Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dla napalonych na O3..
    gdzieś przypadkiem wpadła mi jakaś oferta na lancie dedry , baaardzo fajne ceny tam były.. , auto nietuzinkowe . co prawda nie wiem jak z awaryjnością ale co się teraz nie psuje..
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • No Lancia to akurat mega psuja :lol: Holowałem kiedyś takiego pryszcza (Ypsilon chyba?) którego właściciel wahał się między zepchnięciem do rowu i tam pozostawieniem a ofiarą całopalną. Auto było kilkuletnie, też okazyjnie kupione na zimowej wyprzedaży...

      Komentarz


      • algi,

        Z tego co się orientuje to przy zamówieniu do produkcji wersji jaką opisałeś, termin produkcji wskoczy najprawdopodobniej styczeń- luty.
        jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

        Komentarz


        • kropi, Akurat kolega miał Alfe Romeo 147, teraz ma Lancia Ypsilon ponad 7 lat i generalnie mu się nie psuje, zepsuł mu się silniczek od sterowania klapami klimy automat, ale auto ma prawie 10 lat (kupił uzywkę) i ponad 100 tys przebiegu, a tak to nic się nie dzieje. Tak więc nie wiem czy jest sens generalizować. Ja już zwracam uwagę co dana firma miała z typowych usterek i jak się do nich odnosiła. A tak to nawet na VW nie ma co liczyć na cuda, bo CAXA był w całej grupie VW, jak też 2.0 BKD.
          A Lancia to takie audi w grupie VAG.

          Z tego co widzę, to Peugeota, Cytrynę czy Forda można kupić diesla w cenie Skody z benzyną. W sumie, to nieźle. Jak komuś nie zależy na bagazniku, to ma w czym wybierać. Bo czas oczekiwania na Skodę to kuriozum, ale o tym już było wiele razy.
          Najgorzej, że podobne wątki mają już ponad rok, a nic się nie zmienia :|
          Była O1 jest F2.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez polrob
            algi,

            Z tego co się orientuje to przy zamówieniu do produkcji wersji jaką opisałeś, termin produkcji wskoczy najprawdopodobniej styczeń- luty.
            Dziękuję za informację.
            Czyli policzę 3-4 miesiące bo zanim ogarnę temat to jeszcze trochę minie.

            Teraz tylko się zastanawiam jak w takim wypadku działają promocje na koniec roku.
            Wyprzedaż rocznika..... skoro takie są terminy produkcji to mam to rozumieć że dotyczy tylko i wyłącznie samochodów z placu?

            U jednego z dealerów chyba ze Śląska widziałem stronę z "stanem magazynowym" samochodów.
            Nie ma przypadkiem czegoś takiego w Warszawie/okolicach?
            algi
            O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

            Komentarz


            • Zamieszczone przez algi
              Czyli policzę 3-4 miesiące
              nie ma co liczyć, najpewniejsze jest wtedy, gdy auto "zjedzie" z lawety prosto do salonu :idea: ...znam przypadek, gdzie gostek 5 dni przed terminem produkcji został poinformowany, że następny termin produkcji przesuwa się o 3 tygodnie...tak o!
              te terminy to tylko pic na wodę, aby zatrzymać klienta, zamówiłeś, zapłaciłeś zaliczkę (albo i nie), to teraz czekaj! przy odrobinie szczescia po 3 miechach może dostaniesz swoje upragnione auto :wink:

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Dig Dug
                Z tego co widzę, to Peugeota, Cytrynę czy Forda można kupić diesla w cenie Skody z benzyną
                wydaje mi sie ze widziałem ofertę na dedrę tdi w skórze za 75tyś.
                zaraz spojrze jaki ma bagażnik..
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • Jaka znowu Dedra? Ten samochod nie jest produkowany od 1999 roku. Na stronie widze tylko Delte, ktora wyglada tragicznie Wole jednak zostac przy, jak to sie mowi, "nudnym" VAGu

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maliniak
                    Jaka znowu Dedra? Ten samochod nie jest produkowany od 1999 roku. Na stronie widze tylko Delte
                    No delta , delta..błąd mój..
                    a czy wyglada tragicznie..jest oryginalna w zalewie takich samych aut..
                    tragicznie to wygląda O3 na tych ogromnych światłach przednich jak ledów niema..
                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                    GVI 1.4TSI
                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                    Komentarz


                    • gdzieś mi się o uszy obiło, że Lancia chce się wycofać z rynku europejskiego i zostanie tylko na włoskim
                      Pisał Sebastian

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez SS
                        gdzieś mi się o uszy obiło, że Lancia chce się wycofać z rynku europejskiego i zostanie tylko na włoskim
                        możliwe..u nas tylko VW... :wink:
                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                        GVI 1.4TSI
                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Dig Dug
                          Bo czas oczekiwania na Skodę to kuriozum, ale o tym już było wiele razy.
                          Najgorzej, że podobne wątki mają już ponad rok, a nic się nie zmienia :|
                          I to mnie niezmiernie dziwi.
                          Zakładam, że Skoda to nie manufaktura czy szopa z węglem ale supernowoczesna fabryka, nie gorzej skomputeryzowana niż NASA.
                          Zakładam, że produkcja jest w systemie on-demmand czyli części przywożone są na czas z innych własnych fabryk lub od poddostawców.
                          Zakładam, że z tymi dostawcami współpraca jest realizowana głównie przez te cholernie skomplikowane programy komputerowe.
                          Przy powyższych założeniach nie mam Najmniejszego pojęcia czemu Skoda po powiedzmy max 14 dniach od zamówienia auta nie podaje precyzyjnego terminu produkcji i odbioru. To nie pojęte. Jak firma mająca taki burdel może w ogóle funkcjonować?
                          Pozdrawiam
                          perfex

                          Octavia HTP

                          Komentarz


                          • perfex, patrzac na "niemiecki porzadek", w firmie gdzie pracuje i na jej wyniki, jak wszystko sie trzyma kupy, to nie zdziwiłbym sie gdyby Skoda jakims cudem mimo burdelu jakos umiała to ogarnac i dobrze na tym wychodziła

                            Moja O3 RS

                            Komentarz


                            • Jest to mój pierwszy post na forum , wiec witam wszystkich
                              Octavie combi elegance 1,8 4x4 + panorama i inne dodatki zamówiłem 29.10.14 Odbiór prawdopodobnie połowa marca 2015 . Taki termin przypuszczalny usłyszałem od dealera. Pozostaje tylko czekać na dokładne info.

                              Komentarz


                              • Słuszny wybór
                                nie martw się ja przeszło rok temu zamawiałem w połowie października, a auto przyjechało do salonu pod koniec marca odbierałem w kwietniu to norma jak dopakowałeś gadżetami podstawową wersję
                                O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez perfex
                                  To nie pojęte. Jak firma mająca taki burdel może w ogóle funkcjonować?
                                  bo oni sami nawet o tym nie wiedza, to jest tak jak w czeskim filmie, "nikt nic nie wie" (nikdo nic neví) :szeroki_usmiech
                                  Zamieszczone przez perfex
                                  części przywożone są na czas z innych własnych fabryk lub od poddostawców
                                  ale wystarczy strajk kolejarzy, jak w niemczech w tej chwili i już masz poślizg o tydzień albo dwa. to może przytrafić się każdej części.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez rolek1984
                                    (...) Do kiedy można domawiać i zmieniać konfiguracje auta od zamówienia? (...)
                                    Rozmawiałem ze swoim dealerem i wspomniał, że konfigurację można zmieniać do momentu wyznaczenia w systemie konkretnej daty produkcji.

                                    Zamieszczone przez algi
                                    (...) Czy ktoś jest w stanie określić ile mniej więcej czeka się na bardziej przyziemną wersję jak poniżej? (...)
                                    Na podobną wersję czekam już piąty miesiąc :roll:

                                    Komentarz


                                    • Update.
                                      W jednym salonie podali termin marzec a w drugim maj..... konfiguracja ta sama.
                                      O co chodzi?
                                      algi
                                      O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez algi
                                        Update.
                                        W jednym salonie podali termin marzec a w drugim maj..... konfiguracja ta sama.
                                        O co chodzi m?
                                        Ja miałem lepiej ,w jednym podali od 3 do 5 m-cy a w drugim max 2,5 m-ca oczywiście konfiguracja auta ta sama.

                                        Komentarz


                                        • Mój 1.8 TSI Liftback już jest ponoć wyprodukowany. Więc można powiedzieć, że dosyć szybko!
                                          Zamówienie 4.10, produkcja 11.11, chyba go niedługo zobaczę 8)
                                          Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                          Komentarz


                                          • Plota niesie, ze pewien klient wymarzonego RS-a ma odebrac koncem listopada 2014. W sumie calkiem dobry czas, bo zamawial go w pazdzierniku, szkoda tylko ze byl pazdziernik 2013
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • Maicroft,
                                              Nie załamuj mnie :|
                                              Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                                              Komentarz


                                              • rolek1984, life is brutal
                                                Swoja droga, moj termin sie przesunal ostatnio o jeden tydzien wczesniej, obecnie jest 50ty.. Jak faktycznie sie utrzyma, to bedzie to rowne 4miesiace od zlozenia zamowienia, z odbiorem sie zamknie ponizej 4,5miesiaca..

                                                Moja O3 RS

                                                Komentarz


                                                • U mnie na razie idzie planowo, czyli wyprodukowana dokładnie 1 miesiąc od zamówienia.
                                                  "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                                  Komentarz


                                                  • Tylko miesiąc?
                                                    Jaką konfigurację wziąłeś?
                                                    Ciekaw jestem które to elementy spowalniają produkcję.
                                                    algi
                                                    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X