Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Bartek77T
    Zamieszczone przez maciek071
    Zamieszczone przez Himenek
    ja pisałem raz na tydzień lub raz na 2 tygodnie a i tak mi było głupio, że tak często i że niecierpliwy jestem :P
    Żona też mi suszyła głowę żebym tak nie zawracał głowy, a teraz to nawet chce jechać jeszcze osobiście gadać (jak się okazało że na planowany wyjazd na weekend majowy nie będzie chyba autka)
    A kiedy Octavka została zamowiona???

    [ Dodano: Pią 07 Mar, 14 11:54 ]
    Z chromu nie zrezygnuję, bardziej mi się z nim podoba, chyba że byłby w czarnym kolorze lub w brązie, ale będzie beżowa...wiec poczekam swoje, jestem ciekawy tylko ile 4 czy 5 miesięcy??? :P
    Połowa października jakoś
    Octavia III 1.4 TSI Elegance Biel Kombi + Amazing + Dynamic + kilka innych
    Wyprodukowana 07.04.14
    Odebrana 18.04.14

    Komentarz


    • Ja wczoraj dostałem informację, że auto jest już gotowe i w Czechach czeka na transport. Octavia zamówiona w połowie października, ale z tego co czytam na forum to w konfiguracji mam klika "opóźniaczy" tj kombi, chrom i tył przednich foteli obszyty skórą ekologiczną.

      Nie wiem czy to jest przypadek, ale auto zostało zablokowane na produkcji zaraz po tym jak dołożyłem homologację N1 do konfiguracji. Wcześniej z tygodnia na tydzień produkcja była przekładana do przodu.
      Zamówiona O3 Combi 1.6 TDI Ambition + Amazing

      Komentarz


      • RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
          Tak zwyczajnie czy masz jakieś wtyki? Jaka wersja?
          SUPERB

          Komentarz


          • Zamieszczone przez kecaj
            RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony
            Jacek, twój ?! :lol:
            SPOT Poznań:
            .....
            ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


            Error 503 Wojtas Unavailable :P

            Komentarz


            • Zamieszczone przez kecaj
              RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
              Nie wierze
              zamówiona 22.11: O3 RS TSI DSG ,planowana produkcja - ch.. wie kiedy zaliczka zwrócona 28.03. - od 4.04 szczęśliwy właściciel białego A5 Sportback

              Komentarz


              • A juz wiem. To chodzi zapewne o 2015 rok
                SUPERB

                Komentarz


                • Zamieszczone przez kecaj
                  RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
                  U kogo w Poznaniu zamówiony ? takich cudów nie ma :idea:
                  O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kecaj
                    RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
                    Nie jest to zamówienie dla pracownika koncernu Skoda?
                    jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                    była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                    była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                    Komentarz


                    • u nas kolega zamówił RS TSI i miał mieć odbiór 10 stycznia, odebrał wczoraj
                      Pisał Sebastian

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez SS
                        u nas kolega zamówił RS TSI i miał mieć odbiór 10 stycznia, odebrał wczoraj
                        A kiedy zamówił????? Bo mój Rs zamówiony 12.11.2013 roku nie ma jeszcze terminu produkcji. a wszystko przez te ciężarówki. Nie wierze że samochód zamówiony w lutym ma termin na 15KW.
                        Zamówiona O3 RS DSG 12.11.2013
                        Odebrana 18.06.2014


                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80838

                        Komentarz


                        • VRSmaniak, nie wiem kiedy, zapytam. Na pewno w tamtym roku bo w grudniu na naszym spocie mówił, że odbiór ma na 10 stycznia, spot był na początku grudnia więc to musiało być przynajmniej w listopadzie. Więc Twoja kolej jeszcze nie przyszła
                          Pisał Sebastian

                          Komentarz


                          • Po 3,5 miesiącach w miare grzecznego oczekiwania udałem się dzisiaj do mojego sprzedawcy ,aby pokazał mi w systemie status mojego zamówienia. Podobno w sobote system nie działa ,co za pech .Czy ktoś ma wiedze ,czy to wogóle możliwe ?
                            Mam wrażenie że jestem cały czas ściemniany. Nie jestem naiwny ,ale jestem tak napalony ( na auto ) ,że łykam ten kit. Ale moje cierpliwość się pomału kończy.


                            P.S
                            Gosi@czek,
                            Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Pięknych Kobiet
                            zamówiona 22.11: O3 RS TSI DSG ,planowana produkcja - ch.. wie kiedy zaliczka zwrócona 28.03. - od 4.04 szczęśliwy właściciel białego A5 Sportback

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez jamajka
                              Gosi@czek,
                              Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Pięknych Kobiet
                              Dziękuje za życzenia :* :* :*
                              Zamówiona (12.12.2013)
                              Zakończona produkcja (24.02.2014)
                              Odebrana (14.03.2014)
                              OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                              Moja długo wyczekiwana perła

                              Komentarz


                              • jamajka, wg mnie wszystko zależy od Sprzedawcy. Ja zamawiałem u i kolegi Danielcio i nie było ściemy żadnej. A to była połowa 2010r i takie samo wariactwo z Vatem jak teraz. Nic nie poradzisz podjedziesz w tygodniu. Mają w nosie klientów bo popyt jest tak duży, że na Twoje miejsce znajdą 10 chętnych :cry:

                                [ Dodano: Sob 08 Mar, 14 22:06 ]
                                no i o oczywiście wszystkiego dobrego dla Gosi@czek, i pozostałych Pań
                                Pisał Sebastian

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez SS
                                  jamajka, wg mnie wszystko zależy od Sprzedawcy. Ja zamawiałem u i kolegi Danielcio i nie było ściemy żadnej. A to była połowa 2010r i takie samo wariactwo z Vatem jak teraz. Nic nie poradzisz podjedziesz w tygodniu. Mają w nosie klientów bo popyt jest tak duży, że na Twoje miejsce znajdą 10 chętnych :cry:

                                  [ Dodano: Sob 08 Mar, 14 22:06 ]
                                  no i o oczywiście wszystkiego dobrego dla Gosi@czek, i pozostałych Pań
                                  ja też zamawiałam u Danielcio (czasami za bardzo go "męczyłam"

                                  dziękuję za życzenia w swoim imieniu jak i koleżanek z forum :*

                                  [ Dodano: Sob 08 Mar, 14 22:15 ]
                                  PS. i pewnie jeszcze będę go "męczyła" do odbioru
                                  Zamówiona (12.12.2013)
                                  Zakończona produkcja (24.02.2014)
                                  Odebrana (14.03.2014)
                                  OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                                  Moja długo wyczekiwana perła

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Gosi@czek
                                    PS. i pewnie jeszcze będę go "męczyła" do odbioru
                                    nie żałuj sobie Dobrze wspominam kontakt z Danielem i nie mam żadnych uwag. A jak coś nie grało to potrafił się zachować
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • wiem, że teraz ma w cholerę pracy
                                      Zamówiona (12.12.2013)
                                      Zakończona produkcja (24.02.2014)
                                      Odebrana (14.03.2014)
                                      OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                                      Moja długo wyczekiwana perła

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                                        Zamieszczone przez kecaj
                                        RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony
                                        Jacek, twój ?! :lol:
                                        NIE

                                        [ Dodano: Nie 09 Mar, 14 18:31 ]
                                        Zamieszczone przez polrob
                                        Zamieszczone przez kecaj
                                        RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
                                        Nie jest to zamówienie dla pracownika koncernu Skoda?
                                        NIE

                                        [ Dodano: Nie 09 Mar, 14 18:32 ]
                                        Zamieszczone przez lubek24
                                        Zamieszczone przez kecaj
                                        RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
                                        U kogo w Poznaniu zamówiony ? takich cudów nie ma :idea:
                                        Porche Obornicka

                                        [ Dodano: Nie 09 Mar, 14 18:32 ]
                                        Zamieszczone przez jamajka
                                        Zamieszczone przez kecaj
                                        RS zamówiony 27.02.2014 - produkcja 15 tydzień potwierdzony.
                                        Nie wierze
                                        Jak będzie wyprodukowany udowodnię.
                                        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                        Komentarz


                                        • [quote="jamajka"]Po 3,5 miesiącach w miare grzecznego oczekiwania udałem się dzisiaj do mojego sprzedawcy ,aby pokazał mi w systemie status mojego zamówienia. Podobno w sobote system nie działa ,co za pech .Czy ktoś ma wiedze ,czy to wogóle możliwe ?
                                          Mam wrażenie że jestem cały czas ściemniany. Nie jestem naiwny ,ale jestem tak napalony ( na auto ) ,że łykam ten kit. Ale moje cierpliwość się pomału kończy.


                                          Ja tak już czekam na Kombi 1.4 TSI od zamówienia w październiku i ponoć ma 15 tygodnia roku być wyprodukowana...

                                          Mi już napalenie dawno minęło i jestem już bliski rezygnacji.

                                          Teraz mam fazę zdegustowania i rozglądania się za innym samochodem.

                                          Komentarz


                                          • No i się dowiedziałem. Kolega napisał (...)"w listopadzie, podali termin około 20 stycznia, pózniej przenieśli o 2 tygodnie, pózniej jeszcze dłużej"(...). Oby teraz było szybciej i bez odwlekania
                                            Pisał Sebastian

                                            Komentarz


                                            • jamajka, w sobotę 8.03 ogólnie systemy miały zaplanowaną konserwację, więc mogli nie mieć dostępu.
                                              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                              Komentarz


                                              • [quote="lociu"]
                                                Zamieszczone przez jamajka
                                                Po 3,5 miesiącach w miare grzecznego oczekiwania udałem się dzisiaj do mojego sprzedawcy ,aby pokazał mi w systemie status mojego zamówienia. Podobno w sobote system nie działa ,co za pech .Czy ktoś ma wiedze ,czy to wogóle możliwe ?
                                                Mam wrażenie że jestem cały czas ściemniany. Nie jestem naiwny ,ale jestem tak napalony ( na auto ) ,że łykam ten kit. Ale moje cierpliwość się pomału kończy.


                                                Ja tak już czekam na Kombi 1.4 TSI od zamówienia w październiku i ponoć ma 15 tygodnia roku być wyprodukowana...

                                                Mi już napalenie dawno minęło i jestem już bliski rezygnacji.

                                                Teraz mam fazę zdegustowania i rozglądania się za innym samochodem.
                                                No to juz 5 miesiecy bedzie, faktycznie, można się zdenerwować i zacząć szukać innego samochodu. Mi dopiero minie 3 miesiące i cisza (również zamówiłem kombi 1.4 TSI z chromem), ale nie wiem czy jak bedzie też koło 5 i dalej nic nie wiadomo to może mi nerwy puszczą i kupię od ręki nowego Seata Leona ST (wersja kombi) z tym samym silnikiem 1.4 TSI 140km z równie dobrym wypasem. Jedynie co może mnie powstrzymać to jakieś dodatkowe spore gratisy, kolega dostał na Fabie kombi kola zimowe gratis wraz z felgami i kolpakami.
                                                Zamówiona (19.12.2013)
                                                Wyprodukowana (25.03.2014)
                                                Odebrana (14.04.2014)
                                                OCTAVIA III Kombi 1.4 TSI Beż Cappuccino +Ambition+Amazing+Pakiet chrom+Sunset+inne dodatki

                                                Komentarz


                                                • i 88 dzień oczekiwania właśnie się rozpoczął
                                                  [szczerze bawi mnie już ta historia...]
                                                  Zamówiona (12.12.2013)
                                                  Zakończona produkcja (24.02.2014)
                                                  Odebrana (14.03.2014)
                                                  OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                                                  Moja długo wyczekiwana perła

                                                  Komentarz


                                                  • Gosi@czek, masz potwierdzenie wyprodukowania?
                                                    Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X