Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pęknięta szyba oraz rdza o3 fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pęknięta szyba oraz rdza o3 fl

    Witam mam roczną Octavię i ... wychodzi rdza na tylnej klapie . Szok . Nie myślałem że skoda to taki badziew . Później wstawię fotki , jak myślicie co zrobią z tym fantem ? Jeżeli będzie potem na całej karoserii wychodzic zewzględu na źle wywalcowana blache ? No i drugi temat. Pęknięta szyba przód w prawym górnym rogu jest kreska , i to nie od kamyka czy nie wiem . Widać że pęknięcie jest od dołu szyby a nie od góry jak zawsze . Doradzicie co zrobić? Wstępnie jestem umówiony w aso ale zobaczymy .

  • #2
    Daj fotę tej rdzy, którą oczywiście zgłoś, szybę też skoro nie widać miejsca uderzenia.
    Też miałem przeboje z klapą na gwarancji, punktowo 2 miejsca mi zaczęły rosnąć (3 latek), rdza wokół lampek (4 latek).
    Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      Zgłosone - jedź do ASO i domagaj się potwierdzenia zgłoszenia na piśmie. Zwłaszcza rdzy, żeby w razie czego było jak (czego nie życzę) pojawiła by się kiedyś w innym miejscu. Szyba powinna być wymieniona jak nie ma odprysku od uderzenia kamieniem. Tylko.... Skoro pękła sama z siebie, to iest jakiś defekt nadwozia! Wtedy pozostaje czekać, czy z drugą nie stanie się to samo. Wtedy dopiero będzie wojna.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Pokaż foty i klapy i szyby.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
          mam roczną Octavię
          Jaka jest data produkcji Twojego samochodu? Mi w lipcu pyknie rok, zastanawiam się czy ta sama partia prod.

          Komentarz


          • #6


            Mam tylko narazie zdjęcie szyby bo miałem na tel . Data produkcji to jakoś 27.12.17r . W środę będę wieczorem w aso i narazie będę spokojny
            Ostatnio edytowany przez spj; 5971.

            Komentarz


            • #7
              Nie chcę siać defetyzmu, ale jestem ciekaw, czy, znając realia naszych polskich ASO i ich złotouste tłumaczenia, nie będą wpierać, że na pewno ktoś się oparł ręką o ten narożnik i złamał szybę.

              Komentarz


              • #8
                Dodaje zdjęcie rdzy .

                Ostatnio edytowany przez spj; 5971.

                Komentarz


                • #9
                  Miałem to samo u dołu klapy, po obu stronach na klapie bagażnika.
                  Będzie trzeba zdjęcia zrobić na zbliżeniu do zgłoszenia.
                  Tylko uwaga, trzeba je zrobić tak, żeby nie było widać, że na szczycie tego czopka jest pęknięcie. Niestety pomimo, że u mnie tego pęknięcia nie było, to na zdjęciach wychodził, że jest (a wtedy odrzucenie zgłoszenia z gwarancji murowane, jako uszkodzenie mechaniczne zewnętrzne). Także trzeba się pomęczyć, aby zrobić dobre fotki.
                  Jak zatwierdzą na gwarancyjną naprawę, to będą chcieli malować klapę częściowo, do załamania blachy przy oświetleniu tablicy rej., u mnie mieli tak robić, ale poszli dalej i polakierowali też tą poziomą cześć blachy gdzie są lampki i teraz na zagięciu pomiędzy lampkami a znaczkiem Skody klar odpryska ASO samo zło. Upierają się, że mają całą lakierować.
                  Powodzenia i daj znać co w ASO wymyślili.
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #10
                    Byłem dziś w aso , porobili zdjęcia i będziemy czekać.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X