Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tic Tac w tunelu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tic Tac w tunelu?

    Witajcie! Szału dostaje - wygląda na to, że łebki siedząc z tyłu upuściły na podłogę tic taca albo jakiś kamyk i przy hamowaniu wpadł do przewodu wentylacyjnego pod siedzeniem. Hamowanie, przyspieszanie, skręcanie odbywa się teraz w towarzystwie "czegoś" latającego "gdzieś" pod fotelem pasażera. Myślicie, że łatwo się tam będzie dostać? Po zdemontowaniu fotela ogarnę to jakoś czy muszę pruć pół auta?

  • #2
    Puść nawiew tylko nogi na maxa (ważne, żeby leciało jak najwiecej w nogi- wtedy będzie się łatwiej przesuwało), do tego końcówka wąska od odkurzacza, sam odkurzacz tez na maxa i powinno się wyciagnąć. Ja tak wyciągałem kamyk i poszło. Od tamtego czasu zamówiłem „kratkę” zabezpieczającą z aliexpresu za 14zł i mam spokoj.
    ps. Rzuć okiem w prowadnice od fotela- tam tez szajs lubi wpadać i hałasować.
    Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

    Seat Leon FR 1.8TSI 2013

    Komentarz


    • #3
      Ktoś miał już taki przypadek.
      ruwado to Ty?
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • #4
        Tak, ja. Podczas przeglądu gwarancyjnego wyjmowali przedni prawy kanał pod fotelem. Wpadł mi tam mały kamyk, musiał odprysnąć podczas odkurzania.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          Wiesz co ruwado - jeszcze tak spytam - myślisz że to mogło wpaść tylko do tunelu? Coraz bardziej mi się wydaje, że jednak bardziej to z tyłu gdzieś lata - już myślę, że gdzieś pod kanapą albo gdzieś z boku pod plastikiem? ja w ogóle już wymiękam z tymi łebami - nie wiem co rozkręcać - słyszę to też na zakrętach....

          Komentarz


          • #6
            U mnie wydawalo się że lata wszędzie. I z przodu za schowkiem pasażera i w tunelu środkowym i w przednich prawych drzwiach. Rezonans! Dwóch mechaników jeździło, jeden jechał drugi leżał i nasluchiwal w środku.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              No to zajebiście - rozkręcanie mnie nie ominie.....

              Komentarz


              • #8
                Tu masz dokładnie jak to u mnie było

                Octavia Club Polska
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  Tak sobie dumam, teraz jak już wiem jak ten tunel pod siedzeniem wygląda. Jeśli faktycznie młodzież Ci wrzuciła tam tic taca, to tic tac jest śliski i owalny, więc dobrze się turla. Nie masz gdzieś niedaleko bardzo stromego podjazdu? Nieraz może ktoś znajomy ma dom ze stromym zjazdem do garażu. Może zjechać tak tyłem, zawsze to jakaś szansa, że tic tac wyleci. Alko tak ja mam niedaleko wał przeciwpowodziowy na Wiśle i przejazd przez ten wał na prom, wtedy też można podjechać przodem mocno do góry.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Podobnie szwagier podpowiada - pojutrze może spróbuję fotel wykręcić i będę coś myślał - dam znać....

                    Komentarz


                    • #11
                      Najlepiej stromy zjazd do garażu tyłem i po hamulcach. Niech się dzieje wola nieba...
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez AKa Zobacz wpis
                        Od tamtego czasu zamówiłem „kratkę” zabezpieczającą z aliexpresu za 14zł i mam spokoj.
                        podlinkujesz jak to wygląda?
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • #13
                          O takie coś. Działa dobrze. Z tego sklepu: Zobacz, co znalazłem w AliExpress
                          35.82zł 20% OFF|Dla AUDI A3 S3 RS3 8V SEAT LEON 5F MK3 2013 2018 pod siedzeniem AC podgrzewacz klimatyzator kanał odpowietrznik wylotowy ochronna osłona na maskownicę|rs3 8v|ac seatsac conditioner - AliExpress
                          Załączone pliki
                          Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

                          Seat Leon FR 1.8TSI 2013

                          Komentarz


                          • #14
                            Szwagier złoty człowiek że mu się chciało - to jednak nie tic tac tylko zdobycz park/plac zabaw - te kratki warto kupić zwłaszcza jak się wozi "młodą" ekipę z tyłu!
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                            • #15
                              Dokładnie to samo było u mnie - tylko jeden.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez AKa Zobacz wpis
                                Puść nawiew tylko nogi na maxa (ważne, żeby leciało jak najwiecej w nogi- wtedy będzie się łatwiej przesuwało), do tego końcówka wąska od odkurzacza, sam odkurzacz tez na maxa i powinno się wyciagnąć. Ja tak wyciągałem kamyk i poszło. Od tamtego czasu zamówiłem „kratkę” zabezpieczającą z aliexpresu za 14zł i mam spokoj.
                                ps. Rzuć okiem w prowadnice od fotela- tam tez szajs lubi wpadać i hałasować.
                                Kolego, dzieki za informacje i fotki z ogloszeniem o tych kratkach.
                                Je sie montuje na wcisk (czy tam jest jakas tasma z tylu klejaca jak na fotkach?) czy przykreca?
                                W zestawie sa dwie kratki?
                                Chyba sobie takie prewencyjnie kupie, bo przeciez w ten wyloty wentylacji to kamyczek wpasc moze bardzo latwo... (dziwne ze producent o tym nie pomyslal...)
                                Ostatnio edytowany przez marlej108; 1129.
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  W zestawie są dwie kratki, montuje się na pół-wcisk i taśmę, bez problemu da się ściągnąć jak będzie się chciało, ale samo nie odpadnie.
                                  Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

                                  Seat Leon FR 1.8TSI 2013

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez AKa Zobacz wpis
                                    W zestawie są dwie kratki, montuje się na pół-wcisk i taśmę, bez problemu da się ściągnąć jak będzie się chciało, ale samo nie odpadnie.
                                    dzieki! to sie upewnie tylko - ten link co wstawiles to jest to co kupiles tak? Bo tam Octavii nie ma wymienionej jako auta, do ktorego sa przeznaczone te kratki? Pytam bo bym sobie to zamowil dzisiaj :-) A widze ze masz Leona wiec nie wiem czy to bedzie pasowac tez do Octavii...
                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

                                      dzieki! to sie upewnie tylko - ten link co wstawiles to jest to co kupiles tak? Bo tam Octavii nie ma wymienionej jako auta, do ktorego sa przeznaczone te kratki? Pytam bo bym sobie to zamowil dzisiaj :-) A widze ze masz Leona wiec nie wiem czy to bedzie pasowac tez do Octavii...
                                      U tego samego sprzedawcy są do octavii
                                      Skoda Octavia II FL
                                      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Czy ma ktoś link do tego przedmiotu dla octavii 3? Przeszukałem u tego sprzedającego, ale akurat octavii 3 nie znalazłem.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          2 SZTUK SIEDZENIA Tylne Siedzenie Samochodu Wylot Powietrza Pokrywa Dla AUDI A3 LEON MK3 VW Golf 7 Mk7 Passat B8 2013-2018 Skoda Octavia A7
                                          21.39zł |2 sztuk tylne siedzenie samochodu wylot powietrza klosz do audi A3 SEAT LEON MK3 VW Golf 7 Mk7 Passat B8 2013 2018 Skoda Octavia A7|Listwy wewnętrzne| - AliExpress
                                          Tylko w komentarzach ktoś napisał że nie pasuje do mk3 po lifcie

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            tu masz z alii 21.39zł |2 sztuk tylne siedzenie samochodu wylot powietrza klosz do audi A3 SEAT LEON MK3 VW Golf 7 Mk7 Passat B8 2013 2018 Skoda Octavia A7|Listwy wewnętrzne| - AliExpress
                                            ja juz czekam na paczkę ale zamawiałem na wisch
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                            przedstawiam smerfetke

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X