ze od strony zawiasów wszystko wydaje sie byc równo. I takie pytanko na koniec. Czy wystarczy poluzowac te dwie srubki nad i pod zamkiem żeby mozna go bylo ustawić? Wolę już żeby drzw byly troszkę opadnięte ale żeby normalnie sie zamykaly.

  • #2
    Jeśli już to regulowali tylko rygiel na słupku i tam poluzuj jego dwie śruby i masz regulację przód-tył, góra-dół.

    Komentarz


    • #3
      Nie mam klucza do tych śrub od rygla dlatego poluzowalem dwie śruby w drzwiach, te od zamka o które pytalem się wcześniej. Ustawilem zamek i gitara.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X