Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - kontakty i SMS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolero - kontakty i SMS

    Witam,

    Mam następujące problemy.
    1. Radio Bolero w Skodzie Octavia III nie wyświetla zdjęć kontaktów, gdy łączę się Bluetooth z iPhone 7.
    2. Nie mogę również wejść do menu SMS (nie ma takiego przycisku na ekranie).

    Inaczej jest natomiast z telefonem Samsung Galaxy S3: zarówno zdjęcia kontaktów są wyświetlane, jak i jest możliwość czytania SMSów.

    Uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów :-)

  • #2
    dla iOS nie ma zdjęć kontaktów na Bolero - nie wpierane.

    zobacz sobie na stronie Compatibility list
    Ostatnio edytowany przez LEMUR_; 40922.
    pozdro!
    LEMUR

    Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

    Komentarz


    • #3
      Dzięki LEMUR :-)
      Ta strona również wyjaśnia dlaczego nie mam smsów, niestety.

      A orientujesz się może czy historycznie ta wspierane urządzenia/funkcjonalności były rozbudowywane i następował update radia?


      Komentarz


      • #4
        Nie wiem. O3 (MY2016) mam od kwietnia br
        pozdro!
        LEMUR

        Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

        Komentarz


        • #5
          Podepnę się do tematu aczkolwiek problem mam odwrotny, mianowicie bolero pokazuje mi kontakty podwójnie. W telefonie mam ok 300 kontaktów a na bolero po połączeniu z telefonem jest ponad 600. Zaznaczam, że w telefonie wszystkie kontakty są zapisane na karcie SIM więc na pewno się nie dublują z pamięcią telefonu. Ktoś ma jakiś pomysł?

          Komentarz


          • #6
            A WhatsApa masz?
            Przy synchronizacji kontaktów zciągana jest lista wszystkich numerów danego kontaktu - część numerów masz w formacie +48 a część bez i to już jest interpretowane jak dwa numery.
            Trzeba wyrównać zapis numerów dla wszystkich usług do jednego formatu - pomoże w tym aplikacja Twitch2.
            -= BXE Power =-

            Komentarz


            • #7
              Mam whatsapp ale łącznie wszystkich kontaktów (sim+whatsapp) mam w telefonie ok 300 a bolero i tak je podwaja. Raczej wszystkie nr mam też zapisane w formacie +48 bo zawsze staram się tego pilnować...

              Komentarz


              • #8
                Problem rozwiązany... Trzeba było skopiować kontakty z karty SIM na pamięć telefonu i wykasować z SIM. W przeciwnym razie bolero dubluje kontakty mimo że w telefonie były widoczne tylko kontakty z SIM to bolero tak jakby osobno synchronizował pamięć telefonu i SIM.

                Komentarz


                • #9
                  Uważaj tylko z tym zapisem kontaktów w pamięci telefonu. Kiedyś miałam podobny problem i zrobiłam dokładnie tak, jak Ty. A potem zmieniałam tel. i okazało się, że większość kontaktów straciłam, kiedy przełożyłam kartę sim. Średnio fajna sprawa
                  Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich - Andrzej Sapkowski "Krew elfów"

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez SophiaObrien166 Zobacz wpis
                    Uważaj tylko z tym zapisem kontaktów w pamięci telefonu. Kiedyś miałam podobny problem i zrobiłam dokładnie tak, jak Ty. A potem zmieniałam tel. i okazało się, że większość kontaktów straciłam, kiedy przełożyłam kartę sim. Średnio fajna sprawa
                    Sophia... Wiem... Zawsze trzymałem kontakty na SIM i nigdy nie kopiowałem na telefon ale teraz sytuacja mnie zmusiła bo mnie denerwuje to dublowanie w Bolero. Ale dla pewności zrobiłem sobie kopię zapasową kontaktów i wysłałem na maila żeby były pod ręką w razie "W" ;-)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X