Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez piratt Zobacz wpis
    Ja już byłem na 1szej jeździe Kia Ceed SW 1.4T 140 KM ( terminy produkcji max 2 mc ).
    i zmieniasz zamówienie?
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Muszę się jeszcze przejechać dłuższy odcinek ( dostałem tylko na 1 godzinę ), skodę miałem na 2 dni więc sobie potestowałem. Pod koniec stycznia jeżeli termin się nie zmieni to pozostaję przy Skodzie ( produkcja wychodzi jakoś 8-9 tydz ) potem 2 tygodnie na transport. Jeżeli w styczniu przesuną termin to zamawiając Ceeda początkiem lutego zakładam że trafi do salonu też w połowie marca. Tutaj Kia świetnie sobie poradziła z dostępem aut do odbioru 4 wersje do wyboru + mini pakieciki więc nie ma zamieszania przy produkcji. Ale muszę sprawdzić jeszcze raz dynamikę silnika ( różnica 10 Nm ) skok lewarka ( tutaj VAG mi się podoba jeżeli chodzi o skoki przełożeń ).

      Komentarz


      • Jak jeszcze pojeździsz nowym Ceedem to opisz swoje wrażenia dokładniej.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Pany jak macie napisany w umowie termin odbioru no to iść po auto zastępcze do dealera jako iż sprzedaliscie swój dotychczasowy samochód i już

          Komentarz


          • Jutro jadę zmienić umowę, wreszcie będzie dopisana data dostarczenia. Mam nadzieję że 6 mc oczekiwania dealer mi jakoś zrekompensuje... Czy ktoś już miał podobną sytuację i dostał rabat cenowy, gratisy??

            Komentarz


            • Skoda nadal dobrze się sprzedaję , nie odbierzesz ty samochodu to chętnie kupi go ktoś inny.
              Nie mówię że jesteśmy na straconej pozycji , warto walczyć o swoje ale co uda ci się ugrać nie zależy od ciebie a od dilera

              Komentarz


              • ale prawdę mówiąc nie słyszałem tutaj aby takie jaja były z oczekiwaniem na odbiór/produkcje
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • Mała aktualizacja co do mojego zamówienia Octavia 1.5 TSI Style + dodatki. Zamówienie 05 październik do wczoraj brak informacji o stanie zamówienia od delaera oraz z centrali. Dzisiaj byłem u dealera wreszcie został wpisany termin dostawy do zamówienia po prawie 5,5 miesiącach auto ma być 15 marca w salonie. Niestety moje zamówienie miało pecha i zawiesiło się w cyberprzestrzeni systemu VAG`u :bsilny: było niewidoczne podczas planowania produkcji. Nadany został nowy numer komisji i dopiero ruszyło. Zobaczymy czy 5,5 mc to będzie szczęśliwy koniec czy przedłuży się znowu... :wstyd: . Dealer symbolicznie coś dorzucił, napisałem do centrali zobaczę co oni na to...

                  Wracając do tematu Kii Ceed SW, auto przegrało ilością miejsca z tyłu niestety młoda jak siadła w foteliku to jeździła butami po plecach przedniego fotela VS skoda choćby nie wiem jak by się starała to nie sięgnie to oparć więc duży plus na korzyść Octy. Dłuższe skoki lewarka skrzyni biegów w Ceedzie czyli + dla skody ( jednak VAG całkiem przyjemne robi skrzynie ). Gdy wsiadłem do skody pierwszy raz to natychmiast bez problemu ruszałem bez nadmiernego upalania sprzęgła. W Ceedzie musiałem ruszać prawie na pół sprzęgle przy małym gazie aby nie zgasić auta ( brat ma Kia sportage II ponoć taka specyfika skrzyń i silników w KII trzeba dodawać więcej gazu...). Co do wyciszenia to nie zauważyłem różnicy między Octą a Ceedem. Zdziwiłem się co do tapicerki w kii w której coraz więcej ludzi narzeka na jakość ekoskóry na boczkach foteli jak i szwów pomiędzy tapicerką materiałową a ekoskórą ( nagminne pękanie ). Brak nawiewów na tylny rząd siedzeń ( trzeba dopłacić 3 tys do jednego pakietu który posiada nawiew O_o ). Jakość wykonania drzwi duży + dla Kii plastiki i piano black na rękojeści. Niestety ostatnie informacje z grupy kii polska na FB, wychodzi na to że u niektórych dealerów kii także zamówienia poszły w październiku i do dzisiaj nie wiadomo na kiedy zostanie wyprodukowany samochód...

                  Komentarz


                  • Fakt. W Octavii z tyłu - jak na przodzie fotele są pod średni wzrost ustawione - jest jak w limuzynie prezydenta.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • W moim przypadku to było równe 15 tygodni.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X