Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brudzące się lusterka zewnętrzne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brudzące się lusterka zewnętrzne

    Witam. Czy Macie takie same problemu po przejechaniu w deszczową lub śnieżną pogodę brudne lusterka oraz szyby boczne że nie widać nic co za wami? Dla mnie jest to pierwszy samochód w którym jest tak tragicznie? Może ktoś już coś z tym zrobił?

  • #2
    Masz "chlapacze" przy przednich kołach ?
    Często ich brak powoduje wirowanie i wzbijanie się z pod kół wilgoci i "brudzenie" auta.

    Komentarz


    • #3
      Mam chlapacze. Lusterka to nie tragedia, ale przednie szyby boczne.....

      Tu np. po nocnej jeździe około 400 km 2 góry przy soli
      Octavia Club Polska
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Eeee , nie przesadzaj Myślałem że mówisz o małych odcinkach
        Przejechałeś taki kawał drogi i narzekasz na brudne auto ?
        Przecież chlapią też "po tobie" inne auta" mijane czy wyprzedzane.

        Komentarz


        • #5
          w mojej O3 15 km po warszawie w deszczowy dzień tak zawala szybe i lusterka że szok. W samym rogu bocznej szyby jakby tworzyło się podciśnienie i tam trzyma wodę i to się rozbryzguje po całej szybie. I to nie jest z kół tylko związane z opływem lusterko szyba. To jest jakaś masakra jadąc jak wyżej 400km to chyba trzeba się zatrzymać i co jakiś czas przetrzeć szybę. Jak będzie taki gorszy dzień prześlę zdjęcie.

          Komentarz


          • #6
            Ostatnio trasa 17tka krajowa Lublin - Warszawa, czyli obecnie jeden wielki plac budowy. Auto osrane dosłownie mułem na około, ale szyby i lusterka nie były jakieś nie wiadomo jak brudne. Stawałem raz na powrocie przemyć reflektory i tyle.
            O1-->O3--> ?

            Komentarz


            • #7
              U mnie to samo lusterka i szyby przednie usmarowane prawie cały czas.
              O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

              Komentarz


              • #8
                Ja u siebie tego nie zauważyłem, a co dziennie jadę do pracy 40 km w jedna stronę.
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                przedstawiam smerfetke

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X