Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez AndrzejK Zobacz wpis
    I jest mojazamówiona 30.10 produkcja 07.12 u dilera 22.12 i odbiór chyba 29.12.Zaczynam garaż sprzątać
    i aparat na foty szykuj ....
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Tylko pozazdrościć hehe

      Komentarz


      • No i octavia już jedzie do salonu do końca przyszłego tygodnia ma już być

        Komentarz


        • Dostałem dziś info - zamówienie z końca października, zaczęła się produkcja - w 3city może będzie na początku lutego... optymistycznie wg mnie połowa lutego ;-)

          Komentarz


          • Moja zamówiona ok 19 listopada i ma być na połowę lutego info z tamtego tygodnia.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez cihens Zobacz wpis
              Dostałem dziś info - zamówienie z końca października, zaczęła się produkcja - w 3city może będzie na początku lutego... optymistycznie wg mnie połowa lutego ;-)
              To się na czekałeś,ja już swoją śmigam a zamawiałem 29 października 27 grudnia odebrałem

              Komentarz


              • Tdi szybciej robią

                Komentarz


                • Andrzej - nie chwalmy dnia... jeszcze czekam, plus taki, że za przedłużenie produkcji dorzucili mi zimowe nie stalówki ale alufelgi

                  Komentarz


                  • Ja swoją zamówiłem 7 listopada i dostałem dziś info że już jest wyprodukowana, 29-tego stycznia ma być w Poznaniu także realny termin odbioru połowa lutego jak czegoś nie pogubią po drodze

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Avatar Zobacz wpis
                      Ja swoją zamówiłem 7 listopada i dostałem dziś info że już jest wyprodukowana, 29-tego stycznia ma być w Poznaniu także realny termin odbioru połowa lutego jak czegoś nie pogubią po drodze
                      I z lawety nie spadnie

                      Żartowałem.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Update: auto zamówione pod koniec października, produkcja 3 tydzień stycznia - w poniedziałek będzie już w Gdyni.
                        W przyszły poniedziałek odbiór (niestety podróż służbowa) więc teraz tylko czekać ;-)

                        Komentarz


                        • Auto zamowione 25.01.18 jak narazie do obioru... w lipcu

                          Komentarz


                          • Jaja se robisz?

                            Komentarz


                            • Czytałem ostatnio, że Skoda ma tyle zamówień, że nie wyrabiają z produkcją. Podobno wszystko przez popularność Karoqa Według artykułu realizacja zamówień ma wynosić nawet pół roku

                              Skoda ekskluzywne auto
                              Moja "córeczka"
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                              Komentarz


                              • Podobno w Mladej uruchomili dodatkową linię produkcyjną.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez mikko1 Zobacz wpis
                                  Czytałem ostatnio, że Skoda ma tyle zamówień, że nie wyrabiają z produkcją. Podobno wszystko przez popularność Karoqa Według artykułu realizacja zamówień ma wynosić nawet pół roku

                                  Skoda ekskluzywne auto
                                  Mozliwe, ja tam moge poczekac, byle auto nie bylo zlozone na odp... przez jakiegos ukrainca :P oby sie przedluzona gwarancja na 4 lata nie przydala, mam czym jezdzic, a auto z placu zadne mi nie pasowalo do konca...

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez mikko1 Zobacz wpis
                                    Czytałem ostatnio, że Skoda ma tyle zamówień, że nie wyrabiają z produkcją. Podobno wszystko przez popularność Karoqa Według artykułu realizacja zamówień ma wynosić nawet pół roku

                                    Skoda ekskluzywne auto
                                    To trzeba pomału myśleć o zamuwieniu na Karoqa jeżeli taki długi czas oczekiwania
                                    Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                    Komentarz


                                    • Langusta Chociaż jestem bardzo zadowolony z Octavii, to po cichutku łkam, że końcem sierpnia, kiedy zamawiałem nowe auto, nie było możliwości zamówienia Karoqa
                                      Moja "córeczka"
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                                      Komentarz


                                      • Ja właśnie dowiedziałem się że samochód przyjechał i jest do odebrania. Zamawiany 19 listopada

                                        Komentarz


                                        • Czekamy na pokaz!!!
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Jak tylko odbiore we prawdopodobnie we wtorek to fotki wrzucę.

                                            Komentarz


                                            • OKI
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Kolega z pracy zamówił pod koniec pażdziernika 1.5TSI 150 konne , odbiór miał być w lutym,ale ostatnio dostał info ,że z tymi silnikami jest jakiś problem i już odbiór ma przesunięty na koniec kwietnia

                                                Komentarz


                                                • Może być strajk w fabryce skody - wtedy mogą być opóźnienia.

                                                  404
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Ja swoją Octavię 1.4TSI odebrałem 6 lutego, zamówienie z początku listopada

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X