Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mnie Top Ledy przyspieszyły produkcję o 5 tygodni, na odbiór czekałem 2 tygodnie. Z tego co słyszałem w salonie to w lipcu nie produkują bo to czas urlopów.

    Komentarz


    • Top ledy, oczywiście są. Wiec w tym przypadku to chyba nie o to chodziło. Z przerwą technologiczna tez się liczyłem. Miałem nadzieje że pod koniec sierpnia odbiorę. Przełom października i listopada to był szok. Czekam na info zwrotne od dealera, walczy o przyspieszenie terminu.
      Nabrałem trochę dodatków, czy któreś mogą wpływać na wydłużenie terminu? Handlowiec mówił ze automat może nieco wydłużyć oczekiwanie ale ja zamówiłem 1,8 w manulau.

      Komentarz


      • To może będziesz miał trochę inne auto, po przerwie technologicznej często są jakieś kosmetyczne zmiany. Oby na plus

        Komentarz


        • Dzięki za słowa otuchy

          Komentarz


          • Ja zamówiłem 27.03 a odebrałem 25.05 przy zamówieniu był termin 3 m-ce, ale że zamówiłem 1.8 dsg z pełną elektryką i ledami to termin się przyspieszył.
            Po zapytaniu dlaczego tak szybko odpowiedź była taka. Dobrze wyposażone octavie są robione na rynek zachodni i linia jest tak ustawiona. Tańsze wersje muszą czekać.

            Komentarz


            • W moim przypadku to elektrycznie ustawiany fotel kierowcy wydłuża termin produkcji. W piątek dzwonił handlowiec ze jeżeli zrezygnuje z tego dodatku to produkcja bedzie na 35 tydzień. To dwa miechy wcześniej. Nie zamawialem DSG, ale jak już wspomniałem wczesniej na automat mógłbym podobno czekać dłużej. Już nic nie kumam.

              Komentarz


              • Jest postęp! Tydzień temu dostałem info że moje autko idzie do produkcji na 35tydz. macie jakieś doświadczenia ile czasu potrzebują na przewiezienia samochodu i przygotowanie do wydania?

                Komentarz


                • To wszystko zależy od transportu. Moja do Poznania przyjechała w tydzień, tam stała 4 dni zanim załatwili wszystkie papiery i do salonu przybyła za 3 dni.
                  Między Poznaniem a salonem jest różnie w zależności od lokalizacji salonu i miejsca na lawetach.

                  Komentarz


                  • Około 2 tygodni.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • O3 FL Style 1.8 TSI manual + Amazing+ Top-Led+ Ambient wnętrza + Dynamic z czerwonymi dodatkami+ felgi 18'. Zamówione 4 sierpień, ma być w ciągu 2 miesięcy więc zobaczymy. Na razie nie mam informacji, czekam cierpliwie.

                      Komentarz


                      • Jutro wielki dzień! Wyjazd do Częstochowy po nowiutką skdzianeczkę Podsumowując od zamówienia minęły 4miechy, ale i tak jest szybciej niż pierwszy termin oficjalnie podany przez sprzedawcę. Nie bez znaczenia jest tez fakt ze w miedzy czasie była trzy tygodniowa przerwa w fabryce.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Drzosz Zobacz wpis
                          O3 FL Style 1.8 TSI manual + Amazing+ Top-Led+ Ambient wnętrza + Dynamic z czerwonymi dodatkami+ felgi 18'. Zamówione 4 sierpień, ma być w ciągu 2 miesięcy więc zobaczymy. Na razie nie mam informacji, czekam cierpliwie.
                          Dzisiaj był telefon, auto jest w salonie więc czas oczekiwania to 7 tygodni w moim wypadku Tyle że auto bez żadnych cudów brane tylko trochę dodane pierdół.

                          Komentarz


                          • Koniecznie nam ją pokaż.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • Pojawi się pewnie temat z moim autem ale to jeszcze nim odbiorę to zejdzie z 5 dni bo weekend. Jak nie wiedziałem kiedy będzie to jakoś się lepiej czekało, teraz to nie wiem jak wytrzymam

                              Komentarz


                              • Dzień Dobry Wszystkim
                                Najpóźniej 26.XII będziemy właścicielami OIII FL 1.4 TSI 150KM Szary Quarz STYLE+amazing + podgrzewana przednia szyba+dynamic+top led+ambiente+hhc.
                                Zamówiona 25.09.2017. Wczoraj dostałem info że produkcja 43 tydzień i jest duża szansa że auto będzie do odbioru jeszcze w listopadzie.
                                Już nie mogę się doczekać a to dopiero kilka dni od zamówienia

                                PS Dealer powiedział mi przy zamawianiu że jeżeli auto wpadnie na 45 tydzień produkcji to nie będzie podgrzewania kierownicy oraz ogranicznika prędkości. Taką dostali informację.
                                Ostatnio edytowany przez pminor; 41031.

                                Komentarz


                                • Potwierdzony 44tydzień czyli w połowie listopada jest szansa na odbiór

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                                    Dzień Dobry Wszystkim
                                    Najpóźniej 26.XII będziemy właścicielami OIII FL 1.4 TSI 150KM Szary Quarz STYLE+amazing + podgrzewana przednia szyba+dynamic+top led+ambiente+hhc.
                                    Zamówiona 25.09.2017. Wczoraj dostałem info że produkcja 43 tydzień i jest duża szansa że auto będzie do odbioru jeszcze w listopadzie.
                                    Już nie mogę się doczekać a to dopiero kilka dni od zamówienia

                                    PS Dealer powiedział mi przy zamawianiu że jeżeli auto wpadnie na 45 tydzień produkcji to nie będzie podgrzewania kierownicy oraz ogranicznika prędkości. Taką dostali informację.
                                    Wierzę że nie możesz się doczekać, pamiętam to....

                                    Szary Qarz - najlepszy szary
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Ja jestem miło zaskoczony. Zamówiona 30.08 Octavia Combi Style 184KM 4x4 DSG, do odbioru .............. dzisiaj.

                                      Komentarz


                                      • No to poka..... Gratulacje
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Trudno pokazywać każdą, bo to już będzie trzecia O3.
                                          Za dużo jednak jeżdżę.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                            Wierzę że nie możesz się doczekać, pamiętam to....

                                            Szary Qarz - najlepszy szary
                                            No nie ukrywam. Każdy dzień coraz dluższy... Oglądam na youtube testy, recencje itp Tym się póki co zaspokajam
                                            W Przyszłym tygodniu będzie produkcja, a potem do 2 tyg czekania. Do tego montaż bearlocka to jeden dzień dłużej.

                                            Komentarz


                                            • Skończyła się możliwość wzięcia pakietu amazing. Trzeba brać wszystko osobno co winduje cenę auta dość znacząco.

                                              Komentarz


                                              • Drzosz skąd takie info?

                                                Komentarz


                                                • Chciałem zobaczyć jakie są przeceny na koniec roku i coś mnie podkusiło żeby sobie skonfigurować dokładnie to co mam i wyszło że tego nie ma już. Chyba że konfigurator coś świruje.
                                                  Ostatnio edytowany przez Drzosz; 32642.

                                                  Komentarz


                                                  • Można można - pakiet jest wrzucony w "pozostałe" w konfiguratorze - dzisiaj konfigurowałem auto u dilera także działa ;-)
                                                    btw. rabat 10 tys + opony zimowe to dobra opcja czy można coś lepiej?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X