Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Faktycznie... Nie wiem czemu tak to ukryli bo wcześniej było normalnie na wierzchu jak się brało wszystkie opcje. Zależy od jakiej kwoty taki rabat, ale mi się wydaje że o ile coś się da lepiej to chyba nie wiele. Ja właśnie podobny rabat dostałem ale bez opon co stanowiło 10% kwoty z konfiguratora.
    Ostatnio edytowany przez Drzosz; 32642.

    Komentarz


    • 1.4 tsi DSG style + amazing + kilka dodatków

      Zamówiłem 8 czerwca

      Wyprodukowana 13 października

      Do Poznania dotarła 23 października

      Planowany odbiór: 31.10 lub 2-3.11 ??

      Dla mnie trochę odległa i niefortunna data odbioru.

      Ile czekaliście na odbiór od daty produkcji ponad 2 tyg?

      Dlaczego nowe samochody tak długo jadą z Poznania?? Czy to wina importera czy salonu??

      Komentarz


      • Pewnie zależy ile czasu kwity Poznań wystawia.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • W przyszłym tygodniu produkcja

          Komentarz


          • W moim przypadku nadal nie wiadomo czy uda się odebrać przed 1.11 bo jeszcze jej nie ma w Salonie
            Jak wyglądała u was kwestia odbioru czy uda się załatwić wszystko w ciągu jednego dnia czyli kredyt, rejestracja i odbiór samochodu??
            Podobno umowa kredytu czeka tylko na mój podpis, wpłatę własną przelałem.

            Komentarz


            • Jeszcze przegląd przedsprzedażny, raczej mało realne.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Parę dni temu zamówiona Skodzina odbiór - początek lutego

                Komentarz


                • Liczyłem że Octavia będzie w październiku a tu problemy natastają. Wczoraj samochód dojechał do Salonu ale bez dokumentow. Dzisiaj dzwonili do Poznania i okazało się, że u kuriera zaginęły dokumenty do trzech samochodów w tym mojej Octavii ☹

                  Na pocieszenie dostałem foto mojej Octavii.

                  Jak na to zareagować bo narazie jestem w szoku... Czy starać się o rekompensatę za długi czas oczekiwania?
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                  • Piękna!!!! Tym bardziej, że masz zdjęcia, jeszcze bardziej przebierasz nogami. Rozumiem.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Dziś otrzymałem informację że Szkodnik wyprodukowany wczoraj. Do 2 tyg powinien być w salonie. Kolejny max tydzień to przygotowanie samochodu do odbioru + założenie blokady skrzyni biegów Bearlock.
                      Mam wrażanie że te trzy tygodnie są trochę naciągnięte - lepiej zaskoczyć klienta mile niż mieć obsuwę - tak myślę.
                      Z tego co mi się wydaje co piszecie to może wyrobią się do 2 tyg czyli do 17 listopada - po cichu na to liczę

                      Czyli reasumując została jedna niewiadoma w tym równaniu
                      - 26.09 zamówienie
                      - 02.10 potwierdzony 44 tydzień
                      - 03.11 produkcja
                      - ???? odbiór

                      Nie mogę się doczekać

                      Warto napisać do salonu że chcę zobaczyć auto jak dojedzie? Jeszcze takie oklejone, zabezpieczone, zdjęte - najlepiej tego samego dnia - z lory?
                      Chciałbym sam osobiście upewnić że że auto nie miało szkody transportowej. Myślę ze jak zobaczę auto zafoliowane i bez szkody mogę mieć taka pewność.
                      Czy się nie wygłupiać?

                      Komentarz


                      • 2 tygodnie do salonu pewnie dotrzymają. Resztę salon może Ci przyspieszyć. Jak dokumentów kurier nie zgubi​​​​​​

                        ​Pewnie że pisz. Jak masz blisko to pojedź i obejrzyj. Jak masz daleko, to niech fotki prześlą. Ja miałem foty w śpiochach i Octavki i Citigo na placu.

                        ​​​​​​Bezcenne!!!!!!!!!

                        A co to za wygłupy? Tak jak dziecko po porodzie zobaczyć, tak i Octę
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                          Jak masz blisko to pojedź i obejrzyj.
                          mam 22 km do Wieliczki

                          Komentarz


                          • No to tylko jechać!!!!
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • A po co montować blokadę skrzyni biegów ? Tańsze AC przez to czy co ? No bo jak ukradną to i tak autocasco jest ...

                              Komentarz


                              • Psychiczna spokojność. Zawsze z blokadą to z blokadą. Fura bez blokady łatwiejsza.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez potrek Zobacz wpis
                                  A po co montować blokadę skrzyni biegów ? Tańsze AC przez to czy co ? No bo jak ukradną to i tak autocasco jest ...
                                  Po to żeby utrudnić ew kradzież. Blokada nie zaszkodzi a może uratować auto. Uważasz że przez cały okres posiadania samochodu powinno się bulić za AC?

                                  Załóżmy że planuje mieć auto 5 lat.
                                  W moim przypadku AC 2200-2600zł.
                                  5lat AC x 2200zł=11000zł
                                  Uznałem że optymalnie będzie 2lata AC (w tym czasie bearlock nie potrzebny), a po dwóch latach zrezygnuje z AC a blokada zostanie.

                                  A Po co płacić 5 lat AC.
                                  Uważam że taka mechaniczna blokada, do tego w żaden sposób nie pokazana poprzez reklamy na szybach to będzie skuteczne poprzez zaskoczenie zabezpieczenie.

                                  Oooj boje się ze wywołam teraz burzę
                                  Zachęcam do krótkiej dyskusji na ten temat - co prawda decyzję podjąłem już, ale chętnie poczytam Waszych opinii na ten temat.
                                  Sam nic innego ukrytego nie założę bo 4 lata gwarancji mam więc pozostaje tylko BearLock w salonie.


                                  Komentarz


                                  • Jeżeli dobrze kojarzę, to AC możesz nie brać jedynie jak kupujesz auto za gotówkę. W przeciwnym wypadku AC to wymóg, ale poprawcie mnie jeśli się mylę.
                                    Inna sprawa, że np. w 3 roku nie weźmiesz AC i coś się grubszego stanie z autem, jakiś wandalizm, że nie dojdziesz sprawcy, to co wtedy? Myślałeś o tym?
                                    Pozdrawiam,


                                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                      Jeżeli dobrze kojarzę, to AC możesz nie brać jedynie jak kupujesz auto za gotówkę. W przeciwnym wypadku AC to wymóg, ale poprawcie mnie jeśli się mylę.
                                      Inna sprawa, że np. w 3 roku nie weźmiesz AC i coś się grubszego stanie z autem, jakiś wandalizm, że nie dojdziesz sprawcy, to co wtedy? Myślałeś o tym?
                                      Myślałem .... A co jeżeli w 4 roku wandalizm? a w 5piątym? a w szóstym? a w siódmym?
                                      Dlatego uznałem (na dzien dziś) że 2 lata AC będzie optymalnie
                                      Ostatnio edytowany przez pminor; 41031.

                                      Komentarz


                                      • Ja znowu z innej beczki Kto z was brał kredyt w MBanku ?? Udało się, że nowe dokumenty dotarły w Piątek w południe do Salonu. Podpisałem umowę kredytu i zarejestrowałem samochód i o 15 wysłałem foto dokumentów do Salonu. Jak myślicie czy uda się jutro załatwić formalności kredytowe i odebrać samochód ?? Bo zaryzykowałem i wziąłem na jutro dzień wolny w pracy.
                                        I inna sprawa mój Salon obsługujący zamówienie powiedział, że Importer próbuje wyjaśnić zgubienie dokumentów i oczekujemy na decyzję o zadośćuczynienie. Na jakie zadośćuczynienie mogę liczyć skoro i tak już odbiorę samochód??

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis

                                          Po to żeby utrudnić ew kradzież. Blokada nie zaszkodzi a może uratować auto. Uważasz że przez cały okres posiadania samochodu powinno się bulić za AC?

                                          Załóżmy że planuje mieć auto 5 lat.
                                          W moim przypadku AC 2200-2600zł.
                                          5lat AC x 2200zł=11000zł
                                          Uznałem że optymalnie będzie 2lata AC (w tym czasie bearlock nie potrzebny), a po dwóch latach zrezygnuje z AC a blokada zostanie.

                                          A Po co płacić 5 lat AC.
                                          Uważam że taka mechaniczna blokada, do tego w żaden sposób nie pokazana poprzez reklamy na szybach to będzie skuteczne poprzez zaskoczenie zabezpieczenie.

                                          Oooj boje się ze wywołam teraz burzę
                                          Zachęcam do krótkiej dyskusji na ten temat - co prawda decyzję podjąłem już, ale chętnie poczytam Waszych opinii na ten temat.
                                          Sam nic innego ukrytego nie założę bo 4 lata gwarancji mam więc pozostaje tylko BearLock w salonie.

                                          Ja osobiście zawsze płacę AC, kradzieży się nie boję, jak już to zdarzeń komunikacyjnych, stłuczek itp

                                          Komentarz


                                          • To i ja się dopisze do tematu:

                                            Zamówiona: 18.09.2017
                                            Odbiór planowany: 14-20.12.2017

                                            Czas na zmianę samochodu 300 tkm to już chyba wystarczy


                                            Obecnie:
                                            MODEL: 2013 Ambition, Kombi
                                            SILNIK: 2.0 TDI CR 150 KM
                                            UKŁAD DOLOTOWY: Seria
                                            UKŁAD WYDECHOWY: Seria
                                            ELEKTRONIKA: Maxi-Dot, Tempomat, Climatronic
                                            UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia manualna
                                            ZAWIESZENIE: Seria
                                            UKŁAD HAMULCOWY: Seria
                                            BODY-KIT:Seria
                                            ŚRODEK: Ambition (czarne) , Skórzana kierownica z obsługą radia
                                            CAR-AUDIO: BOLERO


                                            A będzie:

                                            MODEL:Kombi FL 2018 STYLE + pakiet Amazing,
                                            SILNIK: 2.0 TDI CR 150 KM
                                            UKŁAD DOLOTOWY: Seria
                                            UKŁAD WYDECHOWY: Seria
                                            ELEKTRONIKA: Maxi-Dot kolorowy, Tempomat, Climatronic
                                            UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia DSG
                                            ZAWIESZENIE: Seria
                                            UKŁAD HAMULCOWY: Seria
                                            BODY-KIT:Seria
                                            ŚRODEK: STYLE (beżowe) , Skórzana podgrzewana kierownica kierownica z obsługą radia
                                            CAR-AUDIO: Amundsen
                                            INNE: Full LED, Gniazdo 230V, oświetlenie Ambiente, podgrzewane fotele

                                            Juz nie mogę się doczekać

                                            Komentarz


                                            • Witam wszystkich, tak na szybkiego powiem,że widziałem koło mojej miejscowości tj. Zgorzelec przejeżdżający pociąg załadowany nowymi Skodami i jadący na północ pewnie Poznań.To tak dla tych co mają niedługo odebrać autko.Ja też czekam na swoją RS mają produkować 51 tydzień.Przepraszam że bez powitania

                                              Komentarz


                                              • Mi wczoraj mineło 2 tyg od produkcji. Dealer powiedział że duzo octavi czeka az dostanie dransport i trzeba czekać bo nie mają na to wpływu. Niektóry po 10 dniach odbieraja a ja po 14 dniach dowiaduje sie ze auto dalej w czechach Może ten "złoty" pociąg co widziałeś to jakaś nadzieja

                                                Komentarz


                                                • Chyba szczęśliwi Ci co kupują auto od ręki,najgorsze dla mnie to jest to że mam teraz myśli że mogłem coś dobrać do autka.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez AndrzejK Zobacz wpis
                                                    Ja też czekam na swoją RS mają produkować 51 tydzień.Przepraszam że bez powitania
                                                    Można wiedzieć kiedy zamawiałeś swoją RSkę? Ja zamawiałem w lipcu i niby w listopadzie ma być produkcja, a nadal cisza. Początkowo miała być w październiku...

                                                    Skoda Octavia RS 245 (III 5E) 2.0 TSI DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X