Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamawialem 30 października,chyba 9 listopada dowiadywałem się w serwisie kiedy będzie auto w produkcji to powiedzieli mi ze w 51 tygodniu pokazuje im system.Ale mówili też że może wskoczyć na 49 tydzień i wtedy będą się starali żebym miał do 22.12 auto.Choć wydaje mi się to nierealne

    Komentarz


    • Moja przeskoczyła o 2 tygodnie do przodu...
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Mi tak samo miał być 51 tydzień dzisiaj zmiana na 10.01...

        Komentarz


        • Osz kur..,a możesz powiedzieć skąd wiesz idzie to jakoś sprawdzić samemu czy tylko u dilera

          Komentarz


          • U dilera... plus taki ze dadzą auto zastępcze jak się będzie przeciągać bo 15.12 oddaje im moje auto w odsprzedaży

            Komentarz


            • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
              Dziś otrzymałem informację że Szkodnik wyprodukowany wczoraj. Do 2 tyg powinien być w salonie. Kolejny max tydzień to przygotowanie samochodu do odbioru + założenie blokady skrzyni biegów Bearlock.
              Mam wrażanie że te trzy tygodnie są trochę naciągnięte - lepiej zaskoczyć klienta mile niż mieć obsuwę - tak myślę.
              Z tego co mi się wydaje co piszecie to może wyrobią się do 2 tyg czyli do 17 listopada - po cichu na to liczę

              Czyli reasumując została jedna niewiadoma w tym równaniu
              - 26.09 zamówienie
              - 02.10 potwierdzony 44 tydzień
              - 03.11 produkcja
              - ???? odbiór

              Nie mogę się doczekać

              Warto napisać do salonu że chcę zobaczyć auto jak dojedzie? Jeszcze takie oklejone, zabezpieczone, zdjęte - najlepiej tego samego dnia - z lory?
              Chciałbym sam osobiście upewnić że że auto nie miało szkody transportowej. Myślę ze jak zobaczę auto zafoliowane i bez szkody mogę mieć taka pewność.
              Czy się nie wygłupiać?
              Ja dalej czekam. Produkcja 03.11. Do dziś żadnej informacji. 16.11 dealer powiedział że nie ma żadnej informacji, nie ma wpływu na producenta i tyle. Do tego od soboty czekam na odpowiedz na facebooku od Skoda Polska skad opóżnienie, ale bez odpowiedzi narazie. Dealer do dziś milczy. Masakra. Cierpliwość to nie jest moja najmocniejsza cecha
              Niektórzy odbierają po 10 dniach od produkcji, mi mija 20ty dzień. Masakra.

              Komentarz


              • A ja byłem u dilera i sprawdził i na 99.9% będę miał autko na święta.Przeskoczyło na produkcje na 11.12 2017 także data ostateczna bo mówił,że tydzień już zamknięty.Ja zamówiłem diesla a opóźnienia są z benzynami mówił.

                Komentarz


                • Auto zamówione 05-10-17r. Wczoraj rozmawiałem z handlowcem, wyprodukowane jedzie do Polski. Za ok. 10 dni ma być do odbioru. RS 230 DSG kombi.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez did3 Zobacz wpis
                    Auto zamówione 05-10-17r. Wczoraj rozmawiałem z handlowcem, wyprodukowane jedzie do Polski. Za ok. 10 dni ma być do odbioru. RS 230 DSG kombi.
                    Pewien jesteś że jedzie? Moja wyprodukowana 02.11 i nadal czeka na transport.
                    Na obecną chwilę nikt nie jest w stanie nic zrobić tzn mam na mysli salon. Salon twierdzi że nie na wpływu na producenta i dysponenci mówią że bardzo dużo octavii stoi i czeka...
                    Ostatnio edytowany przez pminor; 41031.

                    Komentarz


                    • Ja dzisiaj odebrałem telefon, że moja RS 245 DSG jest już na miejscu. Jeszcze tylko formalności i jazda Zamawiałem w połowie lipca...
                      Skoda Octavia RS 245 (III 5E) 2.0 TSI DSG

                      Komentarz


                      • To naczekałeś się 4 mc

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis

                          Pewien jesteś że jedzie? Moja wyprodukowana 02.11 i nadal czeka na transport.
                          Na obecną chwilę nikt nie jest w stanie nic zrobić tzn mam na mysli salon. Salon twierdzi że nie na wpływu na producenta i dysponenci mówią że bardzo dużo octavii stoi i czeka...
                          A może coś kręcą w salonie,zresztą ja też niczego nie mam na piśmie.Miałem ochote sam spojrzeć w monitor jak mi sprawdzali date,no ale człowiek jednak ma jakieś zaufanie

                          Komentarz


                          • Nie mam podstaw twierdzić że jest inaczej. Samochód miał się produkować w 47 tygodniu i się wyprodukował. To wierzę że jedzie do Polski.

                            Komentarz


                            • Mój miał się wyprodukować w 44 tygodniu (30paź-5lis) i też tak było. 3lis dostałem info ze 2lis auto zostalo wyprodukowane. Tylko nikt nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego auto do dzis czyli 3 tygodnie czeka na transport w czechach dalej. Salon powtarza w koło ze nie maja wpływu na producenta i musimy czekać.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                                Mój miał się wyprodukować w 44 tygodniu (30paź-5lis) i też tak było. 3lis dostałem info ze 2lis auto zostalo wyprodukowane. Tylko nikt nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego auto do dzis czyli 3 tygodnie czeka na transport w czechach dalej. Salon powtarza w koło ze nie maja wpływu na producenta i musimy czekać.
                                24.11 dotarła do poznania. Szansa odbioru 4.12 - info od dealera

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez rava79 Zobacz wpis
                                  To i ja się dopisze do tematu:

                                  Zamówiona: 18.09.2017
                                  Odbiór planowany: 14-20.12.2017

                                  Czas na zmianę samochodu 300 tkm to już chyba wystarczy


                                  Obecnie:
                                  MODEL: 2013 Ambition, Kombi
                                  SILNIK: 2.0 TDI CR 150 KM
                                  UKŁAD DOLOTOWY: Seria
                                  UKŁAD WYDECHOWY: Seria
                                  ELEKTRONIKA: Maxi-Dot, Tempomat, Climatronic
                                  UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia manualna
                                  ZAWIESZENIE: Seria
                                  UKŁAD HAMULCOWY: Seria
                                  BODY-KIT:Seria
                                  ŚRODEK: Ambition (czarne) , Skórzana kierownica z obsługą radia
                                  CAR-AUDIO: BOLERO


                                  A będzie:

                                  MODEL:Kombi FL 2018 STYLE + pakiet Amazing,
                                  SILNIK: 2.0 TDI CR 150 KM
                                  UKŁAD DOLOTOWY: Seria
                                  UKŁAD WYDECHOWY: Seria
                                  ELEKTRONIKA: Maxi-Dot kolorowy, Tempomat, Climatronic
                                  UKŁAD NAPĘDOWY: skrzynia DSG
                                  ZAWIESZENIE: Seria
                                  UKŁAD HAMULCOWY: Seria
                                  BODY-KIT:Seria
                                  ŚRODEK: STYLE (beżowe) , Skórzana podgrzewana kierownica kierownica z obsługą radia
                                  CAR-AUDIO: Amundsen
                                  INNE: Full LED, Gniazdo 230V, oświetlenie Ambiente, podgrzewane fotele

                                  Juz nie mogę się doczekać
                                  Świeża informacja od dealera: Wczoraj samochód się "malował"
                                  Na placu u dealera: 13.12.2017
                                  Leasing i dostawa pod dom: 18-20.12.

                                  Zobaczymy

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                                    Dziś otrzymałem informację że Szkodnik wyprodukowany wczoraj. Do 2 tyg powinien być w salonie. Kolejny max tydzień to przygotowanie samochodu do odbioru + założenie blokady skrzyni biegów Bearlock.
                                    Mam wrażanie że te trzy tygodnie są trochę naciągnięte - lepiej zaskoczyć klienta mile niż mieć obsuwę - tak myślę.
                                    Z tego co mi się wydaje co piszecie to może wyrobią się do 2 tyg czyli do 17 listopada - po cichu na to liczę

                                    Czyli reasumując została jedna niewiadoma w tym równaniu
                                    - 26.09 zamówienie
                                    - 02.10 potwierdzony 44 tydzień
                                    - 03.11 produkcja
                                    - ???? odbiór

                                    Nie mogę się doczekać

                                    Warto napisać do salonu że chcę zobaczyć auto jak dojedzie? Jeszcze takie oklejone, zabezpieczone, zdjęte - najlepiej tego samego dnia - z lory?
                                    Chciałbym sam osobiście upewnić że że auto nie miało szkody transportowej. Myślę ze jak zobaczę auto zafoliowane i bez szkody mogę mieć taka pewność.
                                    Czy się nie wygłupiać?
                                    Odbiór potwierdzony 4.12. Godzina 12:00
                                    Już ogonem macham )

                                    Komentarz


                                    • No to czekamy na pochwalenie się

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                                        Odbiór potwierdzony 4.12. Godzina 12:00
                                        Już ogonem macham )
                                        Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                                        No to czekamy na pochwalenie się
                                        dokładnie...
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Dzień Dobry, mam na imię Octavia. Mam miesiąc i dwa dni )

                                          Komentarz


                                          • IMG_20171128_124633.jpgIMG_20171128_130516.jpgIMG_20171128_124611.jpgIMG_20171128_124537.jpg

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez did3 Zobacz wpis
                                              Auto zamówione 05-10-17r. Wczoraj rozmawiałem z handlowcem, wyprodukowane jedzie do Polski. Za ok. 10 dni ma być do odbioru. RS 230 DSG kombi.
                                              Jest info od handlowca, samochód przyjechał i stoi na placu. Czekałem od zamówienia równo 2 miesiące. Teraz tylko rejestracja pojazdu, co może być nie lada problemem przez CEPIK 2.0 i jazda do przodu

                                              Komentarz


                                              • Przez CEPIK 2.0 dzisiaj 2 godziny stałem przy okienku do rejestracji... Nie są w stanie wprowadzić nowego auta... Ostatecznie dostałem papiery, wprowadzać do CEPIKu mają później.
                                                Skoda Octavia RS 245 (III 5E) 2.0 TSI DSG

                                                Komentarz


                                                • Klient tak samo załatwiał zastaw w dowodzie rejestracyjnym. Wpisali w dowód, a w systemie nie dali rady...

                                                  Piękności!!!!!! Prawdziwe piękności!!!!!
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Nie ma się co dziwić.... System ani razu nie przeszedł pomyślnie testów. Dla rządzących wyznacznikiem sukcesu było wdrożenie systemu w określonym terminie. Podobno z Ministerstwa Cyfryzacji dostają "lewe" dane jakie mają wprowadzać, żeby system nie wywalał błędu.
                                                    Skoda Octavia RS 245 (III 5E) 2.0 TSI DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X