Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dłuuuuuugi postój.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dłuuuuuugi postój.

    Panowie wybaczcie być może durne pytanie. Jestem po dość ciężkiej operacji kręgosłupa, na chwilę obecną, czyli 12 dni po zabiegu auto stoi chyba w pełni naładowane, bo doładowywałem aku przed operacją i pytanie.
    Czy doładowywać zachowawczo co 3-4 tygodnie czy olać. To 1.4TSI 150KM start/stop Teraz auto jest w zamkniętym garażu ale otwarte, bo zamknięte to chyba więcej żre na czuwaniu.
    Druga rzecz- czy z tarczami nic nie będzie /korozja,/ jeśli w teorii za kołkiem mogę zasiąść dopiero za minimum 2 miesiące?

  • #2
    Na tarczach pojawi się nalot - zresztą takie coś wystąpi nawet po kilku dniach. Jeżeli auto nie stoi po piasty we wodzie to nic się nie bój

    Aku - no można co jakiś czas podładować w razie czego; też warto by w tym czasie kilku miesięcy 2,3 razy odpalić silnik, coby sobie kilka minut popracował (do pełnego nagrzania).
    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

    Komentarz


    • #3
      Nic jej nie bedzie. W komisach czasem auta stoją rok bez odpalania i żyją. Jak to zwykły garaż to odpal raz na jakis czas niech pochodzi na wolnych. Spalanie wtedy to jakieś 1litr na godzine pracy.

      Komentarz


      • #4
        Nikt z rodziny czy też jakiś kumpel niemógłby się autkiem przejechać? Zawsze to lepiej niż kręcić na postoju.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Spoko...., pochodzila troche kilka dni temu. Niestety w domu tylko ja jezdze, a rodzina kikadziesiat km dalej.

          Komentarz


          • #6
            Wypadałoby co jakiś czas obrócić koło, bo opony mogą się odkształcić.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X